Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pripojeni k Centrum.cz z HPC2000

AC_ce4you (2)|28.1.2005 23:53
Mam Jornadu 720 s OS Microsoft Windows pro Handheld PC2000 a nejde mi pripojit se k serveru centrum.cz. Nefunguje pripojeni v IE a dokonce ani nelze stahnout postu do Outlooku ze schranky na centrum.cz. Zobrazuji se nasledujici hlasky:
Přístup k webu v IE z HPC2000
Internet Explorer nemůže stahovat z WWW adresy / z www.centrum.cz.
Stahovaný soubor není dostupný. Toto může být způsobeno Vaším nastavením Zabezpečení nebo jazykovým nastavením anebo protože server byl neschopen retrieve the request file.
Přístup přes POP3 z HPC2000
Nelze se spojit se službou. Uživatelské jméno POP3 odmítnuto. Toto může být důsledek chybného účtu nebo hesla, nepodporovaného ověřovacího balíku programů nebo můžete být na tento účet přihlášen z jiného PC.

Pritom k jinym schrankam se pripojim bez problemu, stejne jako k jinym webovym strankam. Vlastne jsem zatim nenarazil na jiny server, ktery Jornada nezkousala, tak v cem je Centrum jine? Uz jsem kontaktoval Helpline na Centrumu, ale pouze si vyzadali upresneni a dal nic. Tusim, ze pujde o nejaky problem s urovni zabezpeceni, ale jiz jsem zkousel vse prenastavit jak v HPC tak v nastaveni schranky na Centrumu a nic.
Jeste chci dodat, ze chyba posty je pouze z Outlooku, nahral jsem jiny mailovy klient a tam vse funguje. Bohuzel je mene zdatny, takze bych rad rozbehl ten Outlook.
Pripojuji se pres GPRS a SIM kartu ET.

Diky za kazdou radu.

AC
Pavlucha (1496)|29.1.2005 00:43
K Inetu: Obávám se, že s tím neuděláš nic, Centrum a občas i Seznam se "natvrdo" snaží komunikovat jen s prohlížeči IE 5 a o něco výš. Bohužel pro Tebe to znamená, že ti to buď spadne nebo hodí chybu. Dá se to "obejít" nadstavbou IE (např. MultiIE). Bohužel nevím, jestli je verze i pro tvůj systém...
uzivatel_oldd (180)|1.2.2005 12:46
Zkousel si v registrech udelat "tweaky", kteryma muzes falesne pasovat internet explorer 3.0 na vyssi ? To samozrejme nevyresi POP3 postu, ale mozna to pripojeni na web.

Tady je link jak na to:
http://www.pc-counselor.com/j720.htm#ppchpc

Zkus nPOP jestli ti nevyihovuje Outlook, myslim si ze je docela dobry.
Nahradou za IE by mohl byt NetFront, je ale pro PPC ale da se rochodit i na Jornade

Snehulak