Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak je to s nabijenim prez USB??

aaischa (660)|21.1.2005 22:47
koupil sem si moto v bazaru a mam ji bez všeho takže jí nabíjim z Notebooku kabelem od digitální kamery.. nekolikrat sem cet ze z USB se moto poradne nemuze nabit..!! je to tak? popripade ma nekdo zapojeni nabijecky a jaky napeti a proud tam jde? nova stoji 400 a to nechci dat!!:evil: diky za odpovedi:yes:
Suoraj (704)|22.1.2005 00:24
[QUOTE="aaischa"]koupil sem si moto v bazaru a mam ji bez všeho takže jí nabíjim z Notebooku kabelem od digitální kamery.. nekolikrat sem cet ze z USB se moto poradne nemuze nabit..!! je to tak? popripade ma nekdo zapojeni nabijecky a jaky napeti a proud tam jde? nova stoji 400 a to nechci dat!!:evil: diky za odpovedi:yes: [/QUOTE]


Nejdřív jí otři od krve původního majitele a pak čekej až si pro tebe přijdou. Kupovat v bazaru je nechutný, protože jde zcela jistě o kradený telefon.
aaischa (660)|22.1.2005 00:29
to neni kradeny je to z www.mobilpohotovost.cz tam je dozivotni zaruka na puvod telefonu a vsechny tam byly bez nabijecek atd.. porsdíš prosíím ?? :)
Suoraj (704)|22.1.2005 00:37
tam perou kradený telefony díky mezeře v zákonech...

Nabíjení z usb trvá déle ale je k daterii šetrnější. Neoriginál nabíječky je snad kolem 200,- kč...
aaischa (660)|22.1.2005 00:49
ok tak budu nabíjet z USB dík.. neoriginální nechci to bych si ji radši sletoval sám
hybo (3107)|22.1.2005 18:59
[QUOTE="aaischa"]to neni kradeny je to z www.mobilpohotovost.cz tam je dozivotni zaruka na puvod telefonu a vsechny tam byly bez nabijecek atd.. porsdíš prosíím ?? :) [/QUOTE]

doufam, ze tomu neverite, to je stejne jako u nejmenovaneho bazaru s autama :D jinak tuhle firmu znam osobne a je to banda ............, za tecky si dosadi kazdy prosim to nejhnusnejsi, co zna :D
aaischa (660)|23.1.2005 10:30
Já vim že to nebylo nejlepší řešení, ale prostě se mi nechtělo dávat o 1300Kč za novou MOTO když takhle je jak nová :yes: no zatim spokojenost už sem jí 4x flashnul a zkončil sem u powermoto a spokojenost :D :)) tak dík
krab (2)|7.2.2005 18:35
Ještě k tomu nabíjení přes USBéčko - je možný, aby mě to kompl spíš vybíjel nebo se mi to jen zdá? Kabel a všechno mám originál, ale když to tam vrazím, tak mi na display neukazuje nabíjení a za nějakej čas to hlásí, že je baterie skoro vybitá!
aaischa (660)|7.2.2005 18:53
máš divnou základovku, nebo jestli to neni notebook kterej by odmítal dát proud na usb
krab (2)|9.2.2005 10:19
Je to možný. Ale nabijení mi nějakej čas fungovalo - myslím na klasickým PC, tak nevim muselo se něco změnit.