Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zkušenosti s Acer n35

Karm (365)|23.1.2005 15:04
Zdravím,
uvažuji o koupi tohoto PDA a chtěl bych se zeptat,jak ste s ním spokojeni?A jěště jaký byl k němu software?Prodejce mi tvrdil že k němu žádný není přibalen,ale tuším že na nějakých stránkách sem četl že je přibalen Destinator.
Díky
Pavel Koza (4761)|23.1.2005 23:21
Zalezi spis na miste, kde se prodava. U nas je bez softu, pripravuje se bundle s PocketKiM.
Jirka1111 (9)|2.2.2005 13:06
Dodavany SW a vubec seznam vseho co je v krabici je moc pekne popsan tady v recenzi na n35.
Taky uvazuju nad n35. Rad bych se ale optal, jestli lze pouzit kolebka z n30 na n35. Ma to stejny konektor?
Diesel_ce4you (19)|2.2.2005 14:10
Mám ho dva dny a zatím spokojenost. Na soft - mapy ještě čekám, ale s VisualGPS funguje dobře. Držák do auta bez problémů.

Mapy k němu žádný nebyly.

Váhal jsem mezi ním a Yakumem, nakonec pro pročtení zkušeností a diskuzí padla volba na Acer. Mironet ho má v akci za 8300 s DPH.
trueman (8)|15.2.2005 12:05
Zakoupil jsem si Acer n35 a za tu dobu co ho pouzivam jsem vypozoroval 2 zajimave veci v jeho chovani. Nevite nekdo co s nimi udelat?

a) Kdyz spustim nejaky program a ten delsi dobu pracuje aniz by bylo neco videt, nezobrazi se se klasicke hodiny ze pracuje, takze clovek si klikne jeste jednou a pak se nestiha divit. Zkousel jsem nainstalovat nejake rozsireni na ukazatele pracovniho procesu, ale ty mi oznamili, ze pracovni ikona nebyla naleze a ze nemuze byt nahrazena.

b) kdyz vypnu display (treba pomoci DisplayOff utilitky nebo pomoci PocketMusic), tak je zhasly, nic se nezobrazuje, ale porad na nej muzu klikat. Takze si pekne pustim nejakou mp3 vypnu display, strcim si pocketa do kapsy a pak do ni sahnu, dotknu se displaye a zvesela si hodim dalsi skladbu nebo zapauzuju prehravani. Pritom na jinych pocketech (Asus, HP, ...) se display vypne uplne (nejde klikat, nic)

Mete nekdo podobne problemy? (nebo spise nestandardni chovani)
trueman (8)|15.2.2005 12:05
Zakoupil jsem si Acer n35 a za tu dobu co ho pouzivam jsem vypozoroval 2 zajimave veci v jeho chovani. Nevite nekdo co s nimi udelat?

a) Kdyz spustim nejaky program a ten delsi dobu pracuje aniz by bylo neco videt, nezobrazi se se klasicke hodiny ze pracuje, takze clovek si klikne jeste jednou a pak se nestiha divit. Zkousel jsem nainstalovat nejake rozsireni na ukazatele pracovniho procesu, ale ty mi oznamili, ze pracovni ikona nebyla naleze a ze nemuze byt nahrazena.

b) kdyz vypnu display (treba pomoci DisplayOff utilitky nebo pomoci PocketMusic), tak je zhasly, nic se nezobrazuje, ale porad na nej muzu klikat. Takze si pekne pustim nejakou mp3 vypnu display, strcim si pocketa do kapsy a pak do ni sahnu, dotknu se displaye a zvesela si hodim dalsi skladbu nebo zapauzuju prehravani. Pritom na jinych pocketech (Asus, HP, ...) se display vypne uplne (nejde klikat, nic)

Mete nekdo podobne problemy? (nebo spise nestandardni chovani)
miktt (189)|15.2.2005 14:59
a) to samé mám i na n30 ve verzi fw1.00.17 verze 1.00.03 měla klasický ukazatel. (nainstaloval jsem prográmek na změnu animovaného kolečka, vybral něco jiného, ale nepomáhá to. Smířil jsem se s tím že čekací animaci nemám!
b) to samé jak to popisijete.

