Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

E-Ten M500 čas zahodit MDA I/II

Kubiiiik (37)|28.1.2005 07:57
Kato_ce4you (970)|28.1.2005 08:18
No teda vazne nevim, proc bych mel zrovna za tohle menit MDA II - vzdyt je to jeste temer stejne a to nemluvim o tom, ze je to dokonce horsi, nez XDA IIi (nebo s ? ted si nejsem jist - proste HTC Andy)
Ted to srovnam s MDA II: Stejny procesor, rozliseni opet QVGA, pamet stejna, fotak to ma lepsi (stejny jako zminovane HTC Andy), navic ma osvetlovaci ledku - hmm, pamet stejna, SDIO maji taky oba, GPRS tridy 10 taky, BT samozrejme o IR nemluve, WinMobile 2k3SE uz maji taky oba, takze mluvit o tom, ze by mel nejake aplikace navic, co do MDA II nepujdou, je myslim zbytecne... Co dal? Zatim jsem nenasel nic co by MDA II nemelo. A to jeste nepocitam to, ze MDA II je na trhu uz pres 1 a 1/4 roku a tohle se jeste vubec neprodava!!
Takze priste bych doporucoval volit trochu mirnejsi slova ;) Po precteni vaseho nadpisu jsem si rikal, co ze me to ceka a nakonec M500...
Kubiiiik (37)|28.1.2005 08:31
jo jo, foťák mají taky úplně stejnej
PavelR. (2184)|28.1.2005 09:49
... plus bych vyhodu MDAII zarizeni videl predevsim v tom, ze diky xda-developers.com jsou dostupne informace, ktere o E-ten nikdy nebudou. A to nezminuji si flashnout do MDA ROM presne podle svych potreb ... Obavam se, ze E-Ten neni vazny konkurent :) ...

PavelR.
Kato_ce4you (970)|28.1.2005 10:05
[QUOTE="PavelR."]... plus bych vyhodu MDAII zarizeni videl predevsim v tom, ze diky xda-developers.com jsou dostupne informace, ktere o E-ten nikdy nebudou. A to nezminuji si flashnout do MDA ROM presne podle svych potreb ... Obavam se, ze E-Ten neni vazny konkurent :) ...

PavelR.[/QUOTE]

+ navic se teprve zacne prodavat - to jsem napsal, ale teprve v Asii - nez dorazi do Evropy, tak uz tady pomalu bude MDA IV :cool:
Honzabr (192)|28.1.2005 10:15
:D :D Tak do něj: ... a nemá EDGE a WiFi ...... Ale musím říct, že je na první pohled hezkej, to mu nelze upřít.;) Ale ta podpora,ta podpora....:sarcastic:
Pavel Koza (4761)|28.1.2005 10:16
Ja myslim, ze konkurentem mu bude spis MDA Compact. Eten vypada dobre, ale ten maly displej zase nebude pro kazdeho a kazdou prilezitost. V kazdem pripade silne pochybuji, ze k nam bude dovazet. Neni to prvni Eten a zadny se u nas zatim neobjevil.
hybo (3107)|28.1.2005 11:01
No, objevil se zde, nekdo z nas ho mel, ze jo a tedy zadna slava, hlavne zpracovani :-)
Orloj_ce4you (299)|28.1.2005 11:06
Me se libi.. Napsal jsem vyrobci emajl ohledne dostupnosti a co jsem se dozvedel si muzete precist v teto diskus
Kubiiiik (37)|28.1.2005 12:37
šlo mi spíš o to, že za peníze které bych dostal prodáním půl roku starého přístroje dostanu nový o malinko výkonější s o mnoho lepším fotoaparátem, je jasné, že někdo preferuje českou lokalizaci před lepším foťákem, která na tento přístroj nikdy nebude.....
Orloj_ce4you (299)|31.1.2005 14:26
..treba pujde pouzit ta od sunnysoftu