Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 19 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 272

Téma: Co říkáte na Acer n50?

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od botur
    Jakube ja bych si taky radeji pockam. Tech obchodu je silene moc - to znamena ze bude i cenovy boj. Nechci delat reklamu, ale to mas napr. mobilonline, cybex, alzasoft, pdacentrum, czechcomputer, anacomp, apod. tak ze vyckavam kde bude pda levnejsi tam si ho vezmu a jeste si jej odepisu s dani. Ja bych si pockal. Jak se rika rano moudrejsi vecera!
    Tohle já vím. Ale anacomp to má nejlevnější. Za těch 9 000,-- + 150,-- to je nejlepší cena, kterou jsem viděl. Všude to mají tak o 400 dražší.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Jakub Trubenekr
    Tohle já vím. Ale anacomp to má nejlevnější. Za těch 9 000,-- + 150,-- to je nejlepší cena, kterou jsem viděl. Všude to mají tak o 400 dražší.
    A neni lepsi priplatit si za Premium? Jako nejvetsi bonus vidim synchro kolebku. Ted mam Acer n10 (bez kolebky) a pekne me to stve, ze ji nedelaji...

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od ninja
    A neni lepsi priplatit si za Premium? Jako nejvetsi bonus vidim synchro kolebku. Ted mam Acer n10 (bez kolebky) a pekne me to stve, ze ji nedelaji...
    No když já nevím. Nechce se mi tolik za pda vyhazovat. Activesync budu mít přes Bluetooth nebo wifi. Ale hlavně na to všechno nemám peníze. Budu muset ještě sehnat bt dongle, usb hub, čtečku, sd nebo cf 1gb kartu, klávesničku (umím psát deseti, tak to zúročím).

Když se nad tím tak zamýšlím, tak nevím, proč to všechno chci? Bude mě to alespoň bavit a využiju to?? :?

Studuji obchodní akademii, brigády mi vydělají tak dva a půl měsíčně a pda si chci pořídit z nudy a ze zájmu o tuhle zajimavou elektroniku. Na počítači se mi líbí ta variabilita, ty možnosti využití. Chci zkusit, jaké je to s pda.

Myslím si, že Acer n50 low odvede stejnou práci jako Acer n50 premium, všechny podstatné funkce má již nižší model, proto v mém případě nevidím důvod (kromě zábavy a potřeby zbavit se peněz), proč pořizovat ten vyšší.

Petra Machová
    Guest

Budu muset ještě sehnat bt dongle, usb hub, čtečku, sd nebo cf 1gb kartu, klávesničku (umím psát deseti, tak to zúročím).

Jakube klávesničku? Tu já bych také ráda. Dej mi prosím v mezičase čekání na našeho Acera nějaký typ, kde ji sehnat.
    Mimochodem, už se mi ozval můj prodejce, jaký tedy typ n50 nebo premium na pevno chci. že by mohl do konce týdne na prodejně.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

No, přímo na tento typ pda ještě není k dispozici. Ale můžeš si koupit univerzální klávesničku (třeba na www.sunnysoft.cz). Dala bys mi kontakt na svého prodejce? Za kolik Acer n50 nabízí? Já Acer n50 low můžu mít za Kč 8 968,-- (s DPH) z e-shopu. Ale ještě nevědí, kdy bude.

Dik

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2004

Ale můžeš si koupit univerzální klávesničku (třeba na www.sunnysoft.cz).
    Pokud jde o IrDa klavesnici PalmOne Universal Wirelles Keyboard tak doporucuji projit si nabidku i jinych obchodu, u sunnysoftu je o litr drazsi!

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Určittě do aceru jdi ja jsem si ho koupil taky z nudy a ted bez nej neudelam ani krok..postupem casu jsem zacal pouzivat kalendař poznamky upozornění..uz jsem na nem vytukal i seminarku...ted planuju klavesnici pres Irda...pak uz to bude stroj jak ma byt...když jsem ho kupoval tak cestina byla v krabici...takze nemej strach...ale vim ze se da i bez cestiny...

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od ninja
    Ale můžeš si koupit univerzální klávesničku (třeba na www.sunnysoft.cz).
    Pokud jde o IrDa klavesnici PalmOne Universal Wirelles Keyboard tak doporucuji projit si nabidku i jinych obchodu, u sunnysoftu je o litr drazsi!
    Já vím, že Sunny je drahý. Ale jako inspirace se hodí.

Registrace
    Nov 2007

a kde jsou teda levni? podle mych zkusenosti jsou bud drazi nebo spatni:no:

Petra Machová
    Guest

A co tihle - www.pdacentrum.cz -. Nemáte někdo zkušenosti s nákupem klávesnice pro PDA?

Registrace
    Nov 2007

Jo, chicony PS2 za 104kč :yes:

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od CommanderZ
    a kde jsou teda levni? podle mych zkusenosti jsou bud drazi nebo spatni:no:
    Zkus http://www.hwshop.cz/. Mají to levný a na můj vtíravý dotaz o dodání Aceru n50 odpověděli více než důkladně.

Petra Machová
    Guest

A co tihle?
    http://shop.palmpc.cz/prodavej/palmpc/homepage.asp

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od Petra Machová
    A co tihle?
    http://shop.palmpc.cz/prodavej/palmpc/homepage.asp
    Ježíšku na křížku. Ty jsou drahý. To je snad i s přírážkou pro Němce! Loox 410 BT přes Kč 8 000,--! : :no:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Acer uvede zase se zpozdenim Acer N 50 asi jeden mesic. Cituji " Acer N 50 bude na cesky trh uveden zhruba do jednoho mesice". To je presne vyjadreni primo od Aceru.

Strana 3 z 19 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 13-04-2005, 12:39
  2. Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 28-11-2004, 06:38
  3. Jak důvěrně říkáte svému miláčkovi
    Od pernik_ce4you v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 48
    Poslední příspěvek: 15-08-2004, 21:55