Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

qtek 9090

wbgarden (3)|28.1.2005 14:17
Omlouvám se, jsem nový a chci si teprve koupit Qtek 9090, na první pohled i dotek se mi docela líbil, ovšem když jsem nahlédl do tohoo fóra, tak jsem se mírně řečeno, vyděsil.
Lezu totiž po stromech a hledám čarověníky, tzn. musím je obvykle v lese najít, /wbgarden.com/, obvykle to dělám v klimaticky vlídném čase a pak v zimním období se musím vrátit, vylézt na strom a čarověník sundat, čarověník - witch broom -wb -wbgaden - zahrada čarověníků. Jeden wb se objeví tak tak na padesáti až sto hektarech lesa... Takže si to dovedete představit, v létě to najdu a v zimě po desetihodinovém bloudění v metrovém sněhu, lezu 10- 20 po zmrzlém kmeni atd, zkrátka potřebuji GPS a podrobnou mapu, telefon kdyby se něco přihodilo. Vymyslel jsem si Qtek 9090 plus GPS Fortuna Clip-on, jsem většinou v hustém lese, no a to všechno musím mít v nějakém futrálu, nejlépe neprůstřelném, nepromokavém a blbuvzdorném.., Otter box ?
Dočetl jsem se, že ve futrálech BT nefunguje, displej je žlutý, komunikace telefonu a GPS zároveň prý není možná..., no, prosím vás, kdyby někdo náhodou měl praktické zkušenosti s výše jmenovanými hračkami, odpovězte, ozvěte se, mohu se odvděčit atraktivní zakrslými dřevinami pro vaši zahrádku skalku atd....
wbgarden
Miloš Strouhal (3997)|28.1.2005 14:39
Pokud potřebuješ, aby jsi z toho PDA mohl telefonovat, ale pokud nepotřebuješ wifi, kup si MDA II, k tomu GPS a záložní akumulátor na to MDAčko, který se ti v pohodě vejde přímo do pouzdra. Ušetříš si hodně peněz, a ten displej strašnej displej. MDA II je s vyjímkou toho wifi stejně dobré zařízení jako MDA III, navíc na té klávesnici by jsi stejně nic nenapsal, zvlášť v zimě s palčákama na rukou..;) A s GPSkou MDA II nemá nejmenší problém. Viz. mnoho spokojených uživatelů na tomto webu..:yes:
Pokud jde o pouzdro, videl jsem u známého kombinaci kůže a průhledného plastu, vše je pečlivě zakryto, a dá se na displeji psát i přes tento plast. Nemusíš tedy MDA nikdy vyndavat ven, a přitom je perfektně chráněno.
wbgarden (3)|1.2.2005 00:53
Díky za odpověď, dnes jsem opět držel MDA III i MDA II, omlouvám se nejsem profík, ale pocitově je trojka příjemnější a žlutou jsem ani moc nevnímal. WiFi je pro mne venkovana dost důležité.
Jinak rád bych něco kokrétního o spolupráci MDA III s GPS Fortunou Clip-on.
wbgarden.com