Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak se pripojujete v Praze pres wifi?

Dzejkob (286)|23.1.2005 12:41
Jde mi hlavne o to, pres koho se pripojujete na internet.Ja bych treba uvital pripojeni zdarma, ale takovych hotspotu bohuzel moc neni.Treba zkousel jsem Czfree, dokonce mam jeden AP asi 100 metru pred barakem, ale problem je, ze se pripojim pouze na stranky bez www, zkratka to ai maji nejak chraneno.Skoda, ze nemuze kazdy hotspot, stacilo by bohate i jen CZfee poskytovat zdarma nejakou rychlost, treba i malou.Ptam se, jak lze v Pre co nejlepe a nejlevneji vyuzit Wifinu.
ninja_ce4you (102)|23.1.2005 16:27
[QUOTE="Mightywizard"]Jde mi hlavne o to, pres koho se pripojujete na internet.Ja bych treba uvital pripojeni zdarma, ale takovych hotspotu bohuzel moc neni.Treba zkousel jsem Czfree, dokonce mam jeden AP asi 100 metru pred barakem, ale problem je, ze se pripojim pouze na stranky bez www, zkratka to ai maji nejak chraneno.Skoda, ze nemuze kazdy hotspot, stacilo by bohate i jen CZfee poskytovat zdarma nejakou rychlost, treba i malou.Ptam se, jak lze v Pre co nejlepe a nejlevneji vyuzit Wifinu.[/QUOTE]

To zalezi kde se pripojujes. WiFi hotspotu s internetem zdarma je v Praze par stovek deklarovanych, tech funkcnich tak 100.

Pokud ale jsi trochu schopny, tak skoro vsude najdes nejaky hotspot, kam se muzes pripojit a dostanes se na net. Znamena to ale vetsniou nastavis rucne IP adresu, atd.
PavelR. (2184)|23.1.2005 16:39
... zkus se podivat do teto diskuze. Najdes tam linky na seznamy hotspotu v ruznych mestech (predevsim v Praze) ...

PavelR.
Zdenek Malinsky (9781)|23.1.2005 16:42
Free by měla být Metropole Zličín a taky je fr.pekárna na rohu Jindřišské a Nekázanky. Bývalo snad i KFC, ale takové podniky nenavštěvuji.
Pavel Koza (4761)|23.1.2005 21:04
KFC uz neni free, testovaci provoz skoncil.