Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Kontakty/schůzky/poznámky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Chtěl bych udělat Háér,neboť mám nějak zasekanou rammku a vůbec nevím čím.Všechny tempy jsem vyčistil a stále nnic :-(
    Dá se někde v PPC najít soubor s kontakty a schůzkami?Nepoužívám na PC Outlook a nechce se mi kvůli tomuto instalovat.Kdyby to šlo, že bych si soubor s kontakty zkopíroval do PC a po Háér dal zpět do PPC bylo by to supr.
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Jelikoz mate LOOXe 720 (alespon podle podpisu), tak by to melo jit zaridit pres bezne prostredky tohoto zarizeni. Kouknete do Programu, spustte program FSC Backup, zaskrtnete "Data to be backed up" a tapnete na ty tri tecky a tam vyberte to, co chcete zalohovat.

Jinak - tyto informace jsou ulozeny v internich databazich, ke kterym se jen tak nedostanete...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Supr,děkuji vyzkouším..Byl jsem zvyklý u SE P900 uložit jeden soubor v kterém byly všechny kontakty.Ještě jednou děkuji

Podobná témata

1. Poznamky
    Od DJakub v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 22-02-2009, 17:37
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 01-09-2008, 14:00
  3. Vylepšené zvukové upozornění na schůzky
    Od Trainzak_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 09-04-2006, 19:48