Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

50MB soubor pres ActiveSync na MMC kartu

brn (114)|26.1.2005 18:33
Dobry den,

tak mam sveho nadherneho LOOXe 720. Zkousel jsem zkopirovat film pres ActiveSync (jeste nemam ctecku) na pametovou kartu Pretec MMC 512 MB. Tu mam puvodne urcenou do mobilu, tak je naformatovana Nokii asi na FAT16 (naformatovat v PDAji asi nemuzu, pravdepodobne by v Nokii uz nikdy nefungovala).

Problem: Zacnu kopirovat soubor, ActiveSync ukazuje progressbar. Kdyz dojede odhadem ke 40-50 MB, tak prenos souboru "zrestartuje" - jednoduse zacne odznova. Tohle provede klidne 5x, nic nehlasi.

Je nejake omezeni maximalni velikosti souboru na MMC karte? Ja myslel, ze je to u FAT16 2 GB.

Diky.
VILIAM_ce4you (156)|26.1.2005 18:43
Není to sice nejrychlejší řešení ale použij třeba toto https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=1677 . Pro Začátek by ti to mělo stačit.
Crusader_ce4you (624)|26.1.2005 18:58
Jinak to, že se ti ukazatele vynulují neznamená, že se kopírování restartovalo.Kopírování pokračuje nadále a poznáš to v Looxovi na ukazateli stavu paměti. Každopádně kopírování přes AS 50 MB souboru ti bude trvat kolem 20-30 minut. Proto co nejdříve pořiď čtečku. Nejlépe ji ale provozovat přes USB 2.0, protože přes 1.1 se to vleče skoro stejně jako přes AS i se čtečkou.
brn (114)|26.1.2005 22:07
Diky! Ted jsem to zkusil a opravdu tam ActiveSync nahral 250 MB soubor... parada. Mame ted ve skole dlouhe ukoly na matematiku, takze cekani neni problem. Ale stejne je zvlastni, ze AS zobrazuje ten posuvnik znovu a znovu od zacatku, asi nejaky bug.

Ten Total Commander je taky pekny.
Šákul (28)|13.5.2005 23:00
Já také čtečku nemám a přes AS si filmy kopíruji. 100MB film mi trval cca 15 min, ale mam CF kartu.