Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problem s ActiveSyncem

kuba78 (42)|25.1.2005 15:31
Ahoj,
stalo se mi neco divneho - asi dva dny sem Looxe nenabijel ani nemel v kolibce, ted sem ho tam strcil a nic - notebuk sice cinkne jako ze detekuje pripojene USB zarizeni ale nespoji se - ActiveSync nic nenajde a na Looxu taky ta ikonka nahore nesignalizuje ze se spojili. Ani pres BT ten Active nejde.. spoji se seriovy port ale Active proste nic :-( uz drive mi to parkrat udelalo, pricital sem to na vrub tomu ze sem experimentoval s novym zarizenim a neco sem rozhasil, vyresil to hard reset a obnova ze zalohy.. ale ted kdyz sem toto provedl tak nic :-( vite nekdo cim to je? znate pomoc? Active sem zkusil uz drive odinstalovat a znova nainstalovat ale nepomohlo to.. diky za jakoukoliv radu
Loox je pripojen pres kolibku do TP41, Win XP bez SP2
PavelR. (2184)|25.1.2005 22:11
... se svým ThinkPadem T41 jsem podobné problémy nikdy neměl (WinXP SP2). Zkus odpojit všechna USB zařízení (kolébku atd.) a ve správci zařízení odebrat Kořenový rozbočovač USB, restartovat a pokusit se LOOXe znovu připojit ...

PavelR.
kuba78 (42)|26.1.2005 15:41
no jo ale problem je v PPC - kdyz provedu hard reset tak aniz bych cokoliv na ntb menil tak se spoji.. kdyz provedu obnovu ze zalohy tak to zase nejede. musim sahnout o zakohu zpet kde to prokazatelne fungovalo..