Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: IE - nejde žádná www adresa

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Pánové, na FS720 mi najednou nejede žádná www adresa. Ihned po odentrování mi vylétne hláška: Stránka, kterou hledáte nemůže být zobrazena. Softreset nepomohl. Nemá někdo zkušenosti? Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... na PDA spusť welcome.exe ve složce Windows...

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Díky, funguje to. Sice nechapu jak a cim se to pokazilo, ale jsem rad, ze to zase jede.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

No, mě nepomohlo ani to puštění welcome.exe, prolízám tu celý dopoledne diskuze a zatím jsem na nic nepřišel... v AS mám nastavený PassThrough - The Internet, ale třeba musím ještě něco nastavit v LOOXovi, fakt už nevím
    Chtěl jsem to připojení přes PC použít pro Sunnysoft World off-line, takhle mám asi smůlu, stahovat ty stránky přes mobil fakt nebudu...
    Ještě budu hledat v dikuzích, ale opravdu to už asi vzdám... Kdybyste mě mohl někdo nasměrovat na něco, v čem by mohl být problém, byl bych vděčný...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Tak zkus to druhe, The Work :-) Co treba proxy, brana, nebo co to mas v siti? Co FireWall?

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Work jsem zkoušel taky, tam mi to rovnou vyhodí, že s tímhle připojením se nepřipojím. S Internet se to aspoň snaží Asi bych to měl upřesnit - přes USB připojeno k PC, a dle různých příspěvků by mělo připojení k ne tu fungovat bez jakéhokoliv nastavování... Nebo snad musím i v PDA nastavit "něco"? Samozřejmě v práci jsem za proxy i fw, ale moje PC je normálně k netu připojené, žádný user a heslo... Takže předpokládám, dle jiných příspěvků, že by mělo stačit PDA připojit přes to USB a net by měl fungovat (při zapnutém AS)...
    Myslím, že jsem něco někde zahlídl i o hard resutu, ale to se mi teď fakt nechce Zas tam všechno instalovat...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Tak zpět - už to funguje
    Nedalo mi to a kouknul jsem na tu proxy... Nastvail jsem v AS Work, v PDA v připojení jsem nastavil firemní proxy a už to jede
    Teda, fakt mám zmatek v tom, jak to přes ten AS vlastně funguje... Myslel jsem, že AS se připojuje pomocí nastavení v PC a pro PDA funguje jako taková proxy... A ono asi teda ne... Jak to teda funguje? Proč musím nastavit v PDA proxy, když IP nikam nezadávám a vlastně využívá můj comp, coby prostředníka přes AS?

Podobná témata

1. HP iPAQ 6340 nefunguje žádná SD karta
    Od brevla v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-09-2009, 15:59
  2. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 19-08-2008, 07:50
  3. nefungují žádná tlačítka
    Od Graph v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-08-2007, 13:54