Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hledame spolupracovniky

limon (148)|23.1.2005 11:20
Cus lidi. Hledame dalsi spolupracovniky pro stranky http://www.pocket4you.com
Jestli vas zajima deni kolem kapesnich pocitacu nevahejte a piste. Uvitame jakoukoliv pomoc. Treaba na diskusnim foru nebo treba pri tvorbe temat nebo v sekci freeware
LIMON
boss_ce4you (73)|23.1.2005 12:08
Dochádzajú Ti duše ?

Prečo robíte (nemyslím teraz iba Teba) ďalšie stránky s podobným obsahom, ked môže to byť na jednom servery ? (tu)
Veď vládca by Ti dal priestor k realizácii svojich nápadov.
Suoraj (704)|23.1.2005 14:45
To je provokace? Proč budeme dublovat "naše" ce4you?:O Dej tam odkaz na ce4you a sice ti tam nikdo nebude vnucovat reklamu ale uděláš pro Pocketáře to nejlepší co můžeš:D
limon (148)|23.1.2005 14:55
No koukam, ze jsi tam ani nekouk. Reklama na ce4you tam uz davno je....
limon (148)|23.1.2005 14:58
A ja uz jsem to tady nekolikrat vysvetloval.... Kdyby nebyla konkurence nemeli bychom nic a nikdo by se nesnazil byt lepsi...
Suoraj (704)|23.1.2005 15:00
Ale PROČ? Konkurence je dobrá věc ale snažit se lovit mozky u konkurence - to jen ukazuje, že nemáš velký úspěch... Uniká mi smysl?
limon (148)|23.1.2005 15:11
No tak mi porad kde bych sehnal lidli, kteri se zajimaji o kapesni pocitace????

???????? Mysli na www.kubik.cz ???

Opravdu to nevypovida o uspesnosti serveru
limon (148)|23.1.2005 15:14
A uspesny si myslim je.... U bylo stazeno vice nez 7000 temat a pres 1000 programu. Tohle je asi trochu lepsi ukazatel uspesnosti... Navic tam mam monitoring vsech clanku o pda z celeho netu...
hybo (3107)|23.1.2005 15:14
Opravdu to vypovida o necem jinem a to o Tobe a o vladci.
limon (148)|23.1.2005 15:16
O tom si klidne muzeme popovidat z oci do oci na srazu, ktery porada pdasoft.cz Nevim co je mysleno vladcem
Miloš Strouhal (3997)|23.1.2005 15:20
Předem se omlouvám za totalní off-topic, ale byla to první věc co mne napadla, když jsem zahlédl tvůj inzerát, a mě to prostě nedá to sem nenapsat..
Nechceš si tam vzít beechera? Ten toho ví o PDA (a nejen o PDA) mraky, a mohl by si časem z tvého webu udělat takové malé Delli-království...:D :D :D ;) :yes:
Suoraj (704)|23.1.2005 15:27
:D ty ho nabízíš jak .....:D :D Myslím, že bude celej hrrr opakovat vše co je už tady na konkurenční stránce.:D
limon (148)|23.1.2005 15:29
No tak jsem zvedavej na reakci beechera az to tu procte:sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|23.1.2005 15:37
[QUOTE="xp"]malé Delli-království...:D :D :D ;) :yes: [/QUOTE]
To by musel přejmenovat server na www.delli-super.cz/oriskova :D
PavelR. (2184)|23.1.2005 15:39
... přátelé prosím, ať se to tu nezvrtne v nějakou bláznivou diskuzní přestřelku s osobními výpady (i když myšlenými s humorem ) ... :)

ad limonovi stránky ... nechte každého ať si sám zváží, zda chce limonovi pomoci s tvorbou jeho stránek či ne ...

