Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rychlost odezev na iPaqu

zipiik (206)|22.8.2002 12:43
zdravim. obcas se mi stane stane, ze ipaq zacne reagovat pomaleji (minimalne tak 5x). hledal jsem souvislost se stavem baterie, poctem spustenych procesu, volnym mistem v ram pro beh aplikaci, ale na nic jsem neprisel. staci ipaqa vypnout, nechat chvili lezet a po dalsim zapnuti vetsinou jede jak hodinky, nekdy ho tohle zpomaleni prejde samo od sebe, po 1-2 minutach. soft reset nekdy pomuze, nekdy ne. je toto normalni?

jedna se o ipaq 3870, rom ver. 2.20 (ale delal to i s rom 2.15) + sp2. pro beh aplikaci je vyhrazeno 20mb ram, zbytek pro data. z 20 mb je bezne 12-13 volnych.
myslel jsem, ze by to mohlo mit souvislost s tim, ze po zapnuti mi nekdy ipaq hlasi, ze stav baterie je unknown a ze ipaq v tom pripade automaticky zpomaluje procesor, ale ted bych rekl, ze pomale nacteni stavu baterie je spis nasledek zpomaleneho behu ipaqu. rekl bych, ze ipaq po kazdem zaponuti chekuje stav baterky a diky zpomaleni to trva daleko dele nez normalne. nikdy zatim nedoslo k tomu, ze by se ipaq v souvislosti s timto vypnul, takze z toho usuzuji, ze by se nemuselo jedna o spatne zresetovanou baterku pri updatu rom.
Pavel Koza (4761)|22.8.2002 12:50
Mate v tom iPaqu nejakou MMC/SD kartu?
zipiik (206)|22.8.2002 13:16
ne, zadnou kartu v nem nemam.
Pet_ce4you (61)|22.8.2002 13:19
3870-ka sa mi spravala podobne a sposobovala to SD card. Pomahalo ju stlacenim kusok vysunut a potom znovu zatlacit. Uz to nerobi, neviem ci to ma na svedomi update, alebo vysuchanie zle vodiveho kontaktu.