Chyby jsou u Aceru!
trueman (8)|15.2.2005 16:01
Tak to se mi "ulevilo". Ten problem s absenci precovniho ukazatele (nebo jak to nazvat) mi zas az tak nevadi. Ale to vypinani displeye mi docela leze na nervy. Asi si budu muset napsat programek, ktery vypne obrazovku a otevre prazdne okno, tak aby jsem na nic nemohl kliknout. Jinak to asi nevidim. Vyzkousel jsem uz spoustu utilitek na vypinani dispalye, ale porad se stejnym efektem.
miktt (189)|18.2.2005 09:34
Tak dej vědět, až bude (taky by se mi líbila) Pravdou je, že jsem hledal taky, ale nenašel. Pokud tlačítko zapnutí podržíš déle, tak se vypne jen podsvětlení (to víš??)
trueman (8)|18.2.2005 10:25
Jo, tak to jsem nevedel. Opravdu jsem nepochopil, proc to u toho acera takhle blbne. No ale co, kdyby stal 20 000,- tak bych byl asi nastvanej, takhle to budu muset prezit.
RadimK_ce4you (223)|25.2.2005 14:05
Jaky ma vlastne n35 infra port? V manualu je napsano, ze se jedna o serial IRDA a nekde na webu jsem zas videl Fast IRDA. Jaka je tedy max prenosova rychlost?
ms_ce4you (364)|21.3.2005 15:08
Mam n35 a jiz mi 2x vytuhnul a nepomohl SW reset :-(

Mapy dodavane s n35 jsou silene nepresne / treba i o 100m !!!

S MapFactor se to neda srovnat. Ale MapFactor zase nevezme celou mapu do pameti...
Slayer_ce4you (19)|23.3.2005 14:34
N35 jsem si koupil vcera v electroworldu za 8,900,- s dani, bez bundlovany mapy, co se baleni tyce docela spokojenost, az na uz stale castejsi absenci kolibky. Nekolik pripominek bych mel i k tomu co Acer vydava za "pouzdro", ale lepsi nez dratem do oka. Technicke specifikace tady uz byly rozebrany do mrte, takze ani nic nebudu komentovat, ale oproti mymu starymu ppc (ipaq h1910) nebe a dudy, az na ty rozmery a ponekud mene kvalitneji vyhlizejici plastovy plast pristroje je to na navigaci z hlediska cena/vykon absolutni jednicka, pouzivam PocketKim 2,7 a smartmaps a abych pravdu rekl, tak az kvileni, ktere ze sebe pri navigaci PK vyluzje, je dle meho usudku lepsi nez smartmaps. Displej je na jednicku, hlavne kontrast a moznost 20ti stupnoveho nastaveni jasu, jinak jsem nabijel vcera vecer na plno a za noc mimo nabijecku + 4 hod pouzivani z toho 2 hod z gps a stavovka batterypack hlasi 81 procent, takze i pres absenci vymenitelne baterky spokojenost...
CommanderZ (1798)|23.3.2005 15:27
jaky ma n35 'pouzdro'? ma taky ten sametovej vacek jako n30?
Dzejkob (286)|23.3.2005 15:56
[QUOTE="CommanderZ"]jaky ma n35 'pouzdro'? ma taky ten sametovej vacek jako n30? [/QUOTE]

Mel sem ho nejakou dobu v ruce a to "pouzdro" je spise parodie.2 tenounky kusy cehosy sesite dohromady.Tzn, nema to prakticky zadnou ochranou fci a je to spise nouzovka pred porizenim jineho pouzdra.Coz u tohoto Acera muze byt problem(i kdyz uz sem zahlid pouzdro primo na nej nekde).Kamarad to resil koupi pouzdra urceneho na fotak, taky reseni(celkem to funguje) :).
ms_ce4you (364)|23.3.2005 19:47
Ja nevim, ze si nekdo porad stezuje na to pouzdro. Ja n35 sehnal za 6800 bez DPH a za tu cenu s nabijeckou do auta, slusnym drzakem do auta, GPS prijmacem a pouzdrem je to velice slusna vybava. Skoda jen, ze neni treba rovnou kryci folie. To pouzdro je asi jako drive byvalo kozene pouzdro na kalkulacky.

