Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Co říkáte na Acer n50?

botur (67)|30.1.2005 14:47
Jak se Vám líbí? Má s ním už někdo zkušenosti?
Pavel Koza (4761)|31.1.2005 11:28
...jelikoz se jeste neprodava, tak zkusenosti s nim maji maximalne v Aceru;)
Jirka1111 (9)|2.2.2005 13:12
Co je to n50? Kde jste ji videli? U Aceru jsem ji nevidel!
Dzejkob (286)|2.2.2005 13:54
[QUOTE="Jirka1111"]Co je to n50? Kde jste ji videli? U Aceru jsem ji nevidel![/QUOTE]

Maji ho treba tady: http://www.kasa.cz http://www.czechcomputer.cz
Asi se jeste neprodava, ale zakladni info tam je.
botur (67)|2.2.2005 15:30
už jsem ho take videl na www.pdaplanet.cz
Chtěl jsem si koupit ASUS A 716 - ale je to fakt velká kráva. Asi ai počkám na Ten
ACER N 50 premium
Jakub Trubenekr (33)|9.2.2005 20:00
[QUOTE="botur"]Jak se Vám líbí? Má s ním už někdo zkušenosti?[/QUOTE]

Na e-shopu Anacomp mi řekli, že jej budou mít koncem února. Chtěl bych si jej pořídit, ale vadí mi, že bude mít 2,5 mm stereo jack. Dá se někde sehnat redukce na standardní sluchadla?
rcad (9)|10.2.2005 11:55
[QUOTE="Jakub Trubenekr"][QUOTE="botur"]Jak se Vám líbí? Má s ním už někdo zkušenosti?[/QUOTE]

Na e-shopu Anacomp mi řekli, že jej budou mít koncem února. Chtěl bych si jej pořídit, ale vadí mi, že bude mít 2,5 mm stereo jack. Dá se někde sehnat redukce na standardní sluchadla?[/QUOTE]

U meho Ipaqu 1940 mam taky sluchatkovy vystup 2,5 a redukce na 3,5 u toho byla uz pribalena vyrobcem. Tak by to tam snad mohl dat i Acer. ;)
blackskull_ce4you (22)|10.2.2005 12:30
[QUOTE]U meho Ipaqu 1940 mam taky sluchatkovy vystup 2,5 a redukce na 3,5 u toho byla uz pribalena vyrobcem. Tak by to tam snad mohl dat i Acer. ;) [/QUOTE]

U n30 tu redukci neměl nikdo. Sehnal jsem jí až od fy HAMA.
Jakub Trubenekr (33)|10.2.2005 13:18
[QUOTE="rcad"]U meho Ipaqu 1940 mam taky sluchatkovy vystup 2,5 a redukce na 3,5 u toho byla uz pribalena vyrobcem. Tak by to tam snad mohl dat i Acer. ;) [/QUOTE]

www.ges.cz zvol sortiment- audio - jack - jack-jack
Z paměti to nevím přesně.
CommanderZ (1798)|10.2.2005 15:40
[QUOTE="rcad"][QUOTE="Jakub Trubenekr"][QUOTE="botur"]Jak se Vám líbí? Má s ním už někdo zkušenosti?[/QUOTE]

Na e-shopu Anacomp mi řekli, že jej budou mít koncem února. Chtěl bych si jej pořídit, ale vadí mi, že bude mít 2,5 mm stereo jack. Dá se někde sehnat redukce na standardní sluchadla?[/QUOTE]

U meho Ipaqu 1940 mam taky sluchatkovy vystup 2,5 a redukce na 3,5 u toho byla uz pribalena vyrobcem. Tak by to tam snad mohl dat i Acer. ;) [/QUOTE]

