Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zmena ikony bluetoothu v taskbaru a odstránený problém z miznutím bluetooth profilu z Today

Scythe_ce4you (130)|26.1.2005 23:26
1. cab zmení ikonu na podla mňa vydarenejšiu a druhý odstráni problém v today
len nainstalovať a soft-reset


THX Buzz_lightyear
Scythe_ce4you (130)|26.1.2005 23:27
Miloš Strouhal (3997)|27.1.2005 00:26
:yes: :yes: :yes: A šup s tím do ExtROM, jelikož to odstraňuje poslední velkou mouchu na Windows Mobile 2003 Second Edition pro MDA II, a sice mizení položky "profil" na Today screen..:)
Tugof (79)|27.1.2005 07:36
Dobrý, ale ještě radši bych aby položka profilu zmizela z Today úplně, ale aby byl profil bluetooth pořád zapnut.
birkoff_ce4you (128)|27.1.2005 09:18
Je mozne to pouzit i na 2003? Nebude to nejak haprovat?
Miloš Strouhal (3997)|27.1.2005 09:27
To nikdo neví, musíš si to otestovat sám. Každopádně teď již nevidím nejmenší důvod proč na původních Windowsech zůstávat, jelikož s toto utilitkou nám už Second Edition jede jak má..:yes:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|27.1.2005 10:26
[QUOTE="birkoff"]Je mozne to pouzit i na 2003? Nebude to nejak haprovat?[/QUOTE]
Ověřeno, funguje, ale pro nás, co jedeme stále WM03 to přináší pouze změnu v podobě jiných ikon... škoda, že zatím nikdo nepřišel na možnost odstranění pluginu z Today, více dotaz Plugof, také s tím mám problém...
[QUOTE="xp"]... Každopádně teď již nevidím nejmenší důvod proč na původních Windowsech zůstávat, jelikož s toto utilitkou nám už Second Edition jede jak má..:yes: [/QUOTE]
Já to vaření moc neumím a proto čekám na předvedení WM SE na třetím srazu, ale jsem už hodně nalomenej....
birkoff_ce4you (128)|27.1.2005 10:35
Diky, sel bych do 2003 SE, ale ale cekam, jestli se bude dat sehnat poradna CZ lokalizace.
Miloš Strouhal (3997)|27.1.2005 10:37
Už jsem tu několikrát psal, lepší lokalizace než je teď na MDA II se Second Edition již nebude. Tudíž není nejmenší důvod ještě otálet.;)
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|27.1.2005 10:38
[QUOTE="birkoff"]Diky, sel bych do 2003 SE, ale ale cekam, jestli se bude dat sehnat poradna CZ lokalizace. [/QUOTE]
Jj, to je rovněž jeden z důvodů mého zaostávání :D, ale jak píše XP, asi nic jiného nebude...
Miloš Strouhal (3997)|27.1.2005 10:55
Ona totiž žádná lokalizace pro MDA II na Second Edition v podstatě neexistuje. Používáme češtinu jež je dělaná na míru MDA III/DP III a ta i ve svých novějších verzích bude stále na míru trojce, tudíž dvojku nikdy nepřeloží lépe, není na ni "dělaná"..
birkoff_ce4you (128)|27.1.2005 12:12
To XP: diky za informace.. diskusi na tema 2003 se na MDA II jsem prestal cist nekdy na 30 strane, asi to byla chybka. doctu si to a vrhnu se na flash... :o) Doctu se tam nekde i o ty lokalizaci?
Tugof (79)|27.1.2005 19:03
Po naistalování těchto dvou cabů systém po SR nechce naběhnout. Při prvním nenaběch vůbec, při druhým za dlouhou dobu a při třetím taky až na podruhý.
buzz_lightyear (34)|28.1.2005 08:03
[QUOTE="Tugof"]Po naistalování těchto dvou cabů systém po SR nechce naběhnout. Při prvním nenaběch vůbec, při druhým za dlouhou dobu a při třetím taky až na podruhý.[/QUOTE]

nazdarek... :o)

mozno bude chyba v tom, ze pouzivas 2.02.00WWE. je to presne 2.02t - teda testovacia verzia...
Neviem teraz celkom presne, ale mam pocit, ze prave tato verzia robi problemy pri restarte. Teda ze niekedy nenabehne...

Preco neupgradnes na 2.06?