Co me stve je to, ze SW reset musim mackat nekolikrat, nez zabere. Ale to asi bude systemem WM2003, nebo ne ?

Jinak postreh s Smartmap - ma strasne spatnou odezvu - kdyz jedu rychle autem, znacka se neposouva. Kdyz zastavim, preskoci na spravnou pozici. Kdyz pouzivam PK, je vse OK, akorat nevim, kde prisli k mapam, kdyz na nekterych silnicich jedu az 100m mimo - i kdyz stojim, jsem mimo cestu. Kdyz preskocim do Smartmap, je poloha OK. Smartmap je dost presna.

Presnost GPS nebude asi nic moc. Vyskove se lisim tak o 50m oproti spravne hodnote pri 6 druzicich . To kdyz dam Kouwell USB do notase, tak jsem plus minus 5m.
Dzejkob (286)|23.3.2005 20:04
[QUOTE="ms"]Ja nevim, ze si nekdo porad stezuje na to pouzdro. Ja n35 sehnal za 6800 bez DPH a za tu cenu s nabijeckou do auta, slusnym drzakem do auta, GPS prijmacem a pouzdrem je to velice slusna vybava. Skoda jen, ze neni treba rovnou kryci folie. To pouzdro je asi jako drive byvalo kozene pouzdro na kalkulacky.

Co me stve je to, ze SW reset musim mackat nekolikrat, nez zabere. Ale to asi bude systemem WM2003, nebo ne ?

Jinak postreh s Smartmap - ma strasne spatnou odezvu - kdyz jedu rychle autem, znacka se neposouva. Kdyz zastavim, preskoci na spravnou pozici. Kdyz pouzivam PK, je vse OK, akorat nevim, kde prisli k mapam, kdyz na nekterych silnicich jedu az 100m mimo - i kdyz stojim, jsem mimo cestu. Kdyz preskocim do Smartmap, je poloha OK. Smartmap je dost presna.

Presnost GPS nebude asi nic moc. Vyskove se lisim tak o 50m oproti spravne hodnote pri 6 druzicich . To kdyz dam Kouwell USB do notase, tak jsem plus minus 5m.[/QUOTE]

A mas Smart maps Navigator?Protoze jestli mas starsi verzi Smart maps, tak to blbne.Sipka se neposouva tak rychle, jak auto jede.S Navigatorem by to ale melo byt uz ok.Jinak PK mi prijde jako takova nouzovka, sice to neni uplne spatnej soft, ale ma dost chyb a autori se spis snazi vytriskat penize, nez to nejak radikalne vylepsit.V tomto smeru myslim jasne vedou Smart maps :yes:.Ovsem zahranicni soft je zase o skok dale, kdo zkusil, vi o cem je rec.
ms_ce4you (364)|23.3.2005 20:06
Jaka verze Smartmaps je ta spravne chodici ?
fishman_ce4you (68)|23.3.2005 20:40
pouzivam smartmaps navigator a Praha+autoatlas CR absolutne v pohode i pri velke rychlosti. Kdyz ma nekdo stary smartmaps, je mozny prejit za cenovy rozdil na verzi navigator a ta je pro cechy ok. ze zahranicniho softu se mi libi alturion. Pocket Kim na zacatek taky staci, ale kdo zkusi neco lepsiho, tak uz se k nemu noc nevraci.
Jinak n35 mam asi 10 dni a jsem opravdu velice spokojeny. Z meho podpisu je videt co vsechno jsem vystridal...a spokojen jsem plne s touto cihlou. Vestavena GPS je fakt dobra, myslim ze mi chyta i lip nez BT-308, kterou jsem mel predtim. Zda se mi ze pomer vykon-cena je skvely.
Takze kdo vaha jakou cihlu a skutecne se dokaze oprostit od "modnich hitu a vereni ROMmek" tak vrele doporucuji tento model.
ms_ce4you (364)|23.3.2005 20:46
Mam Smart Maps CZ a i to pomalu nabiha a obcas se sekne. Tzn. jit do Smart Maps Navigator od stejne firmy ?
RadimK_ce4you (223)|23.3.2005 21:52
[QUOTE="Slayer"]... jinak jsem nabijel vcera vecer na plno a za noc mimo nabijecku + 4 hod pouzivani z toho 2 hod z gps a stavovka batterypack hlasi 81 procent, takze i pres absenci vymenitelne baterky spokojenost...[/QUOTE]