mas recht, ta ipagacka redukce je super. na to ze acer nic nepribaluje nadava UPLNE kazdej
Jakub Trubenekr (33)|10.2.2005 18:09
Já jsem sehnal redukci z klasické elektry. Je ta tvoje lepší? Nevíš, zda se dá sehnat bez pda :cool: ?
botur (67)|12.2.2005 18:20
Ve zkratce je to velmi dobre zarizeni. Akorat nevim jaka bude baterka, to si musime pockat na recenzi. Problematikou PDA se zabyvam asi 2 roky. Chci si koupit nove a prisel jsem na to ze Acer je za malo penez hodne muziky. Na co zbytecne platit nejakou znacku napr. HP apod. kdyz koupite daleko lepsi vybavu za mensi peniz. Pro me je dulezite ze ma zarizeni 2 sloty -SD a CF. 300MHz je taky dostacujici a BT + Wi-fi je neco navic. Za cenu kolem 9.000 s DPH je to parada. Jeste jsem zapomnel nizka vaha a velikost. Myslim si ze stemito vlastnostmi neni na trhu mnoho zarizeni mozna ani zadne. :D
CommanderZ (1798)|12.2.2005 18:40
a taky je acer povestnej svou kvalitou:yes: :)
Jakub Trubenekr (33)|12.2.2005 23:50
[QUOTE="botur"]Ve zkratce je to velmi dobre zarizeni. Akorat nevim jaka bude baterka, to si musime pockat na recenzi. Problematikou PDA se zabyvam asi 2 roky. Chci si koupit nove a prisel jsem na to ze Acer je za malo penez hodne muziky. Na co zbytecne platit nejakou znacku napr. HP apod. kdyz koupite daleko lepsi vybavu za mensi peniz. Pro me je dulezite ze ma zarizeni 2 sloty -SD a CF. 300MHz je taky dostacujici a BT + Wi-fi je neco navic. Za cenu kolem 9.000 s DPH je to parada. Jeste jsem zapomnel nizka vaha a velikost. Myslim si ze stemito vlastnostmi neni na trhu mnoho zarizeni mozna ani zadne. :D [/QUOTE]

Hmm...stále nejsem rozhodnutý jestli Acer N50 nebo Loox 410. Co si myslíš, že je lepší?
kukacka_ce4you (9)|13.2.2005 00:18
Kdy asi bude recenze na Acer n50?
Jakub Trubenekr (33)|13.2.2005 00:33
[QUOTE="kukacka"]Kdy asi bude recenze na Acer n50?[/QUOTE]

Svetpda před 14 dny sliboval, že během 14 dnů bude recenze. :D
Třeba první bude právě tady. Ale to záleží na povolaných..
botur (67)|13.2.2005 10:31
[QUOTE="Jakub Trubenekr"][QUOTE="botur"]Ve zkratce je to velmi dobre zarizeni. Akorat nevim jaka bude baterka, to si musime pockat na recenzi. Problematikou PDA se zabyvam asi 2 roky. Chci si koupit nove a prisel jsem na to ze Acer je za malo penez hodne muziky. Na co zbytecne platit nejakou znacku napr. HP apod. kdyz koupite daleko lepsi vybavu za mensi peniz. Pro me je dulezite ze ma zarizeni 2 sloty -SD a CF. 300MHz je taky dostacujici a BT + Wi-fi je neco navic. Za cenu kolem 9.000 s DPH je to parada. Jeste jsem zapomnel nizka vaha a velikost. Myslim si ze stemito vlastnostmi neni na trhu mnoho zarizeni mozna ani zadne. :D [/QUOTE]

Hmm...stále nejsem rozhodnutý jestli Acer N50 nebo Loox 410. Co si myslíš, že je lepší?[/QUOTE]

Myslím si, že lepší bude ten Acer, protože jestli planuješ koupit např. GPS-ku do slotu CF, tak potřebuješ ještě jeden slot ze kterého budeš tahat mapy. Navíc, jestli koups zařízení pouze s jedním slotem, tak jak napotvoru budeš potřebovat ten druhý. Myslím si, že ten FS 410 ma pouze SD slot?:)
Jakub Trubenekr (33)|14.2.2005 18:21
Bude na tomhle foru k recenze na Acer n50? Nevíte někdo o nějaké na české webové scéně. Může být i v angličtině. Prostě nějakou! :!:
CommanderZ (1798)|14.2.2005 19:15
videl bych to tak ze caseeem...:no:
Jakub Trubenekr (33)|15.2.2005 18:41
Tak už jej mám objednaný. Sice jej www.anacomp.cz bude mít až koncem měsíce, ale já mám jistotu, že na mě alespoň jeden zbyde. :yes:
Jakub Trubenekr (33)|17.2.2005 07:29
Teď mě tak napadá otázka: Bude acer n50 k dostání s lokalizací? Má to Acer ve zvyku?
botur (67)|17.2.2005 09:08
Ja si myslim, ze lokalizaci si muzes koupit pripadne i zvlast?
Jakub Trubenekr (33)|17.2.2005 13:14
[QUOTE="botur"]Ja si myslim, ze lokalizaci si muzes koupit pripadne i zvlast? [/QUOTE]

