Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: Zásadní otázka - dělit Technické diskuze podle výrobců nebo podle konkrétních modelů?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Omlouvam se, ze je to kazdy den jinak ....
    Neboj. Od doby, kdy jsme si nainstalovali první Windows95 jsme zvyklí, že je spousta věcí každý den jinak .

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Jednoznacne podle vyrobcu, ve smes jsou zarizeni vicemene identicka. Mozna by nebylo od veci rozdelit Technickou podporu na vice podkategorii. Npr. Wi-fi, bluetooth, Activesync, Pam. karty, apod. ke kazdemu je spousta diskuzi, bylo by pak jednodussi vyhledavani.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Já se domnívám, že když je diskuze rozdělena podle modelů, tak je přehlednější. Jestliže chci si projít nějakou oblast, která mě zajímá, tak je to rychlejší, než se "přehrabovat" mnoha jinými příspěvky a názory.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Dělení modelů - ne.Sem začátečník a s mým novým ,půlroku starým Hx3700 se dostal na ce4you a na fóru se vyznal hned a účelově našel vše co sem chtěl Mě osobně to ted vyhovuje akorat by bodlo fulltextové hledaní

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Gooddeath
    Mě osobně to ted vyhovuje akorat by bodlo fulltextové hledaní
    ...no, to uz snad par dni boda, ne

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

ne to Hledat ale v pravo nahore ramecek na fulltext a ten sem tam nenasel ) viz tady

Registrace
    Aug 2000

Tyto diskuze jen kopiruji phpBB, nejedna se o stejny system.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

osobne si myslim ze rozdelenim na konkretni modely se spousta informaci ktere by mohli byt uzitecne i uzivatelum ostatnich zarizeni (treba i jineho vyrobce) rozmelni do "mikrochlivku", ktere uz nebude bavit procitat nikoho jineho, nez prave vlastnika (ci potencialniho vlastnika) inkriminovaneho typu. Jsem za nechat to jak to je, protoze jsem se dozvedel spoustu informaci, ktere by se najednou ocitly ve forech ktera by mne stezi napadlo navstivit..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Orloj
    osobne si myslim ze rozdelenim na konkretni modely se spousta informaci ktere by mohli byt uzitecne i uzivatelum ostatnich zarizeni (treba i jineho vyrobce) rozmelni do "mikrochlivku", ktere uz nebude bavit procitat nikoho jineho, nez prave vlastnika (ci potencialniho vlastnika) inkriminovaneho typu. Jsem za nechat to jak to je, protoze jsem se dozvedel spoustu informaci, ktere by se najednou ocitly ve forech ktera by mne stezi napadlo navstivit..
    To ne, např. SW by se přeci měl diskutovat ve vlastní kategorii. Problém třeba s lámajícím se stylusem na Looxu 720 pak ve "chlívku" Loox 720 ...

Registrace
    Nov 2007

Dejme tomu u Aceru by to nebyl problem - modelu je tam par a kazdy je uuplne jiny nez ten druhy. A co takove iPaqy?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Nech to tak, jak to je...

Zbytecna prace... Vyrobci maji spolecne prislusenstvi a spolecne problemy... V threadu hp jsem jako doma... Navic by hromada modelu (treba ten muj) zelo prazdnotou... a ptat bych se nekde jinde... na jinem ipaqu ...

jednoznacne NE :no:

Registrace
    Aug 2000

Takze timto debatu uzaviram a dekuji za postrehy. V ankete sice zvitezila varianta oddelenych for, ale priznivci spolecnych for meli zase silnejsi argumenty. Odsouvam timto reseni tohoto problemu na dobu, kdy bude mit ce4you 1000000 prispevku mesicne NEBO 25000 lidi kazdy den

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Nejlepsi kalendar podle vas?
    Od msyogota_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 24-09-2009, 08:40
  2. Instalace WM5 podle přání
    Od josef1974_ce4you v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 01-10-2007, 13:29
  3. Asus A730W, nebo loox 720 ?? Který je podle vás lepší ???
    Od Mouse v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 11-10-2005, 16:28
  4. Asus A730W, nebo loox 720 ?? Který je podle vás lepší ???
    Od Mouse v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 10-10-2005, 12:59
  5. Kam podle Vás směřuje výboj PDA?
    Od Wuffi v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 11-07-2002, 14:45