PavelR.
Suoraj (704)|23.1.2005 15:41
[QUOTE="Zdenek Malinsky"][QUOTE="xp"]malé Delli-království...:D :D :D ;) :yes: [/QUOTE]
To by musel přejmenovat server na www.delli-super.cz/oriskova :D [/QUOTE]

obohacená o 4 luxy svítivých VGA aplikací :D
Miloš Strouhal (3997)|23.1.2005 15:44
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]To by musel přejmenovat server na www.delli-super.cz/oriskova :D [/QUOTE]:) :yes: :yes: :yes:

Ano. Ještě jednou se všem omlouvám, ale to prostě muselo ven..:D :D :D ;) Už mlčim jako hrob! :)
ipf (2136)|23.1.2005 15:45
Nechápu, proč z toho děláte až takovou konkurenci tohoto portálu. Podíval jsem se, zjistil jsem, že "borec" se umoudřil na "kvalitní" a moje návštěva informací o PPC skončila hláškou:
Nepodarilo se pripoji k databázi. Chyba neni na vasi strane ale na strane www.pes.cz. Pravdepodobne je pripojeno moc lidi.Chvilku strpeni.
Dekuji za pochopeni.

Můj názor: grafika velmi příjemná.

Tak neviřte vášně, už tak se to jimi tady hemží až dost.

limon (148)|23.1.2005 15:48
Jedna se o vypadek meho poskytovatele. forpsi.cz (drive pes.cz ) Ja za to nemuzu. Snad se to do vecera vyresi
limon (148)|23.1.2005 15:49
[QUOTE="PavelR."]... přátelé prosím, ať se to tu nezvrtne v nějakou bláznivou diskuzní přestřelku s osobními výpady (i když myšlenými s humorem ) ... :)

ad limonovi stránky ... nechte každého ať si sám zváží, zda chce limonovi pomoci s tvorbou jeho stránek či ne ...

PavelR. [/QUOTE]

No konecne spravne slovo :) kdo chce at pomuze ( budu jedine rad ) kdo nechce jeho vec.
Pinochio (424)|23.1.2005 15:50
No takové webstránky bych rád tvořil :D :)) :) .
beecher (9270)|23.1.2005 15:53
[QUOTE="xp"]Předem se omlouvám za totalní off-topic, ale byla to první věc co mne napadla, když jsem zahlédl tvůj inzerát, a mě to prostě nedá to sem nenapsat..
Nechceš si tam vzít beechera? Ten toho ví o PDA (a nejen o PDA) mraky, a mohl by si časem z tvého webu udělat takové malé Delli-království...:D :D :D ;) :yes: [/QUOTE] Proč bych si to království dělal někde jinde? ;) Kdybys věděl, co nevíš a vědět nebudeš... :cool:
Ostatně proč tam nejdeš ty a neuděláš si z toho MDA4 monarchii? :D :D :D
Když to teda musí ven...
limon (148)|23.1.2005 15:59
No ja rikal, ze tohle nedopadne dobre...... Jinak ten vypadek je opravdu na strane meho poskytovatele. Forpsi je proste forpsi
miroslav_ce4you (219)|23.1.2005 16:00
Nepodarilo se pripoji k databázi.
Chyba neni na vasi strane ale na strane www.pes.cz. Pravdepodobne je pripojeno moc lidi.Chvilku strpeni.
Dekuji za pochopeni.

:D
limon (148)|23.1.2005 16:00
Tak az nejake budes mit tak dej vedet . HE he he:no:
PavelR. (2184)|23.1.2005 16:04
... tak doufám, že vše již bylo rečeno a pokud někdo budete chtít zareagovat na nějaký z osobních příspěvků či vzkazů v této diskuzi (tj. rozuměj netýkající se pomoci při tvorbě limonova webu), učiňte tak soukromou zprávou ...

... všichni z přispěvatelů v tomto threadu jste zasloužilými harcovníky zde na ce4you (někteří dokoce i jako moderátoři diskuzí) a přesto musím už po druhé psát příspěvek v umravňostňujícím duchu ... ach jo ...

