Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Chybi vam nejaka hra?

bukva (0)|22.1.2005 12:05
Sem na tomto foru novej, ani PocketPC nemam dlouho, ale uz delsi dobu se venuju hram - tedy vyvoji her.

No a s kamaradem programatorem sme si rekli, ze by nebylo spatny zkusit hry pro PPC. Jenze jeste v teto oblasti nemam moc prehled a proto bych se chtel zeptat vas, veteranu, jestli je nejaka hra nebo typ her, ktery byste si radi na PPC zahrali, ale je jich malo nebo sou moc drahy (ze sou drahy vsechny, to neberu :) )...

Muzete navrhovat cokoliv, co je v moznostech platformy PPC dnes (400MHz CPU, 64MB RAM, dipslej VGA nebo QVGA apod. - proste pokud to za pul roku dokoncime, aby byla dostatecna zakladna HW). Tahovky, RPG, adventury, co je libo ...

Mozna ze az bude dost navrhu, tak pridam hlasovani.

PS. Pokud mozno nenavrhujte hry, kde by se platily tezky licencni poplatky...
Kája_oldd (759)|22.1.2005 14:12
čauves, možná je to blbost, každopádně, co něco ve stylu gta? (teď mam na mysli 1. a 2. díl) je i na gameboyi s mnohem horším hardwarem a šlape tam. Taky podle mě taky závody (možná i akce) s 3D (renderovanou) by slavila úspěch. A když by se k tomu ještě povedlo nějak dobře vyřešit ovládání, pak by to bylo bezchybné. Já vim, blbej nápad, ale tak mě to jen napadlo;)
Pavel Koza (4761)|22.1.2005 14:20
Hlasuji vsema deseti pro hru typu Dungeon Master nebo Eye of the Beholder. Tedy ta nejklasictejsi klasika, cvterecky, skvely system kouzel, perfektni vyvoj postavy, spousta priser i predmetu, logicke hadanky. Uz jich sice pro Pocket PC par je, ale nejak me to nezaujalo...

Pokud dospeje podobny projekt do finale (ktery me nadchne:), nabizim intenzivni podporu na PDAgold.com:)
ipf (2136)|22.1.2005 14:46
Já sice na hry nemám čas, ale když není daňová sezóna, tak si rád zahraju Mahjong (už ani nevím, jak se to správně píše ;) ). Jenže ta, co jsem měl na MDA nechce běhat pod VGA.


Jo a zajistím vám masivní podporu na 3. srazu :D (tedy, pokud nedorazíte osobně, což by bylo určitě přínosné).
ko@l@ (135)|22.1.2005 15:21
[QUOTE="Pavel Koza"]Hlasuji vsema deseti pro hru typu Dungeon Master nebo Eye of the Beholder. Tedy ta nejklasictejsi klasika, cvterecky, skvely system kouzel, perfektni vyvoj postavy, spousta priser i predmetu, logicke hadanky. Uz jich sice pro Pocket PC par je, ale nejak me to nezaujalo...

Pokud dospeje podobny projekt do finale (ktery me nadchne:), nabizim intenzivni podporu na PDAgold.com:)[/QUOTE]

co tohle ?

http://www.pocketpcfreewares.com/en/index.php?soft=1254
Pavel Koza (4761)|22.1.2005 16:16
:yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Nicmene pokud bude neco dalsiho, sem s tim:D
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|22.1.2005 18:18
Chození s hrdinou, hledání předmětů, boj s ručními zbraněmi případně kouzlení a luštění různých hádanek.
Za výhry v bojích či splnění hádanek vývoj postavy.

Něco ve stylu :
Arvale
EverQuest1-3
yasmeene2 (794)|22.1.2005 19:14
[QUOTE="ko@l@"]co tohle ?
http://www.pocketpcfreewares.com/en/index.php?soft=1254[/QUOTE]


:yes: :yes: Dungeon Mastra bych se na pocket pc nenadál! :yes: :yes:
beecher (9270)|23.1.2005 00:49
Heroes of The Might & Magic III :yes:
Tohle nepotrebuje zadnej 3D engine (FPS), real-time engine (RTS, RPG)...
Samozrejme, ze se to tak nemusi jmenovat, ale tahova fantasy strategie, ta mi vylozene chybi...
Thanks, guys!!! :D
bukva (0)|23.1.2005 13:24
Tak se na to podivame:
3D FPS je nerealna - nejen ze programovani 3D enginu pro PPC, ktery nema koprocesor, ale ani zadny Direct3D apod (no, dobre, ma to takovej "zajimavej" port OpenGL) neni zadna sranda, ale vetsinou nema PPC ani odpovidajici HW na to, aby to vypadalo dobre. Na to si jeste chvilku pockame. Na zacinani s platfornou to neni dobrej napad - snad za par let, az vyspejeme i my, i PPC.

