Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pda ASUS A730W GPS a PocketKim.

dolby_ce4you (33)|20.1.2005 13:07
Při zpuštění programu se mi jen náhodně daří propojit mapy s gpskou. Modrý zub se chytne ihned, ale šipka ukazující směr a údaje gps se nezobrazí. Pak najednou to naskočí a jede, ale z toho jsem to dva dny vůbec nenahodil. Exsistuje nějaký návod či postup, aby se to chytlo, nebo je to problémová záležitost?
Pavlucha (1496)|20.1.2005 13:12
[QUOTE="dolby"]Při zpuštění programu se mi jen náhodně daří propojit mapy s gpskou. Modrý zub se chytne ihned, ale šipka ukazující směr a údaje gps se nezobrazí. Pak najednou to naskočí a jede, ale z toho jsem to dva dny vůbec nenahodil. Exsistuje nějaký návod či postup, aby se to chytlo, nebo je to problémová záležitost?[/QUOTE]

Jaký PDA ... jaká GPSka ... ????
Dej si to rovnou do podpisu...
dolby_ce4you (33)|20.1.2005 20:50
Už to v podpisu snad bude. Napsaný jsem ho měl , ale nebyl zatržený. Jedná se o Asus A730W a modrozubová GPS Asus 100 BT.
Pavlucha (1496)|20.1.2005 21:17
1. Zeptám se, jestli nemáš náhodou nainstalovaný i TomTom Navigator - občas se stává, že se pere s ostatním SW o GPSku.

2. Jestli ti Pocket Kim ukazuje propojení s GPSkou (vpravo dole), ale neukazuje příjem ze satelitu, může to být nesprávným nastavením rychlosti komunikace PDA - GPS.
Pocket Kim nemá, myslím, automatické rozpoznání a nastavení komunikace, ale měl bys mít rychlost uvedenou v manuálu.

3. Předpokládám, že i když ti PDA satelity neukazuje, GPSka příjem indikuje ...
dolby_ce4you (33)|21.1.2005 11:43
Děkuji ti za radu. TOM TOM nemám, ale bylo to tou rychlostí.Už se mi to spojí bez problému.:D
Dzejkob (286)|21.1.2005 12:33
Muzu se zeptat co to je presne za GPSku, za kolik, pripadne kde si ji koupil?Diky