Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nová verze lokalizace Language Extender

K3_ce4you (107)|28.8.2002 08:50
Začátkem prázdnin jsem recenzoval lokalizaci Language Extender které autory jsou společnosti Paragon Software a Moravia Consulting. Prázdniny ješte neskončili a právě ted přichází na trh noveší verze už i tak dokonalé lokalizace.

Nová verze lokalizace Language Extender je označená 4.208 build 1395 a nabízí množství inovací. Samozřejmostí je, že nezpomaluje systém a nepřepisuje. Z předchozí verze zustala i přehledná a barevně rozlíšená klávesnice, ale byla pridáná klávesa AltGr umístená vlevo hned vedle navigačních šipek. Klávesa AltGr nabízí funkci, přes kterou jsou dostupné všechny často i méne často používane znaky. Uživatel tak nemusí pro vkládání speciálniho znaku přepínat mezi Anglickou a Českou klávesnicí. Další podstatnou změnou je podpora a doplnění překladu pro dalši i ta nejnovější PocketPC2002 zařízení ( XScale ). Kompletně lokalizované je i samotné nastavení lokalizace Language Extender včetne nápovedy tohoto programu. Nápoveda je plně lokalizovaná jak v PPC tak i PC.
Soucastí instalace Language Extenderu zůstali i aplikace CharMap a CETuner, ale v nové verzi je výrobce plne lokalizoval.

Pro Českou a Slovenskou republiku je výhradním distributorem spolecnost
Moravia Consultingnull
Pheek (22)|29.8.2002 15:45
Nemu ze mi nekdo napsat saitu na stahnuti tohoto dema cestiny nikde jsem ji nesel.Diky
K3_ce4you (107)|29.8.2002 16:27
Podívej se na moje www mělo by to tam být ke stažení
Pheek (22)|29.8.2002 17:05
Zkousel jsem to ale odkaz na strancenot found.Diky[:sarcastic:]
K3_ce4you (107)|29.8.2002 17:11
Posli mi mail, poslu ti demo
null (0)|30.8.2002 08:55
pro K3:

[QUOTE]...Prázdniny ješte neskončili a právě ...

- neskončilY

[QUOTE]...Soucastí instalace Language Extenderu zůstali i aplikace ...

- zůstalY

+ spousta dalších chyb drobnějších. Ach jo...[:((]
K3_ce4you (107)|30.8.2002 09:00
Ďakujem za opravu, češtinu budem študovať.....
Pheek (22)|30.8.2002 09:36
muj majl je pheek@seznam.cz diky moc za slibene demo.
null (0)|30.8.2002 17:04
[QUOTE]Ďakujem za opravu, češtinu budem študovať.....[/QUOTE]

to je právě ono - já vím, že jsi slovák, ale pokud si tvůj příspěvek přečte někdo kdo to neví (a tvá čeština je natolik dobrá, že to nepozná), bude tě považovat spíše za absolventa pomocné školy. Proč radeji slováci nepíšete slovensky? Například já si rád slovensky počtu a těch příležitostí tolik v posledních deseti letech nemám.
VanJ_ce4you (57)|11.9.2002 12:06
[QUOTE]Ďakujem za opravu, češtinu budem študovať.....[/QUOTE]

Tak pis po slovensky, kde je problem?
VanJ_ce4you (57)|11.9.2002 12:11
Zaujimalo by ma, ci uz je vylepsena SK klavesnica tak, ze funguje ako CS. Konkretne: ked na CS stlacis SHIFT tak sa prepnu znaky do UPPERCASE vratane narodnych. Na SK to tak nefungovalo - narodne znaky ostaly LOWERCASE, takze nebolo mozne zadat znaky "A:" a "O^", nehovoriac o moznosti zadat dlhe "r" a "l" (ano, v slovencine su aj take pismena).
PavelR. (2184)|11.9.2002 14:15
Zdravim,

znaky, ktere zminujes - tj. "A:" (U00C4), "O^" (U00D4), dlouhe "r" (U0155) a rovnez dlouhe "l" (U0139) muzes zadat v LEng pro PPC2002 nasledovne:

1. v CharMapu - jsou zde dostupne nejen ty tve ale i mnohe dalsi
2. v LetterRecognizeru - opet moznost vyberu z mnoha beznych i tech mene beznych znaku bez ohledu na jazyk

PavelR.