NO to jo. Ale za extra lokalizaci i extra prachy. :?
botur (67)|17.2.2005 14:10
to nebude drahe. Napr. cestina na Palm Thungsten stoji kolem 400 kc. Tak tady kdyby to i nebylo, tak si myslím že do 1000 kc. I kdyz dneska v CR se prece PDA neprodava bez čestiny. Musime alespon trochu doufat. Ja uz se na nej taky tesim.
Radek:yes: :) :D
Jakub Trubenekr (33)|17.2.2005 16:56
[QUOTE="botur"]to nebude drahe. Napr. cestina na Palm Thungsten stoji kolem 400 kc. Tak tady kdyby to i nebylo, tak si myslím že do 1000 kc. I kdyz dneska v CR se prece PDA neprodava bez čestiny. Musime alespon trochu doufat. Ja uz se na nej taky tesim.
Radek:yes: :) :D [/QUOTE]

A k Acerum n10 a n30 se čeština dodává?
CommanderZ (1798)|17.2.2005 20:06
Jo, Sunnysoft. Jsem zvedavej na zkusenost;)
Jakub Trubenekr (33)|17.2.2005 22:40
[QUOTE="CommanderZ"]Jo, Sunnysoft. Jsem zvedavej na zkusenost;) [/QUOTE]

Ne, blbě jsem se vyjádřil. Myslím, jestli je součástí dodávky, když kupuješ pda.
botur (67)|19.2.2005 13:38
Vcera jsem si jen tak zavolal ze zvedavosti, kdy bude Acer N50 k dostanu na trhu v CR a bohuzel posunuli termin na zacatek brezna. Ja uz se nemuzu dockat az bude na trhu - pomalu odpocitavam kazdy den! Ne delam si srandu. Kdyz jsem se ptal na duvod, pry se vyskytli nejake komplikace a tim byla opozdena dodavka do CR. Tak ze musime jeste chvilku pockat.::(
Jakub Trubenekr (33)|19.2.2005 14:21
[QUOTE="botur"]Vcera jsem si jen tak zavolal ze zvedavosti, kdy bude Acer N50 k dostanu na trhu v CR a bohuzel posunuli termin na zacatek brezna. Ja uz se nemuzu dockat az bude na trhu - pomalu odpocitavam kazdy den! Ne delam si srandu. Kdyz jsem se ptal na duvod, pry se vyskytli nejake komplikace a tim byla opozdena dodavka do CR. Tak ze musime jeste chvilku pockat.::( [/QUOTE]

Ano, u Anacompu mi toto sdělili také. Mám jej u nich už objednaný, ale ještě mi stále objednávku nepotrdili, ani když jsem je k tomu vyzval (už je to týden). Tak se zamýšlím nad tím, že jej koupím jinde a levněji (nepotrzená objednávka je neplatná).
botur (67)|19.2.2005 14:34
Jakube ja bych si taky radeji pockam. Tech obchodu je silene moc - to znamena ze bude i cenovy boj. Nechci delat reklamu, ale to mas napr. mobilonline, cybex, alzasoft, pdacentrum, czechcomputer, anacomp, apod. tak ze vyckavam kde bude pda levnejsi tam si ho vezmu a jeste si jej odepisu s dani. Ja bych si pockal. Jak se rika rano moudrejsi vecera! :)
Jakub Trubenekr (33)|19.2.2005 15:10
[QUOTE="botur"]Jakube ja bych si taky radeji pockam. Tech obchodu je silene moc - to znamena ze bude i cenovy boj. Nechci delat reklamu, ale to mas napr. mobilonline, cybex, alzasoft, pdacentrum, czechcomputer, anacomp, apod. tak ze vyckavam kde bude pda levnejsi tam si ho vezmu a jeste si jej odepisu s dani. Ja bych si pockal. Jak se rika rano moudrejsi vecera! :) [/QUOTE]

