Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 25

Téma: Prvních 60 minut s T-Mobile MDA III

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Když zhruba před rokem uváděl T-Mobile na trh zařízení MDA II, ihned vzbudilo velký ohlas a po několik týdnů byl z důvodu vysoké poptávky trochu problém si zařízení vůbec zakoupit. Technicky šlo o jedno z nejlepších zařízení té doby - 128MB paměti, kromě GSM modulu i integrovaný Bluetooth, výkonný procesor a obrovská spousta bonusových aplikací přímo v ROM. Jinými slovy proti prvnímu MDA maximální změna k lepšímu. Nyní se pokusím rychle zjistit, jestli je mezi MDA II a III stejně zásadní rozdíl.

Přečtěte si celé preview.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Také se připojuji svým "ach jóó..":?
    Jelikož jsem uživatel Phone Edition, který nejen sleduje co "mačká", a na co "ťuká", ale také se silně zajímá o to, na co to vlastně "kouká"..:sarcastic:
    A jak tak na to koukám, tak......

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Myslím, že MDA III už bylo dokonale zrecenzováno uživateli...:sarcastic: takže nic nového.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Suoraj
    Myslím, že MDA III už bylo dokonale zrecenzováno uživateli...:sarcastic: takže nic nového.
    To urcite ano, ale na druhou stranu se zcela nepochybne najdou uzivatele, kteri si neprectou zdejsi fora a jenom mrknu na hlavni stranku ce4you, "co noveho"?! A to nepocitam ruzne casopisy stylu Mobilmania ap, ktere mohou hodit bleskovku na to, ze je tady na serveru kratke preview

2Pavel Koza: mohl byste hodit do souvisejicich odkazu take odkaz na forum o tom, ze exituje WM2k3SE i pro MDA II - http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=4757

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

no.... když to říkáš... Je třeba trojku pořádně zrecenzovat. To je fakt a napiš Lutonskýmu ať tam dá náš link

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Já myslím, že když si člověk prohlédne tuto záležitost, zjistí, že MDA III je již celkem "OUT"..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od xp
    Já myslím, že když si člověk prohlédne tuto záležitost, zjistí, že MDA III je již celkem "OUT"..
    Tak urcite - MDA IIi je o mnoho lepsi, nez MDA III - byl by to jednoznacne dustojnejsi nastupce, nez MDA III (i kdyz ani MDA IIi neni nijak "revolucni" - proste to "icko" naprosto sedi. Ale MDA IIs nazvat MDA III - to se tezce utali - meli ho nazvat taky MDA IIs - s jako "s klavesnici + zlutym displejem" ). Ale co je bohuzel hlavni - MDA IIi se v CR nebude nikdy prodavat oficialne (operatori ho urcite nebudou prodavat - tim jsem si jistej na 100% a nedelam si iluze, ze by ho tady prodaval nejaky oficialni dovoze (GSMobil ap.)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, já sázim na AHMobile.. Počkám jak to bude vypadat s MDA 4, a pokud by měla přijít až někdy hodně pozdě nebo vůbec, koupim to "íčko".

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Ja bych to zas tak UPLNE out nevidel Co ma MDA IIi tak super? Rychlejsi procesor - na papire to vypada lip nez ve skutecnosti. Nepatrne mensi rozmery a hmotnost - OK. 1,3MPix fotak - radsi si pockam na fotky, megovejch fotaku uz jsem videl par a bida s nouzi.

Naopak nema tak silnou baterku, integrovanou klavesnici... Ja si nekoupim ani jedno, ale uplne mimo asi neni.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Ja bych to zas tak UPLNE out nevidel Co ma MDA IIi tak super? Rychlejsi procesor - na papire to vypada lip nez ve skutecnosti. Nepatrne mensi rozmery a hmotnost - OK. 1,3MPix fotak - radsi si pockam na fotky, megovejch fotaku uz jsem videl par a bida s nouzi.

Naopak nema tak silnou baterku, integrovanou klavesnici... Ja si nekoupim ani jedno, ale uplne mimo asi neni.
    Ano - mate pravdu, ale v podstate jste tedka castecne odpovedel na uplne jinou, ale souvisejici otazku - jaky mam proboha duvod prejit z MDA II na MDA III, kdyz podle vas neni mezi MDA II a MDA IIi zas tak velky rozdil (coz uznavam), ovsem v tom pripade je rozdil mezi MDA II a MDA III jeste mizivejsi :no: Baterie - da se snad koupit i do MDA II (a ani bych se nedivil, kdyby do MDA II pasovala baterie z MDA III), ale uznavam, ze se neprodava standardne primo v MDA II - OK, ale jak rikam - nevidel bych to jako zasadni vec. A co se tyce klavesnice - na tom se urcite se spoustou lidi neshodnu - nekdo bude klavesnici preferovat, jiny ne - holt nekdo rad vdolky, jinej vdolky...(v tomhle pripade klavesnici/nic) Ja patrim mezi uzivatele, kteri HW klavesnici vylozene nechteji
    Jenom tak nakonec OT - ja MDA II nemam zase tak dlouho a doufam, ze mi jeste aspon dva roky vydrzi a v te dobe uz zase bude vse uplne jinak

