Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MP4 to něco ...

Medved09_ce4you (2)|26.1.2005 16:26
Z dvixu udělat mp4 už umíme, ale teď mi řekněte, jak jednoduše udělat z mp4 něco normálního ? Našel jsem nějakej Imtoo mpeg encoder ale nefunguje. Nneí něco pro "blbečky" načíst mp4 z PDA a v PC sáhnout na krysítko a mít z toho třeba wmv ( aby to šlo hned vystavovat na webu ) ?
Poradí někdo ? :))
Kája_oldd (759)|26.1.2005 19:06
Jen poupravim častou chybu-divx je jeden z typů MP4 a tudíž vlastně MP4. Co se týče převodu na wmv, tak myslím že postačí klasický movie maker.
Zajímavé-mnohem lehčí je převést takřka cokoli do wmv, než opak:D
Medved09_ce4you (2)|26.1.2005 19:34
[QUOTE="Kája"]Jen poupravim častou chybu-divx je jeden z typů MP4 a tudíž vlastně MP4.[/QUOTE]
To je vlastně pravda :)) ale Movie maker mi MP4 z MDA neschroupne, ani když do woken nainstaluju kodek a media player to pleje.
Asi jsem blbej - f pohodě, ale proto sem píšu o radu.
Zajímavé také je, že v MDA mám koupený Windows, v PC mám koupený Windows a když přetáhnu videoklip z MDA do PC, ptá se mně PC čím to má otevřít :D Našel jsem mu tedy sám kodek - otevře.
Já bych ale rád dával krátká videa na web a nechci nutit návštěvníky stahovat a instalovat kodek, čičli by se mi hodil jednoduchý nástroj na konverzi např. do wmv.
blackdot_ce4you (139)|11.9.2005 23:37
Tak tohle by me taky zajimalo.
Pls jak to resite?
Kája_oldd (759)|11.9.2005 23:50
Mno já konkrétně například v klasíckém standartním Movie Makeru, nebo jsou programy typu All video converter....většinou placené, ale snad se najde i nějaký free