3D tavodni hra uz tak nerealna neni, sam nechapu, proc vcechny, co se hral, maji tak stupidni ovladani. Mozna by to chtelo neco s tim udelat. Ale problemy s 3D enginem - viz vyse.

2D hry nejsou problem s hlediska enginu nebo vykonu, tam jsme spis limitovani gamedesignem. Pokud nekdo chce udelat hru ala HOMAM, tak to neni zadna sranda (pokud to sproste nezkopirujeme, coz neudelame) na vyvazeni, vymysleni vsech tech kouzel, vztahu, pricin a dusledku. Na druhou stranu v tom nejsou zadny technicky potize.

Jinak pokud sou tu schopni gamedesgneri, tak nemusite navrhnovat jen: "Chtel bych neco jako ...", ale muzete zkusit i vlastni neotrely navrhy :)
Morte_ce4you (261)|23.1.2005 14:53
ja bych chtěl mít stařičkou Megalomanii na PPC.Nebo aspon neco podobneho.
Kája_oldd (759)|23.1.2005 14:57
Jestli chcete něco neotřelého na ppc a jen pro domácí trh, tak zkuste adventuru typu polda či horké léto. možná plošinovka rypu soníka nebo commandera keena, ale to ovládání, no nevim, to snad ani radši ne.
P.S. jen tak OT-co se týká ovládání aut a tak, byl dobrej příklad street duel a triall challenge-umístění 3 tlačítek přimo na display-PDA se drželo v landscape módu jako konzole:D
ipf (2136)|23.1.2005 14:58
Takovej Moorhuhn (nebo jak se to jmenuje). Ideálně místo slepic doplnit vládní socany. A hlavně: bez časovýho limitu :D .
Kato_ce4you (970)|23.1.2005 15:06
[QUOTE="Kája"]Jestli chcete něco neotřelého na ppc a jen pro domácí trh, tak zkuste adventuru typu polda či horké léto. možná plošinovka rypu soníka nebo commandera keena, ale to ovládání, no nevim, to snad ani radši ne.
P.S. jen tak OT-co se týká ovládání aut a tak, byl dobrej příklad street duel a triall challenge-umístění 3 tlačítek přimo na display-PDA se drželo v landscape módu jako konzole:D [/QUOTE]

