Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Záhadné vybití baterie na hx4700

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Mám cca 14 dní nový hx4700 a už po druhé se mi stalo tohle: Večer jsem jako vždy vypnul wifi a celé pda s tím že dle ukazatele PocketPlus jsem měl cca 30 procent energie. Ráno zapínám pda a ono nic. Tmavý displej. Dělám softreset - nic. Dělám HR, zase nic. Až po připojení na síť se displej rozsvítí a objevuje se obrazovka po hardresetu s klasickými úvodními úkony. Při nabíjení jsem ale zjistil, že zýložní baterie má cca 100%.
    Co se mohlo stát?
    IVO
    Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Jen tak zkusmo: náhodou sis neodemknul baterii? (dole na spodu hápéčka). Měl jsem na počátku HáPéÉry stejnou zkušenost a důvod byl zámek.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od ipf
    Jen tak zkusmo: náhodou sis neodemknul baterii? (dole na spodu hápéčka). Měl jsem na počátku HáPéÉry stejnou zkušenost a důvod byl zámek.
    Určitě ne. Kontroloval jsem to.

Občasný diskutér
    Registrace
    Dec 2002

Nebyl iPaq v nějakém pouzdře ?? Nebylo stisknuto trvale nějaké tlačítko ?? To už se mi také stalo a se stejným výsledkem. Totálně vybitaá baterie..

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Kolega Pavlucha měl tuším stejný problém a nakonec musel HáPéčko měnit. Zkus se podívat po jeho příspěvcích.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Kolega Pavlucha měl tuším stejný problém a nakonec musel HáPéčko měnit. Zkus se podívat po jeho příspěvcích.
    Mno, mně to NENABÍJELO vůbec, tady to nabíjí.

Ještě je možnost, že je to nastavením: SETTINGS - SYSTEM - POWER - STANDBY.
    To je utilitka, která hlídá, aby měla baterka dost energie přežít třeba 2 dny bez nabíjení. Při překročení určité míry vybití nepustí uživatele nikam. Je to pro bezpečí dat, v tomto případě ale spíš pro zlost ...

Jinak záložní baterka není určená pro chod PDA, ale jen pro uchování dat v RAM v případě vybití hlavní baterie. Její kapacita vystačí na cca půl hodiny po odpojení nebo úplném vybití hlavní baterie. Ale předpokládám, že to víš.

Já jsem se ještě na 30% nedostal. Jak to jde, mám iPAQ v nabíječce, kolíbce ... Baterce to prý neškodí ... říkal někdo tady ...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    ... Baterce to prý neškodí ... říkal někdo tady ...
    Já mám cihlu v nabíječce také skoro furt a zatím si nestěžuje .

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Mno, mně to NENABÍJELO vůbec, tady to nabíjí.

Ještě je možnost, že je to nastavením: SETTINGS - SYSTEM - POWER - STANDBY.
    To je utilitka, která hlídá, aby měla baterka dost energie přežít třeba 2 dny bez nabíjení. Při překročení určité míry vybití nepustí uživatele nikam. Je to pro bezpečí dat, v tomto případě ale spíš pro zlost ...

Jinak záložní baterka není určená pro chod PDA, ale jen pro uchování dat v RAM v případě vybití hlavní baterie. Její kapacita vystačí na cca půl hodiny po odpojení nebo úplném vybití hlavní baterie. Ale předpokládám, že to víš.

Já jsem se ještě na 30% nedostal. Jak to jde, mám iPAQ v nabíječce, kolíbce ... Baterce to prý neškodí ... říkal někdo tady ...

Je možné,že to bylo nastavením v Settings-system-power-standby, kde jsem měl nastaveno 72 hod. Hned jsem to snížil na 36 hod. Ale stejně nevím proč baterka jak píšeš nikoho nikam nepustí aby si uchovala data v RAM, když je to tak na HR.

Ivo

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... Baterce to prý neškodí ...
    ... ne neškodí, baterky na bázi lithia netrpí paměťovým efektem

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od ok2shi
    ...Je možné,že to bylo nastavením v Settings-system-power-standby, kde jsem měl nastaveno 72 hod...Ivo
    Myslím, že ne. Já tam mám nastaveno 72 hodin od počátku a žádné problémy s tím nemám, tj. pokud jedu až na doraz, dostanu se provozní spotřebou až na 10%, pak cihla zhasne, odpojí karty a GPRS, ale můžu s ní "pracovat" dál až do nuly.

Podobná témata

1. uplne vybiti baterie
    Od vaclav kozelka v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 17-09-2007, 17:37
  2. Vybiti baterie-->nemoznost nabijet:(
    Od mi38k_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 26-06-2006, 14:29
  3. Vybití baterie po flashi+sms
    Od gaggag v sekci Motorola