Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Je možné vytvořit zaheslovanou složku??

Kubiiiik (37)|25.1.2005 10:17
Je možné vytvořit zaheslovanou složku, popřípadě část paměti?

Děkuji
Pavel Koza (4761)|25.1.2005 10:42
Suoraj (704)|25.1.2005 10:46
[QUOTE="Kubiiiik"]Je možné vytvořit zaheslovanou složku, popřípadě část paměti?

Děkuji[/QUOTE]

Aby mi stará nelezla do toho co vidět nemusí tak používám v Resco Exploreru vestavěné 128 bitová kriptování. Tím se soubor tváří, že není asociován, přibude mu přípona xxx a až na to, že mu zůstane název je nedobytný. Nebo složku zazipuju a soubor zipu enkryptuju. Stejné je to s citlivými kontakty a schůzkama. Tam sou pak jenom čtverečky:D
Wuffi (1599)|25.1.2005 10:57
[QUOTE="Suoraj"][QUOTE="Kubiiiik"]Je možné vytvořit zaheslovanou složku, popřípadě část paměti?

Děkuji[/QUOTE]

Aby mi stará nelezla do toho co vidět nemusí tak používám v Resco Exploreru vestavěné 128 bitová kriptování. Tím se soubor tváří, že není asociován, přibude mu přípona xxx a až na to, že mu zůstane název je nedobytný. Nebo složku zazipuju a soubor zipu enkryptuju. Stejné je to s citlivými kontakty a schůzkama. Tam sou pak jenom čtverečky:D [/QUOTE]

:? :sarcastic: :no:
Kubiiiik (37)|25.1.2005 11:42
[QUOTE="Wuffi"][QUOTE="Suoraj"][QUOTE="Kubiiiik"]Je možné vytvořit zaheslovanou složku, popřípadě část paměti?

Děkuji[/QUOTE]

Aby mi stará nelezla do toho co vidět nemusí tak používám v Resco Exploreru vestavěné 128 bitová kriptování. Tím se soubor tváří, že není asociován, přibude mu přípona xxx a až na to, že mu zůstane název je nedobytný. Nebo složku zazipuju a soubor zipu enkryptuju. Stejné je to s citlivými kontakty a schůzkama. Tam sou pak jenom čtverečky:D [/QUOTE]

:? :sarcastic: :no: [/QUOTE]

no já nevím, moc se netlem, jelikož moje dítě si občas s cihlou hraje, což mu nehodlám odpírat, a jako každé dítě je zvídavé až až, trocha soukromí je zapotřebí.....
Wuffi (1599)|25.1.2005 11:52
Mno ja s tim problem nemam, asi si netaham v PDA cunacinky:) To bych se spis bal ze o nejaka data prijdu, coz se ovsem muze snadno stat i v pripade kryptovanych souboru ;)
Miloš Strouhal (3997)|25.1.2005 11:52
A u nekoho to muze byt misto deti zvidava pritelkyne, jako u mne..:? :mad:
Wuffi (1599)|25.1.2005 11:56
[QUOTE="xp"]A u nekoho to muze byt misto deti zvidava pritelkyne, jako u mne..:? :mad: [/QUOTE]

Mno aspon vidis ze Te ma rada:D
KS (29)|25.1.2005 12:10
[QUOTE="Suoraj"][QUOTE="Kubiiiik"]Je možné vytvořit zaheslovanou složku, popřípadě část paměti?

Děkuji[/QUOTE]

Aby mi stará nelezla do toho co vidět nemusí tak používám v Resco Exploreru vestavěné 128 bitová kriptování. Tím se soubor tváří, že není asociován, přibude mu přípona xxx a až na to, že mu zůstane název je nedobytný. Nebo složku zazipuju a soubor zipu enkryptuju. Stejné je to s citlivými kontakty a schůzkama. Tam sou pak jenom čtverečky:D [/QUOTE]

Muzete mi prosim napsat, jakym zpusobem krytpujete ty kontakty a schuzky (myslim tim, ktere soubory nebo adresare).

Diky
Suoraj (704)|25.1.2005 12:21
[QUOTE="KS"][QUOTE="Suoraj"][QUOTE="Kubiiiik"]Je možné vytvořit zaheslovanou složku, popřípadě část paměti?

Děkuji[/QUOTE]
[/QUOTE]

Muzete mi prosim napsat, jakym zpusobem krytpujete ty kontakty a schuzky (myslim tim, ktere soubory nebo adresare).

Diky[/QUOTE]

Podržíš na té položce stylus - tools - enkrypt/dekrypt;)
Pavel Koza (4761)|25.1.2005 13:41
[QUOTE="Suoraj"]Podržíš na té položce stylus - tools - enkrypt/dekrypt;) [/QUOTE]

Ty mas kontakty jako slozku ve file manageru?
KS (29)|25.1.2005 13:46
[QUOTE="Suoraj"]

Podržíš na té položce stylus - tools - enkrypt/dekrypt;) [/QUOTE]

To chapu, ale ktere jsou to prosim polozky? Kde, ktera slozka?
Diky
Milan Švec (938)|25.1.2005 14:11
Vyzkoušej free AirScanner Encrypter. Naučí tě to, co a jak, velmi snadno. Skryje/odkryje soubory (všeho druhu) nebo celé složky.
Suoraj (704)|25.1.2005 15:05
[QUOTE="KS"][QUOTE="Suoraj"]

Podržíš na té položce stylus - tools - enkrypt/dekrypt;) [/QUOTE]

To chapu, ale ktere jsou to prosim polozky? Kde, ktera slozka?
Diky[/QUOTE]

Né složka - né v exploreru co se kontaktů a kalendáře týče. Přimo na ten záznam schůzky...
peter.nr (501)|12.2.2005 17:24
Ja by som skôr potreboval len niečo na zamykanie adresárov (nie kryptovanie - to je dosť pomalé). Aby sa do nich nemohol dostať ten, kto nevie heslo. Na PC existuje niekoľko takýchto programov.
Ide o to, že nemám nejaké ciltivé dáta, ale skrátka nechcem, aby priateľka všetko videla, keď si zoberie môj Loox.

Zatiaľ som nič také nenašiel. Čiastočne je však pre tento účel použiteľný Pocket RAR, kde keď zapnete typ kompresie na "store" (bez kompresie - veľmi rýchle) a nastavíte heslo, môžete "zbaliť" pod heslom aj celý adresár do jedného archívu. Z archívu je potom možné priamo otvárať súbory.
Kamil_ce4you (25)|12.2.2005 19:51
Jsem zatím spokojen s AirScanner Encrypter. Jednoduchý, funkční a free.