Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

World off-line

pdq (380)|21.1.2005 19:55
Viete mi povedat preco sa mi pri sinchronizaccii v aplikacii Worrld off line spusta GPRS?
Ved ak chcem stiahnut obsah stranky tak by to malo len sinchronizovat a nie pripajat na internet...
Dakujem
pdq (380)|21.1.2005 20:01
Zabudol som dodat ze ide o Smartphone.
pdq (380)|21.1.2005 20:42
Mozna som sa zle vyjadril no problem je v tom ze mam nainstalovany v Smartu World off line a pri synchronizacii sa mi Smart pripaja k GPRS.A ja chcem len jedno a to zhliadnut stranky off line a nie pripojit sa so Smartom na net.
karlic (707)|22.1.2005 05:57
[QUOTE="pdq"]Mozna som sa zle vyjadril no problem je v tom ze mam nainstalovany v Smartu World off line a pri synchronizacii sa mi Smart pripaja k GPRS.A ja chcem len jedno a to zhliadnut stranky off line a nie pripojit sa so Smartom na net.[/QUOTE]
Mne tohle dela Avantgo, pokud mam synchronizovane stranky do offline bez obrazku a zapomenu v prohlizeci vypnout zobrazovani obrazku. Treba to bude podobny problem :O
j@m (44)|21.3.2005 23:21
Nektere stranky maji v sobe odkazy na aktualni obsah (napr. mobil.cz). I kdyz prohlizis off-line chce se pripojit. WOL take neumi synchronizovat pres IR. V tomto pripade se taky pripojuje pres gprs.