Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Handango - free programy

Jarouš_ce4you_oldd (1206)|20.1.2005 10:06
Od konce loňského roku běží na Handango akce pro registrované zákazníky, kdy jsou některé placené programy po nějaký čas dány k dispozici jako free. Založil jsem toto téma pro upozornění na novinky, ať to nemáme u každého programu jako nové téma...
Tento týden je jako free program pro konverzi různých jednotek GeniusPro, před časem zde bylo upozornění např. na celkem dobrý program XnView Pocket....
CommanderZ (1798)|20.1.2005 15:31
XnWiew neni free?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|20.1.2005 16:04
[QUOTE="CommanderZ"]XnWiew neni free?[/QUOTE]
Ale je, jsem hold stará skleroza... ten program k úpravě fotek, co byl jeden týden jako free, je SplashPhoto for Pocket PC, normálně stojí cca 30 $, prostě jsem zakufroval při psaní příspěvku, omlouvám se
:oops: :oops:
Kato_ce4you (970)|20.1.2005 18:21
OT: jsem asi slepej, ale nemuzu tam vubec nikde najit tuto sekci - registrovany jsem, ale tuto sekci fakt nevidim :( Kde je? Kdyz si chci zakoupit treba ted to GeniusPro, tak ho muzu leda tak vlozit do kosiku za $5...
Kde se to da najit zadarmiko? Dik


Jsem to rikal, ze jsem slepej - samozrejme, ze jsem to nasel - jenom jsem predtim neprocetl celou stranku FREE APP A WEEK GIVEAWAY - videl jsem $$ a netusil jsem, ze uplne dole bude neco opravdu free.. Takze se omlouvam, za svuj prispevek. :cool:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|20.1.2005 18:30
V prvém příspěvku je odkaz, klikni na něj, na stránce je přihlašovací jméno a heslo registrace na Handango, vyplň a jseš na stránce akce týdne, vyplňuj vše jako při nákupu a na faktuře budeš mít 0,- teprve potom tě to pustí k natažení..., odkaz je funkční, ještě jednou jsem to projel, bych tu nebyl dnešní den za tuplovaného magora a sklerotika...

PS:Než jsem to popsal, už bylo nalezeno.......