Pripadne mozem vyskusat urobit upgrade BT driverov pre 2.02t WWE, ak by mal niekto zaujem... Na to by som ale potreboval niekoho, kto na 2.02 bezi a bol by ochotny testovat... Mne sa nechce kvoli tomu downgradovat...

buzz
ciselko (68)|28.1.2005 12:01
BT mi funguje super, aj ikony su krajsie...
dakujem
buzz_lightyear (34)|28.1.2005 12:09
[QUOTE="ciselko"]BT mi funguje super, aj ikony su krajsie...
dakujem[/QUOTE]

hehe... neni za co... :o)))

buzz
Tugof (79)|28.1.2005 12:11
[QUOTE="buzz_lightyear"][QUOTE="Tugof"]Po naistalování těchto dvou cabů systém po SR nechce naběhnout. Při prvním nenaběch vůbec, při druhým za dlouhou dobu a při třetím taky až na podruhý.[/QUOTE]

nazdarek... :o)

mozno bude chyba v tom, ze pouzivas 2.02.00WWE. je to presne 2.02t - teda testovacia verzia...
Neviem teraz celkom presne, ale mam pocit, ze prave tato verzia robi problemy pri restarte. Teda ze niekedy nenabehne...

Preco neupgradnes na 2.06?
buzz[/QUOTE]

Já mám 2.06, měl jsem chybu v podpisu omlouvám se.
Požil jsem úpravu registrů co jsi mi poradil ve vedlejší diskusi, tudíž už tyto caby nepotřebuju. Děkuji
Miloš Strouhal (3997)|28.1.2005 12:24
[QUOTE="buzz_lightyear"]hehe... neni za co... :o)))[/QUOTE]
Ale je! I já děkuji, mohu teď konečně veřejně prohlásit, že Second Edition je plnohodnotný upgrade bez jakýchkoliv větších "much", a že již není důvod otálet s flešováním na něj..;) Ta mizející položka s profilem byla totiž poslední "kapka"..
lika (23)|28.1.2005 21:23
A umí BT HandsFree- nikoliv Headset.
Díky
Arkobad (134)|30.1.2005 00:39
Mam SE a ty dva BT CABy mi nefungujou.
Po instalaci se mi spravne zmeni obe ikony - v today i v te dolni liste.
Ale po kliku na BT ikonu v dolni liste se objevi dialog s hlaskou: Cannot find "#" (or one of its components). Make sure the path and filename are correct and all the required libraries are available.

Pozn: To v tech uvozovkach neni znak #, ale ctverecek, cili asi nejaky znak nedefinovany v TTFu, nejaky NULL, CHR(0), EOF, nebo neco takoveho.

Kdyz se ty dva CABy pokusim odinstalovat, uz se nedostanu do puvodniho stavu: zadna (ani puvodni) BT ikona v dolni liste pak uz neni. Takze nelze BT zapnout, hledat zarizeni, parovat. Pri pokusu o zapnuti BT z today, nebo z Settings to hodi tu samou (vyse uvedenou) hlasku.

1) V cem je problem a jak ho odstranit?

2) Nebo jak pri nejhorsim alespon ty CABy korektne odinstalovat a obnovit puvodni funkcnost?

Dik moc za info.
Arkobad (134)|31.1.2005 11:29
Mam SE a ty dva BT CABy mi nefungujou.
Po instalaci se mi spravne zmeni obe ikony - v today i v te dolni liste.
Ale po kliku na BT ikonu v dolni liste se objevi dialog s hlaskou: Cannot find "#" (or one of its components). Make sure the path and filename are correct and all the required libraries are available.

Pozn: To v tech uvozovkach neni znak #, ale ctverecek, cili asi nejaky znak nedefinovany v TTFu, nejaky NULL, CHR(0), EOF, nebo neco takoveho.

Kdyz se ty dva CABy pokusim odinstalovat, uz se nedostanu do puvodniho stavu: zadna (ani puvodni) BT ikona v dolni liste pak uz neni. Takze nelze BT zapnout, hledat zarizeni, parovat. Pri pokusu o zapnuti BT z today, nebo z Settings to hodi tu samou (vyse uvedenou) hlasku.

1) V cem je problem a jak ho odstranit?

2) Nebo jak pri nejhorsim alespon ty CABy korektne odinstalovat a obnovit puvodni funkcnost?

Dik moc za info.
buzz_lightyear (34)|1.2.2005 07:55
[QUOTE="Arkobad"]Mam SE a ty dva BT CABy mi nefungujou.
Po instalaci se mi spravne zmeni obe ikony - v today i v te dolni liste.
Ale po kliku na BT ikonu v dolni liste se objevi dialog s hlaskou: Cannot find "#" (or one of its components). Make sure the path and filename are correct and all the required libraries are available.

