Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

otázka na iPAQ h5550 !

Olda ST1100 (0)|23.1.2005 21:28
Ahoj, sem tu novej a nedávno sem si udělal radost s ojetým HP-čkem.
Chci se zeptat, jestli je normální, když mám iPAQ-a vypnutýho, aby na mě občas mrknul :-)) zapnutím displaye? Během dne si toho všimnu třeba třikrát. PDA se zničeho nic zapne a asi po 10 sekundách zas celý PDA chcípne. :-)
Tohle dělá i když je přes noc na nabíječce.
Jinak docela dobrý. :-)
Dík
Pavel Koza (4761)|23.1.2005 21:51
...tipoval bych to na nejakou aplikaci. Mate tam instalovany nejake aplikace "navic"?
Dzejkob (286)|23.1.2005 22:14
[QUOTE="Olda ST1100"]Ahoj, sem tu novej a nedávno sem si udělal radost s ojetým HP-čkem.
Chci se zeptat, jestli je normální, když mám iPAQ-a vypnutýho, aby na mě občas mrknul :-)) zapnutím displaye? Během dne si toho všimnu třeba třikrát. PDA se zničeho nic zapne a asi po 10 sekundách zas celý PDA chcípne. :-)
Tohle dělá i když je přes noc na nabíječce.
Jinak docela dobrý. :-)
Dík[/QUOTE]

No me se taky po urcitym intervalu zapne, ale jen a pouze pokud je pichnuty v kolibce, coz asi uplne neni tvuj pripad, takze bych to take tipnul na nejakou aplikaci.
Olda ST1100 (0)|23.1.2005 22:26
... mám tam nahraný ňáký věci navíc (FORMAT, GPS Viewer, SmartMaps Navig. , demo Pocket Teacher a pár obyčejnejch her - že by?)
:-))
nijak mě to zatím moc nevadí, ale ....
Pavel Koza (4761)|23.1.2005 23:12
Pocket PC se samo od sebe zapina pouze o pulnoci (a to si jeste nejsem jisty, jestli to delaji i nova zarizeni). Pres den skutecne nemaji duvod. Kdyby to otravovalo, tak hledani te zlobive aplikace bude bohuzel zdlouhave...

Samozrejme muze byt i problem v HW, ale to se mi nezda moc pravdepodobne.
Olda ST1100 (0)|23.1.2005 23:45
To by se, ale nechalo odzkoušet jestli je to nově nainstalovanej soft, ne?
Udělat zálohu na kartu, udělat tvrdej reset a čučet celej den na displ. :-)

Asi to tak dopadne. Zatím dík a když na to přijdu tak dám vědět.
Pavel Koza (4761)|23.1.2005 23:55
[QUOTE="Olda ST1100"]To by se, ale nechalo odzkoušet jestli je to nově nainstalovanej soft, ne?
Udělat zálohu na kartu, udělat tvrdej reset a čučet celej den na displ. :-)

Asi to tak dopadne. Zatím dík a když na to přijdu tak dám vědět. [/QUOTE]

...no tim se zjisti akorat to, jestli je to fakt softwarem. Ale pak se musi brat jedna aplikace po druhe a to je teprve "zabava":)