Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozšíření Beta playeru

Kája_oldd (759)|27.1.2005 16:50
Možná to tu bylo již párkát probíráno, nicméně jsem nenašel žádné vhodné téma. No nic, tak se kdyžtak nezlobte, ale nyní už přejdu k otázce:

U Beta playeru chybí spousta kodeků (které ovšem nejdeou stáhnout jako plug-iny ze stránek "výrobce"), avšak přijde mi podle bližšího zkoumání, že to vyžadovalo nějaké kodeky z PC. Je tedy možné nějam hodit do ppc kodeky z pc, aby fungovaly?
Pavlucha (1496)|27.1.2005 17:55
[QUOTE="Kája"]Možná to tu bylo již párkát probíráno, nicméně jsem nenašel žádné vhodné téma. No nic, tak se kdyžtak nezlobte, ale nyní už přejdu k otázce:

U Beta playeru chybí spousta kodeků (které ovšem nejdeou stáhnout jako plug-iny ze stránek "výrobce"), avšak přijde mi podle bližšího zkoumání, že to vyžadovalo nějaké kodeky z PC. Je tedy možné nějam hodit do ppc kodeky z pc, aby fungovaly? [/QUOTE]

Které kodeky ti chybí ???
Já jsem po instalaci kodeků, které jsou na stránkách výrobce nenarazil na žádný problém. Samozřejmě možná nejsem "směrodatný" uživatel, používám relativně běžné formáty.
Kája_oldd (759)|27.1.2005 18:28
No právě, já myslel přeci jen více exotické (no i když) např mov. a tak. Přeci jen program upozorňuje na chybějcí kodeky, přesně na ty v pc. Chci jen vědět, jestli jde prostě o konstatování faktu, že to prosťe půjde jen na PC s těmito kodeky, či jdou nějak vměstnat do ppc. Kupodivu jsem uý narazil nejméně na 5 různých chybějících kodeků
TheMelin (1642)|27.1.2005 19:32
Mě třeba nejde mp4, který mi nahráva P900.Na stránkách jsem to nenašel.Jestli to máte,můžete mi to poslat,nebo dát sem na stránku?
Kája_oldd (759)|28.1.2005 00:14
no nic, překonal jsem svoji lenost koukl jsem do PDA. Pravda, nejde to, koncovka *.plg vše vysvětluje, i když možná by se mohli vytvořit vlastní plug-iny s novými kodeky :D