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Kdyz me ta klavesnice spis prebyva, nez chybi.. Krom toho, ze se za ni trojka lepe drzi v ruce, ji vlastne ani nepouzivam.. :?
    A baterka o podobne kapacite jez ma MDA 3 se da koupit i na dvojku. Dalsi velka vyhoda "icka" oproti trojce je v dostupnosti vetsiho mnozstvi prislusenstvi, a navic vse co si kdo dokoupil na MDA 2 ted snadno vyuzije i u "icka". BackPack, pouzdra, nahradni baterie, atd.. Dale ve prospech "icka" muze pro nekoho hovorit VGA Out, o nem si trojka muze nechat pouze zdat, a diky klesajicim cenam BackPacku jej jiste bude chtit pouzivat stale vetsi mnozstvi lidi. "Icko" ma tez novejsi verzi Second Editionu", coz clovek snadno vycte z pritomnosti WMPlayeru 10 oproti verzi 9 ve trojce. Dalo by se tedy ocekavat, ze clear type v landscapu mu nebude cizy oproti trojce.. A hlavne, displej v "icku" umi bilou barvu, jelikoz je to displej dvojky.
    Samozrejme ze MDA3 neni OUT doslova, (prodaji se ji jiste oproti "icku" mraky), jde jen o to, ze to "icko", ac je to jen vytuningovana dvojka jej kvalitativne a vykonove predbehlo..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od xp
    Kdyz me ta klavesnice spis prebyva, nez chybi.. Krom toho, ze se za ni trojka lepe drzi v ruce, ji vlastne ani nepouzivam.. :?
    A baterka o podobne kapacite jez ma MDA 3 se da koupit i na dvojku. Dalsi velka vyhoda "icka" oproti trojce je v dostupnosti vetsiho mnozstvi prislusenstvi, a navic vse co si kdo dokoupil na MDA 2 ted snadno vyuzije i u "icka". BackPack, pouzdra, nahradni baterie, atd.. Dale ve prospech "icka" muze pro nekoho hovorit VGA Out, o nem si trojka muze nechat pouze zdat, a diky klesajicim cenam BackPacku jej jiste bude chtit pouzivat stale vetsi mnozstvi lidi. "Icko" ma tez novejsi verzi Second Editionu", coz clovek snadno vycte z pritomnosti WMPlayeru 10 oproti verzi 9 ve trojce. Dalo by se tedy ocekavat, ze clear type v landscapu mu nebude cizy oproti trojce.. A hlavne, displej v "icku" umi bilou barvu, jelikoz je to displej dvojky.
    Samozrejme ze MDA3 neni OUT doslova, (prodaji se ji jiste oproti "icku" mraky), jde jen o to, ze to "icko", ac je to jen vytuningovana dvojka jej kvalitativne a vykonove predbehlo..
    Presne moje slova - XPe mi holt mluvi uplne z duse/srdce/buhvi ceho vseho jeste

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Zdravim, mam MDA III uz mesic a pul (Eurotel) a chci taky prispet par slovy.
    Co se barvy displeje tyce, tak lehce oranzovy nadech vidim kolmo zleva a zezdola, jinak bila.Vlastne jsem to zjistil az ted, po precteni clanku.
    Tento text pisu na klavesnici presne a pomerne rychle.Kdybych to tukal na displej, asi bych skoncil u prvni vety.
    Musim napsat, ze tady je spokojenost.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Tak dnes jsem mel toto zařízení také v ruce. Pokud se díváte na displej kolmo má normální bílou barvu, ale stačí se podívat jen lehce zespodu a je to totální žluťák. Jinak nechápu jak si může někdo koupit takovou těžkou cihlu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

i ja bych rad prispel par body do debaTy

ad klavesnice : vyborna vec, musite si na ni jen zvyknout, take jsem ji nechtel pouzivat, ale nyni s ni pisu sms radeji nez stylusem, btw: da se krasne psat i za jizdy v aute )

ad barva displeje: ano zluta tu zcela jiste je, ale oci z toho opravdu neboli )

ad baterie: oproti MDA II opravdu znatelne zlepseni....

resume: pokud uzivatel neni PDA tuningovy fanda (kteremu vadi s prominutim kazda "blbost") tak si myslim, ze III ka je dobra volba

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s HTC Touch (HTC Elf)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 11-04-2008, 16:26
  2. Prvních 60 minut s HTC S710 (Vox)
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 80
    Poslední příspěvek: 01-11-2007, 16:59
  3. Prvních 60 minut s Acer c530
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 30
    Poslední příspěvek: 22-03-2007, 12:41
  4. Prvních 60 minut s TechFaithWireless smartphone