Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Terminal Client na hx4700

xmaster (47)|25.1.2005 13:13
Připojuju se k WinXP. Při připojení se automaticky nastaví rozlišení plochy na 640x480x8 . Jak nastavit rozlišení např na 800x600x16 nebo víc? V nastavení obrazovky šoupátkem nejde přidat ani barvy ani velikost.
kiklhorn_ce4you (15)|24.3.2005 22:28
Nezatrhavat "Prizpusobit velikost plochy na tuto obrazovku" pri pripojovani v term. sluzbach na iPaqu. Pomohlo?
asdfg (62)|25.3.2005 00:45
Nikdy jsem se nepripojoval na svuj PC pres interni sit, nybrz pres modem. Co musim nastavit, jsem li v siti, ktera je wifi, znam, nebo muzu znat vsechny informace k ni, a pripojuji se na svuj domaci PC na modemu. Mam Win Xp, Win mobile 2003 se. Diky
Pavel Koza (4761)|25.3.2005 07:55
[QUOTE="asdfg"]Nikdy jsem se nepripojoval na svuj PC pres interni sit, nybrz pres modem. Co musim nastavit, jsem li v siti, ktera je wifi, znam, nebo muzu znat vsechny informace k ni, a pripojuji se na svuj domaci PC na modemu. Mam Win Xp, Win mobile 2003 se. Diky[/QUOTE]

Asi jsem po rany tupy, ale vubec nechapu, na co se vlastne ptate...
asdfg (62)|25.3.2005 10:43
Nu jsem v prostoru, kde maji neplacene wifi. A ja se chci pomoci Terminal Services spojit se svym PC. PC je na modemu a obsahuje win xp. Ja mam win mobile 03 se, a chytam tu wifi sit. Bohuzel ja si nedokazu se svym PC pingnout a ani PC nevidi mne... myslim si, ze mi nekde uteklo neco v nastaveni, proto se ptam... Co vsetko nastavuji.
Žulda_ce4you (244)|25.3.2005 10:56
[QUOTE="asdfg"]Nu jsem v prostoru, kde maji neplacene wifi. A ja se chci pomoci Terminal Services spojit se svym PC. PC je na modemu a obsahuje win xp. Ja mam win mobile 03 se, a chytam tu wifi sit. Bohuzel ja si nedokazu se svym PC pingnout a ani PC nevidi mne... myslim si, ze mi nekde uteklo neco v nastaveni, proto se ptam... Co vsetko nastavuji. [/QUOTE]

To je trochu složitější, záleží hlavně na IP adresách (veřejná / neveřejná)
asdfg (62)|25.3.2005 10:59
A dal? Dokazu ze sveho PPC zjistit ip? Pokud ne, "poskytovatel" to muze zjistit odkud? dik
beecher (9270)|25.3.2005 11:11
[QUOTE="asdfg"]A dal? Dokazu ze sveho PPC zjistit ip? Pokud ne, "poskytovatel" to muze zjistit odkud? dik[/QUOTE] www.cam.com -> vxUtil pro PPC. Zjisteni IP adresy, pingani, traceroute atd...

BTW Vase PC je na modemu... Ono je trvale pripojene na DialUp? Ma pridelenou stale stejnou adresu?
asdfg (62)|25.3.2005 22:33
Konecne jsem se dostal na PC, takže...
Já mám doma PC1, nácházím se u přítele, a on má PC2:
ano můj PC (pro orientaci PC1) je "trvale" připojen na dialup (tzn. v době experimentu má stále IP). Jsem v prostředí, dejme tomu u přítele, kde je nainstalován wifi, tzn na střeše je satelit, a u každýho PC ( mého přítele - PC2) je reciever (to nejni pro vás, to je pro mne, kdybych si náhodou pletl pojmy). Každé PC2 se připojuje mě zatím neznámo jak (já to neinstaloval, ani se v tom nehrabal). Já jsem na svém PPC našel wifi a připojil se. Ihned jsem spustil vxUtil a pinkul jsem si na jmého svého PC1 (norm. to funguje), to mi ukázalo IP. Na toto IP jsem se zkoušel pomocí terminal services připojit, bohužel bezvýsledně. Tak jsem si zkusil pingnout na PPC ze svého PC1 a to se nezdařilo. IP adresy uváděné vxUtil nechodili. Takže si myslím, že je chyba v IP, které zobrazuje PPC a v IP, kterou má přidělen satelit, respektive PC2. Proto jsem zkusil na PC2, tedy mého přítele, najít jeho IP a to jsem zkusil pingnout z mého PC1.
Jinak nevím.