Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

IE - nejde žádná www adresa

MichalK_ce4you (9)|27.1.2005 13:33
Pánové, na FS720 mi najednou nejede žádná www adresa. Ihned po odentrování mi vylétne hláška: Stránka, kterou hledáte nemůže být zobrazena. Softreset nepomohl. Nemá někdo zkušenosti? Díky.
PavelR. (2184)|27.1.2005 13:41
... na PDA spusť welcome.exe ve složce Windows...
MichalK_ce4you (9)|27.1.2005 16:23
Díky, funguje to. Sice nechapu jak a cim se to pokazilo, ale jsem rad, ze to zase jede.
Peca_ce4you (45)|3.3.2005 13:02
No, mě nepomohlo ani to puštění welcome.exe, prolízám tu celý dopoledne diskuze a zatím jsem na nic nepřišel... v AS mám nastavený PassThrough - The Internet, ale třeba musím ještě něco nastavit v LOOXovi, fakt už nevím :(
Chtěl jsem to připojení přes PC použít pro Sunnysoft World off-line, takhle mám asi smůlu, stahovat ty stránky přes mobil fakt nebudu... :(
Ještě budu hledat v dikuzích, ale opravdu to už asi vzdám... Kdybyste mě mohl někdo nasměrovat na něco, v čem by mohl být problém, byl bych vděčný...
hybo (3107)|3.3.2005 13:22
Tak zkus to druhe, The Work :-) Co treba proxy, brana, nebo co to mas v siti? Co FireWall?
Peca_ce4you (45)|3.3.2005 13:34
Work jsem zkoušel taky, tam mi to rovnou vyhodí, že s tímhle připojením se nepřipojím. S Internet se to aspoň snaží :) Asi bych to měl upřesnit - přes USB připojeno k PC, a dle různých příspěvků by mělo připojení k ne tu fungovat bez jakéhokoliv nastavování... Nebo snad musím i v PDA nastavit "něco"? Samozřejmě v práci jsem za proxy i fw, ale moje PC je normálně k netu připojené, žádný user a heslo... Takže předpokládám, dle jiných příspěvků, že by mělo stačit PDA připojit přes to USB a net by měl fungovat (při zapnutém AS)...
Myslím, že jsem něco někde zahlídl i o hard resutu, ale to se mi teď fakt nechce :) Zas tam všechno instalovat... :)
Peca_ce4you (45)|3.3.2005 13:44
Tak zpět - už to funguje :)
Nedalo mi to a kouknul jsem na tu proxy... Nastvail jsem v AS Work, v PDA v připojení jsem nastavil firemní proxy a už to jede :)
Teda, fakt mám zmatek v tom, jak to přes ten AS vlastně funguje... Myslel jsem, že AS se připojuje pomocí nastavení v PC a pro PDA funguje jako taková proxy... A ono asi teda ne... Jak to teda funguje? Proč musím nastavit v PDA proxy, když IP nikam nezadávám a vlastně využívá můj comp, coby prostředníka přes AS?