Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 48

Téma: Hledame spolupracovniky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Cus lidi. Hledame dalsi spolupracovniky pro stranky http://www.pocket4you.com
    Jestli vas zajima deni kolem kapesnich pocitacu nevahejte a piste na limon@seznam.cz Uvitame jakoukoliv pomoc. Treaba na diskusnim foru nebo treba pri tvorbe temat nebo v sekci freeware
    LIMON

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Dochádzajú Ti duše ?

Prečo robíte (nemyslím teraz iba Teba) ďalšie stránky s podobným obsahom, ked môže to byť na jednom servery ? (tu)
    Veď vládca by Ti dal priestor k realizácii svojich nápadov.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

To je provokace? Proč budeme dublovat "naše" ce4you?:O Dej tam odkaz na ce4you a sice ti tam nikdo nebude vnucovat reklamu ale uděláš pro Pocketáře to nejlepší co můžeš

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Suoraj
    To je provokace? Proč budeme dublovat "naše" ce4you?:O Dej tam odkaz na ce4you a sice ti tam nikdo nebude vnucovat reklamu ale uděláš pro Pocketáře to nejlepší co můžeš
    No koukam, ze jsi tam ani nekouk. Reklama na ce4you tam uz davno je....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

A ja uz jsem to tady nekolikrat vysvetloval.... Kdyby nebyla konkurence nemeli bychom nic a nikdo by se nesnazil byt lepsi...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od limon

Ale PROČ? Konkurence je dobrá věc ale snažit se lovit mozky u konkurence - to jen ukazuje, že nemáš velký úspěch... Uniká mi smysl?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od limon

Ale PROČ? Konkurence je dobrá věc ale snažit se lovit mozky u konkurence - to jen ukazuje, že nemáš velký úspěch... Uniká mi smysl?
    No tak mi porad kde bych sehnal lidli, kteri se zajimaji o kapesni pocitace????

???????? Mysli na www.kubik.cz ???

Opravdu to nevypovida o uspesnosti serveru

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

A uspesny si myslim je.... U bylo stazeno vice nez 7000 temat a pres 1000 programu. Tohle je asi trochu lepsi ukazatel uspesnosti... Navic tam mam monitoring vsech clanku o pda z celeho netu...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Opravdu to vypovida o necem jinem a to o Tobe a o vladci.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

O tom si klidne muzeme popovidat z oci do oci na srazu, ktery porada pdasoft.cz Nevim co je mysleno vladcem

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Předem se omlouvám za totalní off-topic, ale byla to první věc co mne napadla, když jsem zahlédl tvůj inzerát, a mě to prostě nedá to sem nenapsat..
    Nechceš si tam vzít beechera? Ten toho ví o PDA (a nejen o PDA) mraky, a mohl by si časem z tvého webu udělat takové malé Delli-království... :yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od xp
    Předem se omlouvám za totalní off-topic, ale byla to první věc co mne napadla, když jsem zahlédl tvůj inzerát, a mě to prostě nedá to sem nenapsat..
    Nechceš si tam vzít beechera? Ten toho ví o PDA (a nejen o PDA) mraky, a mohl by si časem z tvého webu udělat takové malé Delli-království... :yes:
    ty ho nabízíš jak ..... Myslím, že bude celej hrrr opakovat vše co je už tady na konkurenční stránce.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

No tak jsem zvedavej na reakci beechera az to tu procte:sarcastic:

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od xp
    malé Delli-království...[/B] :yes:
    To by musel přejmenovat server na www.delli-super.cz/oriskova

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... přátelé prosím, ať se to tu nezvrtne v nějakou bláznivou diskuzní přestřelku s osobními výpady (i když myšlenými s humorem ) ...

ad limonovi stránky ... nechte každého ať si sám zváží, zda chce limonovi pomoci s tvorbou jeho stránek či ne ...

PavelR.

Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Hledame spolupracovniky
    Od limon v sekci Off topic diskuze
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 25-02-2005, 14:32