Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789
Zobrazené výsledky: 121 až 133 z 133

Téma: zlomeny stylus na LOOX 720

Nováček
    Registrace
    Dec 2007

Ja jsem ted taky dost vytizeny, ale az s nim budu mluvit, tak se ho zeptam a uvidim, ikdyz nevim nevim...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Kdo vyrobí opravdu nezničitelný vršek na stylus? Už toho mám plné kecky!
    Tady někdo nabízel, že to udělá od 100 ks, tak myslím, že bychom se sešli s těmi 100 ks... co vy na to?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Myslim že určitě jooo... 100 ks to se sleze strašně rychle!! Tak kdo to udělá?? :?: :?: :?:

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Me se osvedcilo vterinove lepidlo UHU kunststoff. Drzi to fest, ale lepidlo stoji 99 Kc.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

..to mě bohužel nee.. Nevím co to bylo za značku ale slepoval jsem to tak dlouho až se ta koncovka ulomila naposled..ztratil jsem ji.. A nový stylus stojí asi 250,-.. Je to fakt napytel!!

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Na podzim jsem zlomil druhý stylus který byl v balení Pocket LOOX 720, tak jsem si tu zlomenou koncovku nahradil vlastnoručně opracovaným kouskem z umělé hmoty, kvalita zpracování nedosahuje sice ani po kotníky některým kouskům zde předváděným - restartovat se s tím nedá, ale stylus používám dál.
    Teď ale to hlavní: přítelkyně mi k vánocům objednala dva nové od firmy Sunnysoft, těsně před vánocema balíček přišel, tak ho zaplatila a pak zjistila že uvnitř je jenom jeden. Sunnysoft na urgence vůbec nereaguje, tak ať si těch 250,- nechaj (strčí ...), ale při obchodním styku s nima si radši dávejte pozor.

Nováček
    Registrace
    Feb 2013

UDĚLÁ TO TEDA NĚKDO, NEBO NE... ?

Nováček
    Registrace
    Jul 2003

Tak jsem si vyrobil "nezlomitelny konec".

Potrebne vybaveni: elektricka vrtacka, plochy jehlovy pilnik, pilka, smirkovy papir, lepidlo

Kovova cast: sroubek M3 asi 25mm upnout do vrtacky a jehlovym pilnikem obrat cast pro reset a pro zapusteni do dreva.
    Doba prace cca 5 minut.

Drevena cast: uriznout kousek tvrdeho dreva (buk, dub, orech, mahagon) na silu cca 4,5 mm a prebrousit na 4 mm (odhadem podle zarezu v Looxu). Vyvrtat podelny otvor a zalepit cudlik (5ti min. epoxy). Nahrubo orezat do tvaru a potom obrousit.
    Doba prace cca 30 minut.

Poznamka: pri brouseni zkousejte zasunout stylus na misto a vcas prestante. Nebude vypadavat jako original.

Nováček
    Registrace
    Jan 2006

Tak jsem zlomený stylus vyřešil asi nejjednodušším způsobem: napsal jsem mail na servis Getronics (oficiální servis Looxů, www.getronics.cz) a objednal nový stylus. Cena za jeden kus originálního stylusu je 90 Kč včetně DPH.
    Kdo má zájem pište si na adresu: helpdesk.cz@kapsch.net, objednací číslo 88032641, název položky je Stylus Assy.
    Během týdne jsem měl připraveno k vyzvednutí.
    Přijde mi to podstatně jednodušší řešení nežli všemožné bastly, ale to je samozřejmě věc každého z nás )

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

GOOD!!! :yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od fatty0188
    Tak jsem zlomený stylus vyřešil asi nejjednodušším způsobem: napsal jsem mail na servis Getronics (oficiální servis Looxů, www.getronics.cz) a objednal nový stylus. Cena za jeden kus originálního stylusu je 90 Kč včetně DPH.....
    A to sis to jel vyzvednout na nákladové nádraží?
    Nevíš náhodou, jestli by se takto dala sehnat i náhradní baterka?

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

mám takové specialní přání,nemohl by mi někdo napsat rozměry nebo okótovat stylus?Už nemám ani jeden a nechcou se mi kupovat stejně zachvilku odejde

Nováček
    Registrace
    Oct 2007

Nedá mi to potom, co jsem se prokousal až na konec: rekrutuji se z řad chudého studentstva, proto mé řešní berte s nadhledem. Nuže: stylus jsem už dostal zlomený, takže bylo docela i potřeba nějak to zaonačit. Špejle tady už padla, mě dokonce taky napadla:? Ale ouha, přečuhovala. Nakonec jsem slepil dvě vedle sebe MeGajvrovskou izolepou a oříznul dle tvaru Lůxe. A jelikož jsem dítě hravé, mám nyní ne zcela běžnou možnost šroubovvat si různě obarvené špejličky, třeba dle aktuálních nálad. Dokonce mě i zkušenost naučila (omylem jsem pisátko zahodil, že stylus se dá vyrobit i metodou -codůmdal- : stačí najít kovovou náplň od propisky, hrubými fyzickými prostředky narazit dovnitř jakoukoli ohoblovanou umělohmotnou tyčku a druhý konec obligátně zakončit špejlí. Po dostatečném obalení izolepou ani pero nevypadává Ano, i takový experiment jsem uskutečnil po nešťastných pokusech se součástkami z lega:-D

Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789

Podobná témata

1. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 07-12-2008, 20:54
  2. Stylus pro Loox 410/420
    Od Kuntakinte_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-06-2008, 10:51
  3. Stylus pro LOOX 718
    Od fatty0188 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-11-2006, 23:49
  4. Kde seženu stylus na LOOX 420?
    Od Molex_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 07-06-2006, 06:39
  5. Pouzdro Rhinoskin - zlomený držák
    Od Myrek_ce4you v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-02-2006, 08:56