PavelR.
limon (148)|23.1.2005 16:06
Jinak koukam, ze tady vladnou same skvele vztahy. Skupinka lidi si to tady vzala do parady a mysli si ze jsou nejvetsi borci v kapesnich pocitacich.... :sarcastic:
No muselo to ven........
limon (148)|23.1.2005 16:10
Proste jestli mate nekdo zajem pomahat pri rozsirovani stranek tak se ozvete
Miloš Strouhal (3997)|23.1.2005 16:15
[QUOTE="beecher"]Proč bych si to království dělal někde jinde? ;) Kdybys věděl, co nevíš a vědět nebudeš... :cool:
[/QUOTE]
Ale vím.. A možná právě proto na ce4you jednoho dne raději skončím..
A pokud jde o MDA 4, ja se s tímto stále neexistujícím zařízením v pohodě vejdu do chlívku "Phone Edition".. A nikde jinde s tím neoxiduji..ani nikoho neobtěžuji..;)
To Limon: ta grafika tvých stránek o prezentacích je vážně slušná..:yes:
limon (148)|23.1.2005 16:31
Srandicky srandicky. Za vypadek poskytovatele opravdu nemuzu. Nejsem sam s tim problemem a technicka podpora forpsi.cz dostava pekne kapky:evil:
Miloš Strouhal (3997)|23.1.2005 16:52
Ale já tu chválu myslím v dobrém, prohlížel jsem si tvůj web už minulý týden, když vše fungovalo jak mělo..:)
boss_ce4you (73)|23.1.2005 17:53
No vidím že sa tu rozpútala vášnivá diskusia. Ale toto nieje o konkurenci ako poznamenal limon, ale o ďalšom kvalitatívom rozvoji ce4you. Máš to pekné, ale prečo tie temata nedáš sem ? Staráš sa o freeware tak ho pridávaj sem. Každý ked začína s PDA začína i končí na ce4you.
A aj ked máš návštevnosť teraz je náročné si ju udržať. ale je Tvoja vec čo si robíš a ako som napísal moje slová niesu namierené proti Tebe. Iba ma štve že každý si robí stránky a diskusie na to svoje a pritom by to mohlo tvoriť pekný celok na ce4you.
limon (148)|23.1.2005 18:13
To vis. Tady bych nemel takovou volnost. A hlavne mam nejradsi na strankach tvorit graficky design.... Ono se to asi neda vysvetlit. Ale to jako by se sebraly vsechny noviny a vytvorili jeden platek ( to by asi nebylo nejlepsi )... Je to proste zdrava konkurence
limon (148)|23.1.2005 18:14
[QUOTE="xp"]Ale já tu chválu myslím v dobrém, prohlížel jsem si tvůj web už minulí týden, když vše fungovalo jak mělo..:) [/QUOTE]

Tak diky. Taky mi to dalo plno prace......
limon (148)|23.1.2005 18:46
Tak uz ty stranky bezi
Any_ce4you (23)|23.1.2005 19:42
Nebezi :o( 19:42
miroslav_ce4you (219)|23.1.2005 19:56
[QUOTE="limon"]Tak uz ty stranky bezi[/QUOTE]

Clovece nerob si srandu :O

Fakt v dobrom som sa tam chcel pozriet .... Co tam je ...

Platis za to ?

tak im to zuctuj !!!!

A nabuduce sa presvec, ci ti to funguje a potom rob propagandu !!!

:!:
Suoraj (704)|23.1.2005 20:03
No ty boduješ - to jsou nefunkční stránky - né poskytovatel:D Jméno si svému sajtu udělal na místě kde se o něm mnoho pocketářů určitě dozví.:D
Přeji mnoho úspěchů.
Pavlucha (1496)|23.1.2005 20:12
... no já nevím, ale mně to běží normálně ...
Any_ce4you (23)|23.1.2005 20:17
Uz jo :o)
Miloš Strouhal (3997)|23.1.2005 20:22
Tak už ho proboha nechte žít.. To je prostě asi jenom zákon schválnosti, že mu to teď nejede.. Přes týden jsem tam koukal, a běželo to bez problémů. A docela mne ten obsah příjemně překvapil. Ale zase mi přijde docela nefér hledat si potencionální přispěvatele zrovna na ce4you..:?
limon (148)|23.1.2005 20:27
No fakt to beha. Jediny problem je v tom, ze jednou za cas vypadne databaze protoze forpsi.cz freehosting dovoluje jen 750 pristupu k databazi za hodinu. Ale dneska dopoledne to byla technicka porucha u nich na serveru. No proc ja to vlastne vysvetluju...........