Pozn: To v tech uvozovkach neni znak #, ale ctverecek, cili asi nejaky znak nedefinovany v TTFu, nejaky NULL, CHR(0), EOF, nebo neco takoveho.

Kdyz se ty dva CABy pokusim odinstalovat, uz se nedostanu do puvodniho stavu: zadna (ani puvodni) BT ikona v dolni liste pak uz neni. Takze nelze BT zapnout, hledat zarizeni, parovat. Pri pokusu o zapnuti BT z today, nebo z Settings to hodi tu samou (vyse uvedenou) hlasku.

1) V cem je problem a jak ho odstranit?

2) Nebo jak pri nejhorsim alespon ty CABy korektne odinstalovat a obnovit puvodni funkcnost?

Dik moc za info.[/QUOTE]

Ktoru SE verziu mas konkretne? mas XDA2, XDA3, JAM ?
Ta ikona a today plugin funguju len ak pouzivas Microsoft bluetooth stack...
Ak mas Widcomm, tak ti to nebude fungovat...

buzz
Arkobad (134)|1.2.2005 09:44
[QUOTE="buzz_lightyear"]Ktoru SE verziu mas konkretne? mas XDA2, XDA3, JAM ?
Ta ikona a today plugin funguju len ak pouzivas Microsoft bluetooth stack...
Ak mas Widcomm, tak ti to nebude fungovat...

buzz[/QUOTE]

Mam MDA2 a v nem SE ROMku (tusim 2.06) a ExtROM od XPeho.
buzz_lightyear (34)|1.2.2005 10:03
[QUOTE="Arkobad"]
Mam MDA2 a v nem SE ROMku (tusim 2.06) a ExtROM od XPeho. [/QUOTE]

"Tusim" je malo, musis to vediet presne... :o)))

buzz
Arkobad (134)|1.2.2005 17:28
Vim to
buzz_lightyear (34)|2.2.2005 10:33
[QUOTE="Arkobad"]Vim to[/QUOTE]

Takze 100% mas 2.06, ano?

A co mas v tomto registri?
HKLM\MUI\SysLang

mal by si mat 0x000409 (HEX) alebo 1033 (decimal).

Ak chces odinstalovat BT ikonu, treba v regeditore otvorit:
\HKLM\Services\BTIcon\Dll
a zmenit ho z BL_BTIcon.dll na BTIcon.dll

Ak chces odinstalovat BTHS Today plugin, treba v regeditore otvorit:
\HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Today\Items\Profile\DLL
a zmenit ho z BL_BTHS_profile.dll na profile.dll

Po restarte ti system dovoli odinstalovat tie dva caby normalne, z Settings -> System -> Remove Programs

buzz
Arkobad (134)|2.2.2005 11:44
[QUOTE="buzz_lightyear"]
Ak chces odinstalovat BT ikonu, treba v regeditore otvorit:
\HKLM\Services\BTIcon\Dll
a zmenit ho z BL_BTIcon.dll na BTIcon.dll
[/QUOTE]

Ano, v SysLang mam 1033.
Zmenil jsem BL_BTIcon.dll na BTIcon.dll, ale dole se mi puvodni BT ikona neobjevila.
Miloš Strouhal (3997)|2.2.2005 11:50
Prostě udělej hard reset, a máš klid. Vždyť už jsi tu s řešením těch ikon utratil více času, než by ti trvala jedna celá obnova MDA..:)
buzz_lightyear (34)|2.2.2005 12:11
[QUOTE="xp"]Prostě udělej hard reset, a máš klid. Vždyť už jsi tu s řešením těch ikon utratil více času, než by ti trvala jedna celá obnova MDA..:) [/QUOTE]

...to bude asi najlepsie riesenie... :o)))

buzz
yasmeene2 (794)|7.2.2005 01:13
Ten první cab mění opravdu jen tu ikonku, nebo dělá i něco jiného?
buzz_lightyear (34)|15.2.2005 22:43
[QUOTE="yasmeene2"]Ten první cab mění opravdu jen tu ikonku, nebo dělá i něco jiného?[/QUOTE]

yo... len ikonu

buzz
osch (1330)|26.12.2005 18:41
ahj. Rád bych se zeptal, jestli by bylo možno napsat .cabík, který by dole v tray liště, vedle BT ikony, vytvořil indikátor BT headset profilu. Prosím. :sarcastic: