Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zkušenější pomozte, prosím

notready (27)|22.1.2005 14:28
Dobrý den, jsem naprostý začátečník, mám MDA II ještě s ROM 1.52.00 bez jakéhokoliv zásahu. Včera jsem nainstaloval WisBar Advance s češtinou a zmizel mi ukazatel síly signálu, nezobrazují se mi zmeškané hovory a SMS. V nastavení jsem nic nenašel. Poradí mi někdo?? notready
yasmeene2 (794)|22.1.2005 15:42
[QUOTE="notready"]Dobrý den, jsem naprostý začátečník, mám MDA II ještě s ROM 1.52.00 bez jakéhokoliv zásahu. Včera jsem nainstaloval WisBar Advance s češtinou a zmizel mi ukazatel síly signálu, nezobrazují se mi zmeškané hovory a SMS. V nastavení jsem nic nenašel. Poradí mi někdo?? notready[/QUOTE]

Wisbar na Phone edition nefunguje (neukazuje zmeškaný hovory, signál, zprávy), existuje Alfa verze Wisbar Advance 2 PE, ale zatím nic moc stabilita. Jinak stačilo hledat - tento problém tu již několikrát zazněl.
notready (27)|22.1.2005 16:02
Díky za odpověď, ale za poslední týden jsem tu už pročetl tisíce příspěvků, udělal jsem si dokonce i výpisky do Wordu ( dokument už má 36 stran textu ), ale připadá mi, že jsem na tom se znalostma hůř než předtím. Takže se nezlobte, na ten problém s WisBarem jsem nenarazil.