Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA o dovolené

Wuffi (1599)|22.8.2002 21:40
Nechci malovat čerty na zeď, ale prázdniny se nám chýlí pomalu ke konci a s nimi i hlavní vlna dovolených. Rád bych proto aby jste se s ostatními podělili o své zážitky a o to, kam se až Vaše PDA s vámi dostalo.
Se mnou se můj iPAQ dostal nejdále na Frýdecko-Místecko, kde jsem strávil nejkrásnější dovolenou ve svém životě (přiznávám se že iPAQ se na tom ale moc nepřičinil). [:D]
O iPAQa jsem také málem přišel o pár týdnů později v Brně, a to díky neschopnosti Oskara (nedoporučuji spoléhat se na to že se s Oskarem dovoláte na linku 158, ačkoli ji ukládá na své SIM karty) a České Policie, která přijela s víc jak půlhodinovým zpožděním (mimochodem nechtěla ani popis či digitální fotografii pachatelů). Zde ovšem upozorňuji že život je mnohem důležitější než PDA, byť sebedražší!!! iPAQ i zbytek věcí mi zůstal, návdavkem jsem však dostal několikrát do zubů a přítel, který se mne snažil bránit, dostal ránu do ramene. Oběma nám z tohoto zážitku zůtaly v paměti nepříjemné vzpomínky:( Doufám že Vás žádný podobný incident nepotkal!


A jaká byla Vaše dovolená? Podělte se s námi ostatními! Své odpovědi můžete samozřejmě zkrášlit i fotografiemi.

Fotografie můžete posílat na tento e-mail.
Pavel Koza (4761)|23.8.2002 09:41
No, neni to sice k popukani, ale ja si vzal iPaqa s sebou na plaz. Abych setril baterii, vypnul jsem podsviceni (ono na slunicku stejne neni uplne k uzitku). Diky svemu displeji vsak iPaqu svedci spis prime slunecni svetlo, takze pod slunecnikem to nebylo ono. Vystrcil jsem tedy rucicku na slunicko... Asi si dovedete predstavit, jak vypadala, kdyz jsem ji po trech hodinach ze slunicka stahl - popaleniny jak "pr*se"... No, alespon vim, co pristi rok na dovolene NEDELAT[;)]
hybo (3107)|23.8.2002 09:43
co jsi s nim proboha ty 3 hodky delal ? Ty ho tedy musis mit rad :-)))
Pavel Koza (4761)|23.8.2002 09:45
Hral jsem Police Quest, King's Quest a jine gamesy od Sierry na emulatoru[;)] Jo, kdyz se clovek do neceho zazere...
cormac_ce4you (7)|23.8.2002 12:52
Ja mel s sebou svoji Jornadu 690 na Rujane (Rügen) v byvale DDR, dnes SRN. A planuju i jeji cestu do Italie.
Mik_ce4you (9)|23.8.2002 20:19
Vzal jsem svoji bejvalou 3630ku na vejlet do Londyna. Peclive jsem ji na to pripravil (Tomtom mapou Londyna a adapterem na jejich zasuvky). Jediny co jsem z pak vytahl bylo cteni synklych webu z Mazinga jeste na Ruzyni jelikoz Tomtom nejak "zahadne" prestal na ostrove ukazovat - a to u Karova mostu mi ukazoval Trafalgar na jednicku... [:(]
Wolferine_ce4you (5)|29.8.2002 18:45
Tak ja byl ze svou cassipeiou E-15 nejdal asi 250km od meho bydliste a to kus za Brne na letnim skautskem tabore,na kterem moje cinoost spocivala v poflakovani se:) PDA jsem pouzival na kraceni dlouhe chvile ctenim el.knih.A taky jsem v ni mel natahnuty scenar Aj. na matrix a s kamosama jsme podle neho psali parodii-Zurdix:)) No jeste se mnou byla v Olomouci,v Brne a taky v Bratislave kde jsem byl stanovat.TAm jsem ji asi nejvic pouzil pri ceste vlakem,kdy jsem si poustel MP3
Pheek (22)|30.8.2002 09:43
Ja jsem mel sve PDA v Tunisku.Vyuzival jsem ho tam na tvorbu WWW stranek a nauklidnovani me spalene pokozky hranim Tomb Raidera.Byl jsem vyzbrojen jacketem s externi baterii takze jsem moc nenabijel dalo se to prezit.Na plazjesem ho moc nebral bal jsem se pisku byl opravdu vsude!
Jinak by me zajimalo na jekem emulatoru hral P@vel Police Quest, King's Quest a jine gamesy od Sierry.Kde se daji tyhle hry stahnout i ten emulator.Predem moc dekuji

