Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poslouchání MP3 v autě, hotelu, posteli...

taja_ce4you (127)|21.1.2005 09:58
Nevíte někdo zda se unás nedá koupit tenhle výrobek?
Neuvažuje AHmobile o jeho dovážení?

http://catalog.belkin.com/IWCatProductPage.process?Merchant_Id=&Product_Id=185281
http://catalog.belkin.com/IWCatProductPage.process?Merchant_Id=1&Section_Id=&pcount=&Product_Id=166903
http://catalog.belkin.com/IWCatProductPage.process?Merchant_Id=1&Section_Id=&pcount=&Product_Id=166893

dík jt
karlic (707)|22.1.2005 06:20
Je to dost dobry, ale i dost drahy.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|22.1.2005 12:36
Jj, taky jsem na to včera koukal, ale ta cena..... a taky jsem koukal, že je to určeno k provozu a prodeji jen v USA = možný problém při provozu v našich podmínkách??
k.karel_ce4you (147)|28.1.2005 12:09
Ani ne, ale musite mit licenci na soukromé radio, jinak v CR nesmite na FM (čast určena po klasická rádia) vysilat :D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|28.1.2005 12:36
Já to tušil :D , jen mne napadla otázka dosahu a z toho např. plynoucí možnost poslouchat to při pomalu jedoucím parkovišti (provoz na některých komunikacích v Praze) i v okolních autech...
CompactII (1)|16.2.2006 20:30
Ja budu mit neco podobneho. Kamarad mi to priveze z Hong-Kongu. Dosah to ma do 20 m a vysila na frekvencich, ktere nejsou obsazeny radii. Ale schvalene to asi nebude... :D Az to otestuju dam vedet.
rkupka (30)|15.4.2006 20:26
Můžes se zeptat na

http://www.maczone.cz

tyhle věci už existují tak 2 roky a vyrábějí se hlavně pro iPod od Apple.
JiriE (117)|18.4.2006 08:01
Tohoto Belkina mám, šikovná věc. V USA se dá celkem běžně koupit do $30, to ujde. Oficiálně je určen jen k prodeji v Americe, protože vysílá v normálním pásmu VKV.
brkel (56)|18.4.2006 22:29
..to CompactII: a k cemu ti to bude, kdyz to nemuzes pouzit na nase radio???

...jinak tuhle hracku si stavi kazdy maly radioamater snad jako prvni vec...
(..na tu nejjednodussi staci myslim 7 soucastek...)
Ganja_ce4you (324)|27.4.2006 13:39
a co tohle tedy?

ten chlaspek z toho obchodu vusde spamuje..ale nasel jsem ze to nekdo ma..a funguje to perfektne..



http://mp3doauta.sk/
trocken (20)|3.5.2006 21:54
Sem to drzel v ruce a funguje to.
Majitelem shopu je mlady student od Piestan, byl jsem u nej doma a jednal velice solidne. Za ty prachy parada.
skyer (7)|29.5.2006 00:44


jO, TAKY MNAM BELKINA, FUNGUCE VÝBORNĚ, V PŘÍOADĚM ŽE DO NĚJ NEJDE ŽÁDNÝ SIGNÁL, TAK E AUTOMATICKY VYPNE A NAOPAK.

dOSAH MÁ SI 4 METRY, PAK UŽ JE KVALITA VELMI ŠPAtná, ale v autě velmi dostačující.

Můžete z vašeho pda udělat skqeý nástroj na přehrávání mm3 a videi řes aše stávající autorádio.

Dooručuju, je to super.
NMichal SJKyer
karlic (707)|19.7.2006 14:34
Tak jsem si objednal Belkina, dnes už se dá sehnat za 600Kč. Jsem na něj moc zvědav.
Jo a to AUTO Off lze vyřadit z provozu tak, že se podrží dvě tlačítka po dobu 2 sekund. Znovuzapnutí stejnou kombinací.
Ganja_ce4you (324)|19.7.2006 15:07
kde si to objednal prosim te???
phaeton_esc (261)|19.7.2006 23:44
tak to vypada perfektne - driv jsem pripojoval md do kazetaku pres takovu tu kazetku s 3,5 jackem...ale v novym sony radiu mi to nefunguje, tohle zarizeni by ten problem resilo..navic o dost lepe.

kdepak se to teda da sehnati ? :)

EDIT - uz vime kde se to da sehnati - tady
http://www.pj-shop.net/?p=productsMore&iProduct=30
akorat ze stoji 750 penez, coz je imho moc penez za malo srandy...