Presne moje slova - co se tyce zavodnich her a hlavne OVLADANI, tak v tom by si vsichni meli vzit priklad ze Street Duela :) Je to skvele hratelne.. Naopak co byl ten "Need For Speed" (nepamatuji si nazev), tak ten sice mel skvelou grafiku, ale ovladani pomoci stylusu nejde - a joystick taky neni dobry... to ovladani cez "virtualni tlacitka" bylo jednoznacne nejlepsi (kdyz se jeste schoval ten modry ramecek) :yes:
beecher (9270)|23.1.2005 15:38
[QUOTE="bukva"]Tak se na to podivame:
3D FPS je nerealna - nejen ze programovani 3D enginu pro PPC, ktery nema koprocesor, ale ani zadny Direct3D apod (no, dobre, ma to takovej "zajimavej" port OpenGL) neni zadna sranda, ale vetsinou nema PPC ani odpovidajici HW na to, aby to vypadalo dobre. Na to si jeste chvilku pockame. Na zacinani s platfornou to neni dobrej napad - snad za par let, az vyspejeme i my, i PPC.[/QUOTE] Jak to že nemá? :cool:
Můj Delli ano, dokonce to je vlastně GPU :D a všechny předělávky 3D FPS na něm chodí jako z praku, nemluvě o optimalizovaných hrách, které jsem k němu dostal... ;) :yes: (Ale to si jenom tak trochu rýpám...)
Problém je spíše v ovládání, klávesnici s myší prostě nic nenahradí...
Ale chápu, že napsat rozumný 3D engine bez nějaké pomocné ruky jako je DirectX nebo OpenGL je šílenost, páč to znám zvlastní zkušenosti...
[QUOTE="bukva"]3D tavodni hra uz tak nerealna neni, sam nechapu, proc vcechny, co se hral, maji tak stupidni ovladani. Mozna by to chtelo neco s tim udelat. Ale problemy s 3D enginem - viz vyse.[/QUOTE] Jo, to je prostě problém, že člověk musí u takové hry musí vymyslet relativně použitelné ovládání na co nejmenší počet tlačítek, což jde někdy pěkně ztuha...[QUOTE="bukva"]2D hry nejsou problem s hlediska enginu nebo vykonu, tam jsme spis limitovani gamedesignem. Pokud nekdo chce udelat hru ala HOMAM, tak to neni zadna sranda (pokud to sproste nezkopirujeme, coz neudelame) na vyvazeni, vymysleni vsech tech kouzel, vztahu, pricin a dusledku. Na druhou stranu v tom nejsou zadny technicky potize.[/QUOTE] S gamedesignem bych si nelámal hlavu, někde mám jeden alá HOMAM rozpracovaný. A s obšleháváním principů už vůbec ne. Je snad za tu dobu 3D FPSek s tím nějaký problém? Porovnáme-li Doom I a třeba HL2 z hlediska gamedesignu, vždyť je to relativně stále to stejné. Všemi možnými prostředky se probij ke konci... Jenom je to po technické stránce trochu jinde... Nebo se nějak výrazně RTSky od dob Duny II změnily? Taktéž ne. Postav základny, rozjeď tězbu na maximum, postav početně převahující armádu a znič nepřítele... Takže s tím, že někdo udělá hru, která bude na postavená na principech HOMAMu bych si vůbec hlavu nelámal a dávno zkrachovalý New World Computing a 3DO bude IMHO spíše potěšeno, že někdo bude pokračovat v jejich práci a že je stále herní komunita, která takové hry hraje. Já osobně u jakéhokoliv HOMAMu strávil vždy nejvíce času... Nemluvě o tom, že hry stylu HOMAM, point'n'click adventury, RTS, RPGčka z ptačího pohledu jsou ideální pro PDAčka, protože nejsou nijak náročné na výkon, nemluvě o ovládání.[QUOTE="bukva"]Jinak pokud sou tu schopni gamedesgneri, tak nemusite navrhnovat jen: "Chtel bych neco jako ...", ale muzete zkusit i vlastni neotrely navrhy :) [/QUOTE] Viz výše, kostru hry skoro mám, chce to dopsat, doladit a... ;)
beecher (9270)|23.1.2005 15:42
[QUOTE="ipf"]Takovej Moorhuhn (nebo jak se to jmenuje). Ideálně místo slepic doplnit vládní socany. A hlavně: bez časovýho limitu :D .[/QUOTE] Já bych byl pro časový limit... Parlamentní volby 2006... :D :yes:
ondra.nov_ce4you (0)|23.1.2005 16:33
Chtělo by to něco s multiplayerem, takových her je dnes žalostně málo.
Co třeba variace na hru SOLDAT, multiplayer přes bluetooth.
Myslím , že je to slušná 2D střílečka, u které si dovedu přestavit dokonalé ovládání kombinací stylusu a joypadu...

http://www.soldat.prv.pl/
vita_ce4you (18)|23.1.2005 17:14
a co treba marias, prsi a podobne ceske karetni hry.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|23.1.2005 17:18
[QUOTE="vita"]a co treba marias[/QUOTE]

Ten by se mi taky líbil. Občas si zahraji na stolním PC tyto hry : flek! nebo re!
Kato_ce4you (970)|23.1.2005 17:20
[QUOTE="JirkaP."][QUOTE="vita"]a co treba marias[/QUOTE]

Ten by se mi taky líbil. Občas si zahraji na stolním PC tyto hry : flek! nebo re!
[/QUOTE]

jestli si dobre pamatuju, tak to je jeste dosove :) joo, to byvaly hry.. ;)
yasmeene2 (794)|23.1.2005 18:36
Elastománii nebo Liero (bulánci). Přičemž s elastománií by neměl být takový problém (kdo nezná tak zkuste desktop verzi - naprostá paráda)
Dzejkob (286)|23.1.2005 19:05
[QUOTE="ondra.nov"]Chtělo by to něco s multiplayerem, takových her je dnes žalostně málo.
Co třeba variace na hru SOLDAT, multiplayer přes bluetooth.
Myslím , že je to slušná 2D střílečka, u které si dovedu přestavit dokonalé ovládání kombinací stylusu a joypadu...