Tohle já vím. Ale anacomp to má nejlevnější. Za těch 9 000,-- + 150,-- to je nejlepší cena, kterou jsem viděl. Všude to mají tak o 400 dražší.
ninja_ce4you (102)|21.2.2005 10:27
[QUOTE="Jakub Trubenekr"]
Tohle já vím. Ale anacomp to má nejlevnější. Za těch 9 000,-- + 150,-- to je nejlepší cena, kterou jsem viděl. Všude to mají tak o 400 dražší.[/QUOTE]

A neni lepsi priplatit si za Premium? Jako nejvetsi bonus vidim synchro kolebku. Ted mam Acer n10 (bez kolebky) a pekne me to stve, ze ji nedelaji...
Jakub Trubenekr (33)|21.2.2005 10:36
[QUOTE="ninja"][QUOTE="Jakub Trubenekr"]
Tohle já vím. Ale anacomp to má nejlevnější. Za těch 9 000,-- + 150,-- to je nejlepší cena, kterou jsem viděl. Všude to mají tak o 400 dražší.[/QUOTE]

A neni lepsi priplatit si za Premium? Jako nejvetsi bonus vidim synchro kolebku. Ted mam Acer n10 (bez kolebky) a pekne me to stve, ze ji nedelaji...[/QUOTE]

No když já nevím. Nechce se mi tolik za pda vyhazovat. Activesync budu mít přes Bluetooth nebo wifi. Ale hlavně na to všechno nemám peníze. Budu muset ještě sehnat bt dongle, usb hub, čtečku, sd nebo cf 1gb kartu, klávesničku (umím psát deseti, tak to zúročím).

Když se nad tím tak zamýšlím, tak nevím, proč to všechno chci? Bude mě to alespoň bavit a využiju to?? :?

Studuji obchodní akademii, brigády mi vydělají tak dva a půl měsíčně a pda si chci pořídit z nudy a ze zájmu o tuhle zajimavou elektroniku. Na počítači se mi líbí ta variabilita, ty možnosti využití. Chci zkusit, jaké je to s pda.

Myslím si, že Acer n50 low odvede stejnou práci jako Acer n50 premium, všechny podstatné funkce má již nižší model, proto v mém případě nevidím důvod (kromě zábavy a potřeby zbavit se peněz), proč pořizovat ten vyšší.
Petra Machová (0)|23.2.2005 07:53
[QUOTE="Jakub Trubenekr"]
Budu muset ještě sehnat bt dongle, usb hub, čtečku, sd nebo cf 1gb kartu, klávesničku (umím psát deseti, tak to zúročím). [/QUOTE]


Jakube klávesničku? Tu já bych také ráda. Dej mi prosím v mezičase čekání na našeho Acera nějaký typ, kde ji sehnat.
Mimochodem, už se mi ozval můj prodejce, jaký tedy typ n50 nebo premium na pevno chci. že by mohl do konce týdne na prodejně.
Jakub Trubenekr (33)|23.2.2005 10:37


No, přímo na tento typ pda ještě není k dispozici. Ale můžeš si koupit univerzální klávesničku (třeba na www.sunnysoft.cz). Dala bys mi kontakt na svého prodejce? ;) Za kolik Acer n50 nabízí? Já Acer n50 low můžu mít za Kč 8 968,-- (s DPH) z e-shopu. Ale ještě nevědí, kdy bude.

Dik
ninja_ce4you (102)|23.2.2005 15:09
[QUOTE="Jakub Trubenekr"]Ale můžeš si koupit univerzální klávesničku (třeba na www.sunnysoft.cz). [/QUOTE]

Pokud jde o IrDa klavesnici PalmOne Universal Wirelles Keyboard tak doporucuji projit si nabidku i jinych obchodu, u sunnysoftu je o litr drazsi!
ing.dr (116)|24.2.2005 08:19
Určittě do aceru jdi ja jsem si ho koupil taky z nudy a ted bez nej neudelam ani krok..postupem casu jsem zacal pouzivat kalendař poznamky upozornění..uz jsem na nem vytukal i seminarku...ted planuju klavesnici pres Irda...pak uz to bude stroj jak ma byt...když jsem ho kupoval tak cestina byla v krabici...takze nemej strach...ale vim ze se da i bez cestiny...
Jakub Trubenekr (33)|24.2.2005 10:32
[QUOTE="ninja"][QUOTE="Jakub Trubenekr"]Ale můžeš si koupit univerzální klávesničku (třeba na www.sunnysoft.cz). [/QUOTE]