Wolferine_ce4you (5)|31.8.2002 19:54
Jo a jeste jsem ji pri tom stanovani pouzil pri hledani baterky.To jsem si napred svitil telefonem,nasel Casio a stou jsem si pak svitil kdyz jsem hledal baterku:))
null (0)|9.2.2003 22:43
Jaký je to dnes na Rujaně, je tam ještě nuda pláž? Jezdí tam ještě hodně jidí jako za NDR? Dík za odpověď.
Namornik. (184)|11.12.2004 09:17
ja mel 3870ku v Norsku, jinak na dovcu si PDA moc nenosim. Chci mit bestarostny dny bez premysleni o tom, zda ho mam tahat na plaz a bat se od nej hnout a nebo ho nechat na hotelu a abat se hnout z hotelu
DaBa (78)|11.12.2004 09:26
Ja mel MDA letos sebou v Keni. Musim rict, ze na foceni safari to opravdu neni:D Ale na cteni e-knih super. Kdo by se s nima jinak tahal, ze.
CommanderZ (1798)|12.12.2004 20:08
V chorvatsku jsem ho pasoval na baterku:D
zsadek (156)|19.12.2004 09:57
Tak to já si v Egyptě zaposlouchal své oblíbené písničky a to od rána do večera. Bez podsvícení vydžel hrát tak 5 hodin a k tomu jel mobipocket a snad všechny knížky co jsem měl kdy na kartě. No a když jsem nevěděl jak v Káhiře zpět do hotelu tak to mi možná zachrániů i život. Bez "Diářka" bych se nehnul. Pes a PPC jsou nejlepší přátelé člověka. :-)

Zdar
Dominique (151)|19.12.2004 11:35
[QUOTE="zsadek"]Tak to já si v Egyptě zaposlouchal své oblíbené písničky a to od rána do večera. Bez podsvícení vydžel hrát tak 5 hodin a k tomu jel mobipocket a snad všechny knížky co jsem měl kdy na kartě. No a když jsem nevěděl jak v Káhiře zpět do hotelu tak to mi možná zachrániů i život. Bez "Diářka" bych se nehnul. Pes a PPC jsou nejlepší přátelé člověka. :-)

Zdar[/QUOTE]

jeste zachod :)


... jinak... bez pda ani krok :) i na konec sveta :cool:
zsadek (156)|20.12.2004 09:16
[QUOTE]
jeste zachod :)


... jinak... bez pda ani krok :) i na konec sveta :cool:[/QUOTE]

Ten záchod je bez diskuze... Jen by to chtělo vodotěsnej obal do výřivky :-)
Dominique (151)|20.12.2004 16:46
[QUOTE="zsadek"][QUOTE]
jeste zachod :)


... jinak... bez pda ani krok :) i na konec sveta :cool:[/QUOTE]

Ten záchod je bez diskuze... Jen by to chtělo vodotěsnej obal do výřivky :-)[/QUOTE]

Tuhle vymozenost v koupelne jeste nemam :D

No... Dokazu si predstavit prakticky vyuziti toho vodotesnyho obalu :D ... GPS pro potapece :)... treba ta vyrivka... a mozna by clovek dal obcas v hospode svymu nejmilejsimu ppc loknout koralky :D
Suoraj (704)|20.12.2004 21:41
Já jsem pořád "venku" a cihla už zažila svoje. Samovolný potrat - teda HR - když sem jí dal odpoledne nabít do auta v mé druhé domovině Valdepeni (Španělsko). Při filmování mememesky ve vlnách Atlantiku navlhla a taky se mi taky pomstila HR:D
Jinak projela Holandsko, Finsko, Polsko, Švédko, Francii, Španělsko, Portugalsko, Itálii a samozřejmě Německo a Rakousy. A vytrhnul sem cihle konektor - ležela vedle na sedačce (na nabíječce) a ten "žabožrout" to zadup:mad:
Suoraj (704)|22.12.2004 06:16
Tady sem našel ve svém archivu mms video poslané jednomu členovi Ce4you. Bylo to v době kdy se tu řešila novinka - baterie pro MDA2 (14000 mAh). A já jel zase do Seatu :disgusted:
Eloherd (88)|30.12.2004 02:10
PDA na dovoleny si uzivam plne :) na lyze jezdime busem a to pouzivam ted uz scyh 2GB mista na filmecky a MP3, pricemz mi baterka bohate staci a kdyz v lete nekam letime, tak je to jeste lepsi, jelikoz v letadle se nesmi pouzivat discmany atd.. proste vsechno kde se neco toci a je tam nejakej laser na cteni nebo buhvi co :) takze PLNA spokojenost :) na net a pracovne ze zahranici nechodim, jelikoz je to drahy. :) Maximalne dame Snails (hra, znate ne ? :)) s otcem pres Bluetooth :D