Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

AvantGo

pdq (380)|30.1.2005 19:43
Stahoval som si aplikaciu AvantGo no na strankach Avantu som pri istalacii narazil na jeden problem a to ze nie je podporovane zariadenie Smartphone WM 2003 SE a vlastne ziaden Smart. Co s tym? Viete o nejakom podobnom programe?
Len nie World of line od Sunnysoftu to mi taktiez nepodporuje.
Dakujem.
karlic (707)|30.1.2005 21:19
Avantgo
j@m (44)|21.3.2005 23:43
Avantgo mi pekne bezelo, ale jednou se mi njk pomichaly data a videl jsem ruzne nesmysly. Zrusil jsm cely obsah adresare s data avango a nyni mi pri synchronizaci neupdatuje zadny kanal. Stale je vse prazdne. Uz jsm zkousel rusit, pridavat kanaly, rusit server a znovu nastavovat. Nic nepomaha. Nevite nekdo co s tim?
j@m (44)|21.3.2005 23:59
Anebo nevite nekdo jak uplne odstranit avantgo z mdaII?
hybo (3107)|22.3.2005 02:31
avantgo je soucasti pIE, pokud vim. Zkusil jsi se prihlasit na jinej ucet a pak zpatky?
bobo.4150.sk (176)|22.3.2005 10:12
[QUOTE="j@m"]Avantgo mi pekne bezelo, ale jednou se mi njk pomichaly data a videl jsem ruzne nesmysly. Zrusil jsm cely obsah adresare s data avango a nyni mi pri synchronizaci neupdatuje zadny kanal. Stale je vse prazdne. Uz jsm zkousel rusit, pridavat kanaly, rusit server a znovu nastavovat. Nic nepomaha. Nevite nekdo co s tim?[/QUOTE]

Tak mne sa to svojho času stalo tiež (s "pomocou" Fast Cleanup). Nepomohlo nič iné len HR, odinštalovať AvantGo a potom znovu nainštalovať.
A mimochodom, nová verzia (5.7) už nie je súčasťou PIE, ale funguje samostatne a musím povedať, že lepšie. Nejaké drobnosti tam ešte sú, ale...