Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

ActiveSync + internet

Valheru_ce4you (68)|24.1.2005 21:04
Ahoj.
Mam win2000 + FS LOOX420BT .Pri prvni instalaci AS mi FS pezproblemu umoznil pristup z PDA na internet (Prez USB kabel).Pak jsem provedl HW Reset a nainstaloval vse znovu i Win na stolnim PC . AS funguje naprosto bez problemu (Synchronizace ) Ale na internet se nedostanu! Furt mi to hlasi " Nelze se pripojit atd.." Nevite v cem by mohl byt problem ?? Ty dve sipky vedle repracku mi ale hlasi PC pripojeni?
blue_ce4you (42)|24.1.2005 21:30
cau, pokud si muzes stahnout postu a jiny jako ftp nebo ping atd.., je problem v ie na pda a pak musis kliknout na windows\welcome.exe, pokud nic nejde, zkus na pda smazat vsechna nastaveni a pak je znovu nastavit. pak napis.
Pavel Koza (4761)|25.1.2005 08:02
Jestli i win na desktopu, tak kouknete do ActiveSync -> Tools -> Options -> Pass Through a pokud je tam Work, dejte Internet.
Suoraj (704)|25.1.2005 08:44
[QUOTE="Valheru"]pristup z PDA na internet (Prez USB kabel)[/QUOTE]

Jako, Wokna na PC máš připojený a na Siemensu (kterej je na kabelu) serfuješ? To sem eště nezkoušel:oops: ALE já bych se podíval do vytvořeného připojení v PC jestli je nasdílené - že můžou ostatní počítače sdílet jeho připojení k internetu.
Valheru_ce4you (68)|25.1.2005 10:41
Uz sem na to dosel.Mel sem blbe nastavenou spravu site ! Melo tam byt PRACE :))
podoba pavol (22)|23.2.2005 08:23
Chcem synchronizovat pocketweather pomocou activesync-u. Vie mi niekto poradit?
Suoraj (704)|23.2.2005 08:31
[QUOTE="podoba pavol"]Chcem synchronizovat pocketweather pomocou activesync-u. Vie mi niekto poradit?[/QUOTE]

:D
Pavlucha (1496)|23.2.2005 09:22
[QUOTE="podoba pavol"]Chcem synchronizovat pocketweather pomocou activesync-u. Vie mi niekto poradit?[/QUOTE]

... mělo by se synchronizovat, jakmile si připojíš PDA k PC.
Dostaneš se z PDA přes PC na internet?
podoba pavol (22)|23.2.2005 09:31
Cez PDA a PC [pomocou activesync-u] som sa na internet este nedostal [v podstate som to ani neskusal - ved preco aj?]. Nemam dial up pripojenie ale cez podnikovu siet, kde sa pouziva prihlasovacie meno a heslo [preto sa obavam ze to nebude az take jednoduche].
Suoraj (704)|23.2.2005 09:50
Víš on ten weather čerpá aktualizace z netu a už ten tvuj první dotaz vypadá tak, že to nevíš? Bylo b;)
podoba pavol (22)|23.2.2005 12:00
To ze pocketweather cerpa aktualizacie z webu mi je uplne jasne. Nie som idiot. Doteraz som aktualizoval informacie tak, ze som sa pripojil cez mobil [GPRS] a zaktualizoval som to. Potrebujem to, ale to urobit tak, ze dam PDA do kolisky a udaje sa zaktualizuju, co mi doteraz nefunguje. Ak niekto vie nech poradi ak nevie tak to nemusi komentovat.
marosh_ce4you (102)|28.2.2005 10:42
vim co myslíš..... internet na ppc přes as ti teda jede normálně???
podoba pavol (22)|28.2.2005 10:47
Dakujem vsetkym, ktori sa snazili pomoct, ale aj tim ostatnim. Problem som vyriesil [nastavil som pripojenie cez proxy server a aj ostatne enastavenia sa mi podarilo zvladnut]. Takto to vyzera ze islo vsetko hladko, ale trosku mi to teda trvalo. Este raz dakujem.