Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 47

Téma: Displej MDA III vs. MDA II

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Pro ukázku jsem nafotil pár fotek G pětkou, není to tak dobře vidět jako v reálu, ale znatelný rozdíl poznáte už i z fotek. Sami jistě poznáte, co je na fotkách vcelku slušný, dobře udělaný ač již starý displej, a co je sice nové, ale žlutavé jak omalovánky.. Displej MDA III v podstatě ani netuší co je to čistě bílá barva..
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00045219_IMG_2165_ECI1.jpg 
Zobrazení: 42 
Velikost: 29.4 KB 
ID: 1229   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00045219_IMG_2166_MV6L.jpg 
Zobrazení: 51 
Velikost: 21.2 KB 
ID: 1230   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00045219_IMG_2168_o9CF.jpg 
Zobrazení: 35 
Velikost: 36.1 KB 
ID: 1231   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00045219_IMG_2169_a5ME.jpg 
Zobrazení: 48 
Velikost: 30.7 KB 
ID: 1232   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00045219_IMG_2172_VCa.jpg 
Zobrazení: 43 
Velikost: 30.3 KB 
ID: 1233   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00045219_IMG_2174_RXm1.jpg 
Zobrazení: 47 
Velikost: 31.7 KB 
ID: 1234   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00045219_IMG_2178_7M8p.jpg 
Zobrazení: 43 
Velikost: 35.2 KB 
ID: 1235   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00045219_IMG_2179_FfdC.jpg 
Zobrazení: 50 
Velikost: 30.1 KB 
ID: 1236   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00045219_IMG_2183_8SBG.jpg 
Zobrazení: 41 
Velikost: 27.4 KB 
ID: 1237   Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00045219_IMG_2181_TxB5.jpg 
Zobrazení: 45 
Velikost: 26.3 KB 
ID: 1238  

Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

A to je záležitost všech MDA3, nebo jen tvého kusu? Pokud všech, tak zlaté MDA2...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Všech:!::

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

bohužel všech XDA III - u novější řady už má být jiný display. Zpětná výměna záleží na tom jak se k tom postaví Thajwan - jeden z operátorů už se o to zajímá.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Podotýkám, že fotografie jsem pořídil s nastaveným maximálně možným podsvícením u obou přístrojů. To jen pro upřesnění.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Citace Původně odesláno od xp
    Ale ja to take zlte nemam !!!!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od miroslav
    Ale ja to take zlte nemam !!!!
    U všech světových distributorů - u všech operátorů je to rovnaké. Daj si to vedle dvojky...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od Suoraj
    U všech světových výrobců - u všech operátorů je to rovnaké. Daj si to vedle dvojky...
    ... v pripade MDA3 hodne zalezi z jakeho uhlu se na displej divas. Pokud je to kolmy uhel tak zluta neni uplne az tak zluta. Nicmene bezny uhel pohledu na PDA neni vzdy je z kolmeho uhlu, ze ... Nicmene diplej vsech MDA3 je opravdu vyrazne horsi nez u MDA2 ...

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ted uz u sebe trojku nemam-pujcil jsem ji Pavlovi K, ale jakmile mi jí vrátí, udělám vám fotky kolmo na displej. Ta žlutá je tam stále, a pokud si prohlédnete pozorně fotky jež tu jsou, najdete minimálně dvě, které jsou pořízeny témeř z kolmého směru, a žlutá tam stále je, sice o něco méně, ale je..:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Mozno kolmejsie odfotit !!!
    Cim vacsi uhol pohladu tak horsie
    pri kolmom pohlade to ujde ....
    Ale myslim, ze to neni najvacsia chyba...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

pri kolmom pohlade to ujde ....
    To máš pravdu, slovo "ujde" je opravdu na místě.. Koukněte na jeden z těch WMPlayerů, a Dialpadů, ty jsou skoro kolmé, a výsledek je stále otřesný v porovnání s MDA II. Vídíte jak ani ta černá obrazovka nevypadá přirozeně?..Jak to podivně září..

Ale myslim, ze to neni najvacsia chyba...
    Neboj, pokud ten Bluetooth modem nerozchodí ani Pavel, založím diskusi i na toto téma.. Musí se to přeci nějak už vyřešit.