http://www.soldat.prv.pl/[/QUOTE]

S tim mohu jedine souhlasit.Nevim jestli je nejak extremne slozite udelat hru s podporou multiplayeru pro bluetooth-treba smatphony jich maji mnohem vice.Vyrobci prevazne u strategii sice slibuji, ze multiplayer dodelaji, ale pak skutek utek(vyjimkou je jen Warfare incorporated).Myslim, ze by to nebylo az tak slozite a u nekterych her to je vylozene skoda.
bukva (0)|23.1.2005 19:20
No, u multiplayerovych her je ten problem, ze ty PDA musite mit minimalne 2. Coz pri nasycensti ceskyho (i zahranicniho) trhu s PDA se jen tak nestava (napr. u nas na skole sou 2 celkem a to jeste jedno mam ja :) ). Pak jde o to, ze tu hru musi zaplatit oba (pokud neni free nebo ji neukradnou - ale ani z jednoho si vyvojari chleba nekoupej).

Elastomaniu neznam, Soldata ano - super hra, jen trochu nestabilni. Predelavku Bulanku snad necham Sleepteamu - ale je na nich, jestli se tim budou chtit zabyvat - muzu se zeptat :) .

Karetni hry, o to nejak nemam zajem - jako grafik bych si moc neuzil. Krom toho marias neumim a jestli se nemylim, tak nas programator taky ne. A ucit se "umele" pravidla jen proto, abysme z toho udelali hru mi prijde zbytecny...

Ale zatim fajn navrhy, sem s vami spokojenej...

Co byste rekli na Fallout4CE? Kecam, na to nemame :D .

Zatim se nejvic soustredim na tyhle zanry: RPG, tahova strategie, budovatelska strategie, plosinovka, adventura apod., vsechno 2D. Vetsinou by to bylo spis sci-fi nez fantasy, ale mozny je vsechno...
Kája_oldd (759)|23.1.2005 20:06
No dobře, jestli to do tejdne neskončí (tohle téma) Tak budu nucen přijít s něčím naprosto šíleným:D
Kato_ce4you (970)|23.1.2005 20:38
[QUOTE="bukva"]Elastomaniu neznam, Soldata ano - super hra, jen trochu nestabilni. Predelavku Bulanku snad necham Sleepteamu - ale je na nich, jestli se tim budou chtit zabyvat - muzu se zeptat :) .
[/QUOTE]

Jo tak ta ElastoMania by me nenapadla, ale je fakt, ze by to mohlo byt pomerne jednoduche a suprove hratelne :yes: A ty stranky - necekane http://www.elastomania.com/ ;) Bulanky nebrat - krom toho neco takoveho uz existuje :cool: A co zkusit pro zacatek neco jednoducheho - treba Mravence - znate? (http://hry.euweb.cz/ants.php
Takova "karetni strategie" - pomerne jednoducha, ale ujizdi na ni vsichni :-P (a krom toho muzou hrat dva hraci na jednom pocitaci - v tomhle pripade by to bylo na PDA) - akorat nevim, jak to vmesnat na QVGA displej..
No a posledni napad - slyseli jste uz nekdy o Hurdlerovi? (http://www.thegamespage.com/tgp5/arcade.php?section=playgame&game=hurdler)
Ten by se dal udelat pro PDA docela dost dobre :))
CommanderZ (1798)|23.1.2005 21:14
HEEEEEEEEEEROESYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY

