Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

hx4700 indikace pripojeni pres WiFi

Shadow74 (117)|24.1.2005 16:52
Mama takovy hloupoucky, nepodstatny dotaz ;) V navodu jsem se docetl, ze kdyz jsem pripojeny pres WiFi tak by mela indikace pripojeni svitit zelene a u Bluetooth modre. Ja mam v obou pripadech modrou, je to chyba u me nebo v manualu? Vim ze to neni zivotne dulezite, ale videt podle barvy co mam zapnute neni k zahozeni.
PavelR. (2184)|24.1.2005 19:56
... v obou případech bliká modře - tj. je to chyba manuálu. Pokud chceš LED diodu zcela vypnout lze to udělat tak, že v HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\BWLEDMgr přejmenuješ string Dll např. na _Dll a provedeš SW reset (nastavení původních hodnot a další SW reset, LED indikaci opět aktivuje)...

PavelR.
Jan Komrska (4)|3.2.2005 15:57
[QUOTE="PavelR."]... v obou případech bliká modře - tj. je to chyba manuálu. Pokud chceš LED diodu zcela vypnout lze to udělat tak, že v HKEY_LOCAL_MACHINE\Drivers\BuiltIn\BWLEDMgr přejmenuješ string Dll např. na _Dll a provedeš SW reset (nastavení původních hodnot a další SW reset, LED indikaci opět aktivuje)...

PavelR.[/QUOTE]

Vypnuti LED je super tip (pouzivam BT klavesnici a ta modra LEDka je fakt des:) ale nemuzu najit soubor podle url jake pisete nahore.. asi dost hloupy dotaz ale jsem newbie:) diky
PavelR. (2184)|3.2.2005 16:14
... to neni URL, ale vetev klice v registrech PDA. K tomu, aby bylo mozne editovat registry je potreba nejaky editor registru. Napr. tento ... :)

PavelR.