Proste to zkuste ( nejsem clovek , ktery by propagoval neco co neexistuje )
limon (148)|23.1.2005 20:33
[QUOTE="Suoraj"]No ty boduješ - to jsou nefunkční stránky - né poskytovatel:D Jméno si svému sajtu udělal na místě kde se o něm mnoho pocketářů určitě dozví.:D
Přeji mnoho úspěchů.[/QUOTE]
Tak se mrkni sem. Tady jsme to projednavali je to forum poskytovatele

http://freeforum.forpsi.com/forum/forum.php?tema=1694


Tak si to procti ty "nefunkcni stranky"
jerzy_ce4you (230)|23.1.2005 20:43
Vzhledem k reklamě, kterou svému webu děláš by možná prospělo opustit freehosting a zaplatit si cca. 200/měsíc. Pak bys po nich mohl něco vůbec chtít.
limon (148)|23.1.2005 20:45
Taky pravda. Ale to je presne jejich taktika. Prvni dva mesice to beha v pohode a najednou to zacalo padat.... Nevim jestli to je nahoda ;) nebo me chteji presvedcit k prechodu na placeny hosting

ale jak koukam tak se jim to dari....zas kratky vypadek
Pavel Koza (4761)|23.1.2005 21:15
Panove (a pripadne damy), diskutujte o tematu, jinak budu nucen tuto diskuzi presunout do Off-topic. Kvalita webhostingu je skutecne mimo misu. Dekuji.
peter.nr (501)|23.1.2005 21:37
Za 3 roky mám veľmi bohaté skúsenosti s pes.cz - teraz je to forpsi.cz. Platíme 200 Sk mesačne a za tie prachy máme web na linuxe, s podporou php a mysql. Ponúkaný priestor ani zďaleka nevyužijeme. Garantovaná dostupnosť je 99,87%. A to skutočne platí. Za tie 3 roky bolo výpadkov skutočne MINIMUM.

Nechápem, ako sa tu môže niekto rozčuľovať, že má výpadky, keď za 0 Kč má garantovanú dostupnosť len 97% a bez technickej podpory. Toto je reálny stav, ktorý zodpovedá tomu, čo za to platíš - NIČ. Tento program je určený pre adolescentnú mládež, ktorá sa chce na webe prezentovať, ale od rodičov na to prachy nedostane.

Ak chceš svoje stránky robiť aspoň trochu profesionálne, zaplať si tých smiešnych 100 Sk mesačne a nenadávaj tu na niečo, čo máš zadarmo. U nás sa hovorí: Darovanému koňovi na zuby nepozeraj.

A ešte niečo. Začni pekne sám ako ostatní, ktorí si túto cestu prešlapali, píš články, recenzie, správy zo sveta PocketPC (hoci zo začiatku len preklady) ... Vytvor si "klientelu" a potom sa to určite prejaví na návštevnosti stránok a pridajú sa ľudia, čo budú chcieť spolupracovať.

Bez práce nie sú koláče a pečené holuby ti padať do huby nebudú. Začni pekne v tichosti a "vypracuj sa". Alebo na to zabudni a využívaj to, čo dobre vytvorili iní ... ce4you.cz.

Mimochodom, myslím si, že Pocket PC komunita v Česku a na Slovensku nie je až taká veľká, že by potrebovala väčší počet webov (ktoré potom len živoria). Dôležité je, aby si boli prostredníctvom jedného webu ochotní pomôcť, a aby sa tu cítili ako doma. Preto chcem pochváliť hlavne Pavla Kozu, ktorý mi už viac-krát ochotne pomohol. Tak isto aj mnoho iných.

Nežerme sa zavzájom ... nie je nás tak veľa ... musíme si pomáhať!
Pavel Koza (4761)|23.1.2005 22:54
A dost:evil: Poslednich nekolik prispevku smazano, tema uzamceno. Pokud nekdo chce pomahat autorovi tohoto tematu s webem, echt mu posle SZ.