to tu chybi:!: je pravda, ze takovym lierem bych taky neopovrnul, ale ...co takle Caesara nebo Pharaoha?
Offler_ce4you (7)|24.1.2005 10:26
Ze starych klasik ANOTHER WORLD a FLASHBACK od DELPHINE SOFTWARE. Proste propracovana arkada s pribehem a dobrou animaci. Hry typu MASTER BLASTER uz sem na PPC asi uz videl...
Zack_ce4you (15)|24.1.2005 11:28
Obecne myslim chybi hlavne tahove strategie... zahlid sem nekde Warlords 2, ale neco ve stylu Jagged Alliance v jakekoliv podobe proste chybi, zvlast pokud by to melo sitovy multiplayer :) Zadny hardwarovy naroky, stylem hrani idealni... Vyvazeni takovy hry je sice asi problem, ale to tak nejak u kazdy :)
CommanderZ (1798)|24.1.2005 12:33
Warlords2 jsou suber, bral bych ale nejaky tahovy rpg, ne z 90ti stupnovyho FPS jako Redshift Legacy
yasmeene2 (794)|24.1.2005 12:47
Heroesy už tu brzy budou (dělá je někdo v rusku - stejně jako ufo bezlicenčně) Stačí počkat.

Jaká podobná hra bulánkům existuje na pda??
beecher (9270)|24.1.2005 14:58
[QUOTE="yasmeene2"]Heroesy už tu brzy budou[/QUOTE] Njo jo fakt... Info
CommanderZ (1798)|25.1.2005 14:43
Presne tadyten projekt jsem nasel nekde v seznamu "bohuzel zrusenych" projektu.:evil: :no:

ale ty screeny vypadaj dobre. pokud by jste vedeli o verzi ktera by se dala stahnout, sem s ni.(doufam ze to neni wz)
yasmeene2 (794)|25.1.2005 15:41
[QUOTE="CommanderZ"]Presne tadyten projekt jsem nasel nekde v seznamu "bohuzel zrusenych" projektu.:evil: :no:
[/QUOTE]

Projekt byl "znovuoživen" nicméně hra, protože není licencovaná tak bude takovým mixem mezi heroes, might a magic a warlords. Vyjít by měla v květnu, nějaká testovací verze by tu měla být však dřív.

Oficiální

stránky s více info.
beecher (9270)|25.1.2005 15:50
[QUOTE="CommanderZ"]Presne tadyten projekt jsem nasel nekde v seznamu "bohuzel zrusenych" projektu.:evil: :no:

ale ty screeny vypadaj dobre. pokud by jste vedeli o verzi ktera by se dala stahnout, sem s ni.(doufam ze to neni wz)[/QUOTE] Myslis ty Pocket Heroes? Ty bych nepovazoval za zrusene, kdyz ta informace o nich vznikla k 13.01.2005... Ale muzu se mylit, pac mi to BabelFish nechtela prelozit...
A download je primo na te strance...
yasmeene2 (794)|25.1.2005 16:31
[QUOTE="beecher"]
A download je primo na te strance...[/QUOTE]

Myslíš ty obrázky? :D
beecher (9270)|25.1.2005 16:41
[QUOTE="yasmeene2"]Myslíš ty obrázky? :D [/QUOTE] Je aha, ja to stahnul a nedival se na to... :D
Moc hezky... Hlavne ten editor map na Macu... :yes: :D
Honbri (36)|9.6.2005 20:58
Ta demo ukázka Pocket Heroes na webu Tarasova není špatná, škoda že nejde otevřít města a nejsou vidět souboje. Ale přesto to vypadá nadějně. Musíme doufat.
milan.smart (268)|22.8.2005 18:39
O tom ze se nekdo snazi udelat remake Heroes3 uz jsem někde setl, DOUFAM ŽE TO DOPADNE!!

Elastomania pro PPC, to by byla super vec!! Hlasuju pro ni!

to Bukva: Tak pro co jste se rozhodli? na cem budete dělat?
Otass_ce4you (15)|23.8.2005 10:05
A proc nepredelavat hry na PC tak, aby chodily na PPC??? Treba kamos hraje na platforme Windows (2003) na Motorole MPx200 hru Duke Nuke predelanou z PC...kdyz to rozjede na tomto pristrojku tak na PDA by to mela byt hracka ne?? Pokud je to mozne tak by byla fajn nejaka hra jako je Blood, Duke Nuke, Theme Hospital, Red Alert (ten bych bral vsema deseti)