EDIT EDITU :D
taky jsem jeste vystoural tohle - http://www.soundbird.eu/
cena 549 penez, povedeny design, oproti belkinu neumi ladit - ma jenom 4 pevne dane frekvence, na ikup.cz se drazi na zakladni cene 299 penez

jo, a ten bazmek z mp3doauta.sk hraje mono..coz je na prd :no:
karlic (707)|20.7.2006 15:00
Tak jsem obdržel Belkina a jsem velmi spokojen. Aby byl poslech naprosto čistý bez šumu, je zapotřebí zdroj signálu (PDA, MP3 přehrávač) pořádně zesílit. V autě (Škoda Octavia, rádio Sony CDX-CA650) je celkem jedno, kde je Belkin umístěn. V celém prostoru vozidla je to stejné a kvalitní jako normální rádiové vysílání.. Dosah 8m, pak to začne trošku šumět a při 15m se to odpojí.
Nebyl jsem schopen vyřadit AUTO OFF bez přítomnosti signálu. Tlačítky nahoru a dolů lze ručně zapnout i vypnout, ale vždy se po 60 vteřinách bez zdroje signálu vypne :( . Asi jsem to včera z anglického návodu špatně pochopil :( Je to proto nevhodné pouze pro navigaci, protože tam jsou prodlevy uřčitě větší než 60 vteřin. Pokud ale budou hrát na pozadí např. MP3 z PDA, tak je to v pohodě.
Saman_ce4you (1451)|20.7.2006 15:11
karlic: Kde's to teda koupil za tech 600 Kc?
karlic (707)|20.7.2006 18:56
Rad bych to sdelil, ovsem na web to neplacnu, protoze je to zakazane v CR prodavat a mohl bych tim ochotnemu prodejci zpusobit problemy. Ta cena byla velkoobchodni, takze pokud to ma nekdo za 800Kc, tak je to v poradku a kup to.
Jinak u toho Belkina je i napajec do auta a kabilek pro napajeni z iPod adapteru.
happy (25)|21.7.2006 00:15
phaeton_esc: budes to kupovat, nebo uz to mas ? Me by zajimaly zkusenosti s tou hrackou prodavanou na ikup/aukro, diky
JiriE (117)|21.7.2006 09:31
[QUOTE]Nebyl jsem schopen vyřadit AUTO OFF bez přítomnosti signálu.[/QUOTE]

Ale při vstupním signálu se to zase samo zapne, ne?

EDIT: Ale je fakt, že potom rádio bez signálu šumí :-(.
phaeton_esc (261)|21.7.2006 12:13
2 happy_cz
nemam, jenom jsem nejak tak hledal co se vsechno da u nas poridit
ten na ikup ale vypada docela dobre, za plnou cenu 550 to docela jeste jde. hlavne je dobry ze to beha na baterky a hraje to stereo

ale ani jeden nemam, mozna ovsem poridim..do auta je to skvela vec :)
Milouss (103)|25.8.2006 09:36
Ahoj, vcera mi prisel od Belkina FM Transmitter TuneCast II, v noci sem to zkousel z v aute a mam dva "problemy", na ktere by mne zajimal Vas nazor:
1) mam docela problem najit "volnou" frekvenci, naladim trebas 107,5 , zadne stanice z toho nehraje, ale po chvili to zacne vic sumet, vypnu transmitter a zjistim, ze uz tam je neco slyset, nejaka stanice ...
2) celkove to docela sumi, jakoby ten sigal byl slaby. Auto mam Octu 2001.

Posledni vec, a to asi nepatri sem, nevim, ale kdyz pustim budto WM player, nebo Pocket Player, tak pak kdyz zapnu TomToma, tak se prehravani MP3 celkem seka ... :(

karlic (707)|25.8.2006 13:33
Aby to nešumělo, je zapotřebí silný vstupní signál, proto zesil tvoje PDA klidně na maximum.
Milouss (103)|28.8.2006 09:38
Jojo, s tim vybuzenim to je pravda, proste PDA na maximum a pak to opravdu nesumi... ale ... nesumi to, pokud je dana frekvence "prazda" ... a to je trebas prave muj problem, pac mezi Prahou Chodovem a Mladou Boleslavi a taky Libercem jsem zatim zadnou prazdnou v celem useku nenasel .. :)
Nakonec cele usili vynalozene tomu, abych nemusel menit nejake skodovacke predpotopni radio za nejake s linkovym vstupem, se uz muze rovnat prave te vymene, byt by byla drazsi :) .. ale to jen tak naokraj, stejne je to fajn, at prijdu kamkoli, muzu si pustit svoji oblibenou muziku :)
Hrackam zdar :)