Opravuji: jeden WMPlayer je kolmo! A výsledek je evidentní..
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00045271_IMG_2178_hd7W.jpg 
Zobrazení: 46 
Velikost: 35.2 KB 
ID: 1239  

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Pro ukázku jsem nafotil pár fotek G pětkou, není to tak dobře vidět jako v reálu, ale znatelný rozdíl poznáte už i z fotek. Sami jistě poznáte, co je na fotkách vcelku slušný, dobře udělaný ač již starý displej, a co je sice nové, ale žlutavé jak omalovánky.. Displej MDA III v podstatě ani netuší co je to čistě bílá barva..
    MD@III.
    To je navrat zpet,.. to vime vsichni,... Je dobrej akorat jako sberatelska trofej :no:
    P.S.a hranaty pismenka si ukazal!
    :O

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Je to opravdu velice strasne - podle toho, co jste tady na diskuzi nekteri rikali, ze je to zlutejsi, tak jsem si rkal, ze to tak zle nebude a ze nekteri z vas (XP ap.) jsou zbytecni HiFickari - ovsem po te, co tady nekteri tvrdili, ze jim Clear Type v landscape modu funguje a jini, ze nefunguje (i kdyz evidentne nefungoval nikomu), tak jsem zacal pochybovat, ze i ten displej bude hodne spatnej.. A svete div se - je to daleko horsi, nez jsem vubec ocekaval :-O
    Opravdu neuveritelne... Jak tady zaznelo, ze pri kolmem pohledu je to lepsi, tak si nemuzu pomoci, ale nektere fotky (presne jak XP napsal) - slovy 2-3 jsou presne z kolmeho pohledu - vic kolmo uz to nejde a je to priserne - jsou to fotky IMG_2178.jpg a mozna IMG_2183.jpg a IMG_2165.jpg - sice ty dve posledni nejsou 100%ne kolme - je to tak 83˚, ale zase - mam takovy pocit, ze uplne kolmo se na displej divam malokdy - vetsinou tak kolem 86˚, takze jsou take smerodatne a o moc lepsi to neni
    A kdyz uz preziju tu zlutou, tak co je proboha v tom WMPlayeru ta seda? To neni mozne - to je nejaky skin, pro WMP, ne?! To prece neni dost dost dobre mozne :?
    A posledni vec - ta barva horni listy - ta ma jako byt u obou modelu stejna? Ta na MDA III ma uplne jiny jas, kontrast a snad i zbarveni..
    Co se tyce displeje, tak jsem opravdu netusil, ze ho HTC az tak moc zmrsil :no: IMHO design jako takovy se mi libi vic u MDA III - MDA II mi nikdy neprirostl k srdci (ale mam ho a jsem nejspokojenejsi uzivatel, jaky vubec muze byt ) )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Obě MDAčka tak jak je vydíte jsou tesně po Hard Resetu, žádný skin pro WMPLAYER tam není dohráván, žádné aplikace navíc, veškeré plochy, lišty posuvníky, včetně toho dialpadu mají ve skutečnosti naprosto totožnou barvu, i verze operačního systému jsou téměř totožné, (MDA II ji má tedy novější ). Rozdíly jež vydíte jsou způsobeny POUZE nekorektním zobrazováním barev, jasu a kontrastu u MDA III.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Tak to je fakt sila.
    Btw. XPe - ten dialpad urcite nemas stejnou barvu - to ti ulitlo Oba maji ruzne skiny - modrou za sedou a ruzovou za cervenou to urcite nezamenilo a stejne tak to urcite nezmenilo tvar tlacitek - zas tak spatne na tom ten displej urcite neni :yes:

P.S. Ja se jmenuje ten skin dialpadu, co mas na te MDA II - je peknej (a dokonce jsem ho i mel, ale po hardresetu jsem ho tam uz asi nedal..) a tak tam ted mam ten origos Windowsackej (ne T-Mobilovej - ta ruzova se neda :sarcastic. Takze premyslim, ze bych tam dal zase tenhle - jak se pls. jmenoval? Dik

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. displej
    Od balon_ce4you v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 26-08-2012, 20:28
  2. 4" displej
    Od pdq v sekci Microsoft Windows Phone
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 18-07-2010, 20:22
  3. Displej