Pokud jde o IrDa klavesnici PalmOne Universal Wirelles Keyboard tak doporucuji projit si nabidku i jinych obchodu, u sunnysoftu je o litr drazsi![/QUOTE]

Já vím, že Sunny je drahý. Ale jako inspirace se hodí.
CommanderZ (1798)|24.2.2005 16:44
a kde jsou teda levni? podle mych zkusenosti jsou bud drazi nebo spatni:no:
Petra Machová (0)|24.2.2005 20:14
A co tihle - www.pdacentrum.cz -. Nemáte někdo zkušenosti s nákupem klávesnice pro PDA?
CommanderZ (1798)|24.2.2005 20:21
Jo, chicony PS2 za 104kč:D :yes:
Jakub Trubenekr (33)|24.2.2005 20:55
[QUOTE="CommanderZ"]a kde jsou teda levni? podle mych zkusenosti jsou bud drazi nebo spatni:no: [/QUOTE]

Zkus http://www.hwshop.cz/. Mají to levný a na můj vtíravý dotaz o dodání Aceru n50 odpověděli více než důkladně.
Petra Machová (0)|25.2.2005 07:26
A co tihle?
http://shop.palmpc.cz/prodavej/palmpc/homepage.asp
Jakub Trubenekr (33)|25.2.2005 10:48
[QUOTE="Petra Machová"]A co tihle?
http://shop.palmpc.cz/prodavej/palmpc/homepage.asp[/QUOTE]

Ježíšku na křížku. Ty jsou drahý. To je snad i s přírážkou pro Němce! Loox 410 BT přes Kč 8 000,--! :evil: :no:
botur (67)|28.2.2005 10:15
Acer uvede zase se zpozdenim Acer N 50 asi jeden mesic. Cituji " Acer N 50 bude na cesky trh uveden zhruba do jednoho mesice". To je presne vyjadreni primo od Aceru. :)
Jakub Trubenekr (33)|28.2.2005 17:46
[QUOTE="botur"]Acer uvede zase se zpozdenim Acer N 50 asi jeden mesic. Cituji " Acer N 50 bude na cesky trh uveden zhruba do jednoho mesice". To je presne vyjadreni primo od Aceru. :) [/QUOTE]

Kašlu na Acer. :evil: Jdu do Looxe 410. Alespoň zbudou prachy na příslušenství!
botur (67)|28.2.2005 19:30
Kdo si pocka ten se docka. Nedelej ukvapene zavery.:) :yes:
Jakub Trubenekr (33)|28.2.2005 23:00
[QUOTE="botur"]Kdo si pocka ten se docka. Nedelej ukvapene zavery.:) :yes: [/QUOTE]

:) Nedělám. Ale prachy netisknu. K tomu si chci pořídit ještě nový mobil s bluetooth. Po delším přemýšlení, jsem se rozhodl pro Loox 410. Je to dobré zařízení za velice solidní cenu.
botur (67)|1.3.2005 09:56
[QUOTE="Jakub Trubenekr"][QUOTE="botur"]Kdo si pocka ten se docka. Nedelej ukvapene zavery.:) :yes: [/QUOTE]

:) Nedělám. Ale prachy netisknu. K tomu si chci pořídit ještě nový mobil s bluetooth. Po delším přemýšlení, jsem se rozhodl pro Loox 410. Je to dobré zařízení za velice solidní cenu.[/QUOTE]

Ano je to dobre zarizeni, ale nema to CF. Coz si myslim, ze je to dobra vec.
Ja cekam na Acer N 50.:) :D
ZdenekP (224)|1.3.2005 10:58
www.palmpc.cz má u Acera n50:

Výrobce: Acer.com
Záruka v měsících: 24
Doba dodání: Běžně expedujeme do 24ti hodin

????

To je divný co?

Už jsem vznesl dotaz.