To jako po 4 hodinach pouzivani ti ubylo jen 19%???
Jiří Ulrich (1)|23.3.2005 21:56
Zdravím
Jsem čerstvým majitelem n35 a ve světě PDA úplný zelenáč.Hned po rozbalení přišel šok-český návod či manuál nikde a lokalizace tamtéž.Na instal CD
jen Anglická verze.Můj prodejce již několik dní slibuje nápravu.WW stránky Acer.cz ještě nezaregistrovaly narození n35 a ženský hlas /podpora Acer cz/mě odkopl na prodejce.Prosím o radu či informaci.:sarcastic:
ms_ce4you (364)|23.3.2005 22:06
V baleni jsou 2 CD. Jedno je original Cd a druhe CZ. Tam je jak lokalizace, tak 2 male bonusy a navod. Tu lokalizaci si kdyz tak stahnes na www.sunnysoft.cz, je tam dokonce o par tisic v podverzi novejsi, nez na tom CD CZ:

link na v. 8.5: http://www.sunnysoft.cz/download_counter.php?fileid=156
Mefisto (231)|26.3.2005 10:17
[QUOTE="Jiří Ulrich"]Zdravím
Jsem čerstvým majitelem n35 a ve světě PDA úplný zelenáč.Hned po rozbalení přišel šok-český návod či manuál nikde a lokalizace tamtéž.Na instal CD
jen Anglická verze.Můj prodejce již několik dní slibuje nápravu.WW stránky Acer.cz ještě nezaregistrovaly narození n35 a ženský hlas /podpora Acer cz/mě odkopl na prodejce.Prosím o radu či informaci.:sarcastic: [/QUOTE]

Tim jsem si take pred mesicem prosel, na CD byl manual k n30 a po vsech moznych mailech a urgovani jsem z nich CZ manual vymamil tak pokud chces ti ho muzu poslat
Radim1_ce4you (71)|24.6.2005 15:15
Chlapi kolko vam na n35 vydrzi bateria pri navigacii? Mne max cca 1,5hod a to sa mi zda dost malo. iPAQ 2210 s CF GPS mi vydrzi 5 hod. Je to dovod na reklamaciu?
MLB (105)|3.7.2005 20:05
[QUOTE="Radim1"]Chlapi kolko vam na n35 vydrzi bateria pri navigacii? Mne max cca 1,5hod a to sa mi zda dost malo. iPAQ 2210 s CF GPS mi vydrzi 5 hod. Je to dovod na reklamaciu?[/QUOTE]

Mám ho dva dny a také se mi zdá že moc nevydrží. Uvidím až za nějaký čas. Jinak jsem úplný začátečník.
MLB (105)|20.8.2005 22:07
[QUOTE="MLB"][QUOTE="Radim1"]Chlapi kolko vam na n35 vydrzi bateria pri navigacii? Mne max cca 1,5hod a to sa mi zda dost malo. iPAQ 2210 s CF GPS mi vydrzi 5 hod. Je to dovod na reklamaciu?[/QUOTE]

Mám ho dva dny a také se mi zdá že moc nevydrží. Uvidím až za nějaký čas. Jinak jsem úplný začátečník.[/QUOTE]

Tak už baterka funguje docela obstojně. Jinak by mne zajímalo zda je tu někdo koho Acer zajímá.