Jinak na PocketHeroes se tesim ze vseho nejvice...
Kája_oldd (759)|23.8.2005 10:26
Ale jo, Duka jsem taky vcelku úspěšně skusil, ovšem je tam malý háček-silně doporučuji mít k PDA připojenou klávesku...proč? Ta hra se chová jak na PC, a upřímně s těmi pár tlačítky na ppc ta předělaná verze nešla ovládat...
Pokud jde o Red Alert...možná budu kecat, ale mam pocit, že už jsem ho někde "kdysi" při surfování ve verzi pro ppc viděl;)
Kavy (374)|23.8.2005 17:40
Dá se někde ten Duke na PPC sehnat?Alespoň demo,nebo jestli je to free,jako Quake 2,tak tim lépe:)
bukva (0)|24.8.2005 13:39
Otass> No, to je super mozna tak pro programatory ... stejne se totiz musi celej engine prepsat, jediny co zustane zechovany je grafika, mapy atd.
Jinak soupsta her uz prepsanych je ... Qukae, Doom ... zkosuel sem to a imho se to moc hrat neda ... lepe receno to neni vubec zabavny. Jo, kdyby to jelo treba pres BT nebo WiFi v MP, to by byla jina.
Jinak v soucasne dobe nic pro PPC nedelam(e), pockame si na SDK k Win Mobile 5 a podivame se co s tim (hlavne na podporu grafiky pres embedded DX API, jak slibovali)
Kája_oldd (759)|24.8.2005 13:56
Na Duka byl odkaz někde na www.pocketgamer.org ...Snad tam ještě bude, kdyby ne, řekněte, mam to ještě někde stáhlé. Není to demo, pouze konverze, co pracuje se soubory PC verze...esli máte Duka plného na PC... De facto to samé, jako Quake na ppc (i když duka má v porovnáním s ním směšné nároky na ppc). Ale jak říkám, pokud nemáte klávesku, nedoporučuji ani zkoušet...ono je to pěkné, dokud nezjistíte, že vám jaksi chybí kláveska na vypnutí a tak není jiné, než resetovací, cesty:D
Škoda, palmisti maj Quaka s multiplayerem via bt bo net
Kavy (374)|24.8.2005 15:32
Tak jsem tam toho Duka nenašel:(
Kája_oldd (759)|24.8.2005 17:08
Tak jsem prohrábnul historii a ten článek i s odkazy je zde Pokud přesto bude něco nejasného, tak se klidně ptejte;)
Kavy (374)|25.8.2005 12:29
To sem z toho blázen.Nejde mi to stáhnout.Je tam jen nějaký soubor,má asi 400kb a ten mi nejde.Zřejmě to bude onen spouštěcí.
A kde najdu toho Duka?
A do které složky v PDA to přijde?
Kája_oldd (759)|25.8.2005 14:35
Mě to šlo stáhnouti, každopádně se omlouvám, je tu ještě jedna page...sem tu prohledal forum a našel svůj(!:D ) starý příspěvek, na který sem zapoměl...něco o dukovi a i ke stáhnutí je i v česky na pda softu

Mno popravdě, už si rozběh nepamatuji, vím že se tam někde psalo v readme, že se musí nahrát ty a ty soubory ze hry do adresáře..a pak to šlo vcelku bez problémů..Složka mohla být jakákoli, snad se to ani neinstalovalo...ale už to bude půl roku skoro, a má paměť není nejlepší
Kavy (374)|26.8.2005 15:47
Kašlu na to.Stáhl jsem CAB(nešel vůbec nainstalovat) a ZIP(nešel rozbalit).
Dík za ochotu.
Eurino_ce4you (72)|31.8.2005 10:39
Bukva ked si pisal ze 3d nieje nejak realne hm asi nemozem s tebou suhlasit....Uz len preto, ze ked si pozries napriklad virtual pool uz tam mas dost krasnu 3d grafiku a to nehovorim o tom ze celkom fajna je aj na niektorych hrach na n-gage co ma okolo 100 mhz procak a tomb raider ide jak lusk cize si nemyslim ze na 3d hry si este musime pockat...
Houp (14)|17.9.2005 21:04
Na vyvoj hry typu Mravenci se chystam ja, ale nejaky ten mesic si budete muset pockat. (teda pokud jsou Mravenci neco jako Arcomage)
(kdyby jste meli navrhy k tomuto typu hry, k jednotlivym kartam apod. tak prosim piste na tvorbaher@centrum.cz )


Momentalne totiz dodelavam predelavku hry Jump! z Atari. Hra se jmenuje Jitering a info mate v jinem threadu zde na webu.