Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nevypíná se MDA Compact.

bagio (338)|26.1.2005 23:37
Ahoj,měl jsem nastaveno,že při nečinosti na pda se mi automaticky vypne po 1 min. Jenomže to z ničeho nic přestalo fungovat. Ať nastavuji jakkoliv tak se nevypíná. Ani se nevypíná podsvícení. Zkoušel jsem i několikrát tvrdý reset. Nic . Neví někdo co stím ?
Pavel Koza (4761)|26.1.2005 23:40
Jinak fuguje dobre? Neco podobneho se mi stalo s jinym zarizenim, na vine bylo vadne tlacitko (bylo neustale stisknute). Jelikoz pisete, ze to dela i po HW resetu, tak asi nic jineho nez reklamace nezbyde...
bagio (338)|27.1.2005 08:58
Sem to napsal asi blbě. Ručně ho normálně vypnu a zapnu. Měl jsem nastaveno,když přijde sms a já ji hned nevyzvednu,tak se po 1m vypne. Víte jak to myslím ? když snim pracuji a ručně ho nevypnu,tak by měl se automaticky vypnout. Celou dobu to šlo,pak přestalo. Po Hardresetu nezůstává nic s dřív nainstalovaných programů ?
Pavel Koza (4761)|27.1.2005 09:35
Ne, po HW resetu je zarizeni v takovem stavu, v jakem jste ho dostal. Proto je pretrvavajici problem i po HW resetu zvlastni a ukazuje na HW problem.

Jinak tim zaseklym tlacitkem jsem mel na mysli to, ze toto tlacitko neustale vysila signaly o tom, "ze se neco deje", takze se zarizeni ani nepokousi vypnout.
bagio (338)|27.1.2005 09:53
Aha,tak to je pěkný :( takže servis. Jinak funguje normálně. Díky za pomoc.
Suoraj (704)|27.1.2005 10:28
sice málo pravděpodobné ale dvěma lety se mi to stalo u jedničky - měl sem spojený dva piny na konektoru dole a taky to furt svítilo a dokonce v tom šumělo:D