Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPRS ipaq 3715 a SMS 6310i

_blackBone (271)|25.1.2005 18:15
ahoj :cool:,

nikde jsem nenasel nastaveni ipaqu 3715 ( v podstate jakohokoliv CE SE zarizeni) pro GPRS na Eurotel pres BT.

Muze mi nekdo poradit nejake step-by-step reseni, urcite neco existuje, na strankach Eurotelu jsem nic moc nenasel krome navodu na vytoceni toho *1***99 (nebo nejak podobne) a nechce se mi verit, ze je to tak jednoduche. Na Palm ZIRE72 jsem musel tukat ruzne inicializacni retezce :o)

Taky jestli ma nekdo zkusenosti s posilanim smsek pres 6310i. Stahl jsem si nejaky nemecky SW (easySMS) a ten funguje tak napul, nekdy se pripoji, nekdy ne ... nektere smsky jsou podivne zakodovany ... atd :O

Diky,

Honza
Pavel Koza (4761)|25.1.2005 18:46
Sem a sem jste koukal?
_blackBone (271)|26.1.2005 10:53
[QUOTE="Pavel Koza"]Sem a sem jste koukal?[/QUOTE]

diky moc za pripojeni ...

v druhem linku byl popis pripojeni pres BT - v tom asi nemam problem - do firemniho RASu se pres BT modem dostanu v poho, spis mi jde o to, jestli treba neexistuje nejake "main stream" reseni pro SMSky - cetl jsem, ze v Mobile Edition se daji smsky spravovat primo v Messagingu, tak jestli neco takoveho neexistuje i pro standardni winCE - spousta lidi prece chce ze sveho PDA psat a cist sms, ne?

Jasne, je to o googlovani - jen bych nerad hledal neco, co je vseobecne zname a da se to vyresit jednim odkazem podobne jako to pripojeni pres GPRS.

Diky,

Honza
Pavlucha (1496)|27.1.2005 20:45
Pokud jde o správu SMS (potažmo celého MT) jsou dobré aplikace SMART GSM nebo RUNNING VOICE GSM.

Nejsou free, ale doporučuji obě vyzkoušet. ;)