Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

přechod ze zimy do tepla

suspected (18)|25.1.2005 21:14
ahoj mel bych takovej dotaz...nevite nekdo jestli přechod ze zimy do tepla hodne skodi PDAcku?mam h1930 a obcas mam docela strach kdyz prijdu z -5°C do +23°C....vetsinou ho necham jeste chvili v bunde nebo v kapse aby si pomalu zvykl na novou teplotu ale stejne mam strach aby se vevnitr neco nepodelalo...diky za radu a zkusenosti :)
ipf (2136)|26.1.2005 00:11
Jaký "zvykl"? Copak je to pes? :D
Žádný rozmazlování. Já osobně ho zahřívám prací (a zatím si nestěžoval ;) ).
Pavel Koza (4761)|26.1.2005 08:31
Zajimava pripominka:) Par minut na "rozehrati" urcite neuskodi, ale jeste jsem neslysel o nikom, komu by PDAcko prestalo fungovat kvuli zmene teploty...
Dell_ce4you (48)|26.1.2005 09:49
Asi nepujde ani tak o zmenu teploty jako o oroseni v teple.
Namornik. (184)|26.1.2005 09:50
mozna by pomohlo ho zahrat laskavym slovem

pro drsnejsi povahy pak rychlym trenim o povrh stolu :D


Mno myslim, ze teoreticky by mu zmena teploty vadit mohla, ale to jen ve velkych extremech -20 .... +30


mohla by se uvnitr vykondensovat vlhkost a neco napachat. Mozna by nebylo od veci pri pristi recenzi toto zahrnout do testu. ;)

spatne by se to ale pak vracelo se slovy - V TESTECH NEOBSTAL :D
Suoraj (704)|26.1.2005 13:39
[QUOTE="Pavel Koza"]Zajimava pripominka:) Par minut na "rozehrati" urcite neuskodi, ale jeste jsem neslysel o nikom, komu by PDAcko prestalo fungovat kvuli zmene teploty...[/QUOTE]

To by ses divil;) Mínusy asi nevaděj ale párkrát sem ho nechal na nabíječce v autě kde mohlo být tak xx - no venku bylo 30-35 a sice bylo nabyte ale mrtve takze rychle s nim k autochladničce kde se po cca 10 minutách probralo čisté (programově) jak slovo boží:evil:
Pavel Koza (4761)|26.1.2005 14:58
No jo, ale to s tim nesouvisi - to je provozni a skladovaci teplota, ktera je napr u iPAQu -20 az 60 stupnu skladovaci a 0 az 40 stupnu provozni:) Jestli byl v aute na slunicku, tak se tomu nesmis divit:)
Suoraj (704)|26.1.2005 15:13
[QUOTE="Pavel Koza"]No jo, ale to s tim nesouvisi - to je provozni a skladovaci teplota, ktera je napr u iPAQu -20 az 60 stupnu skladovaci a 0 az 40 stupnu provozni:) Jestli byl v aute na slunicku, tak se tomu nesmis divit:)[/QUOTE]


To já se divil poprvé - pak už ne:D to už sem jen přemejšlel o co sem přišel. Je ale příjemný že narozdíl od mobilu, kterej je v tyhle zime v kapse nezpomalí (odezva zobzazení).