Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 133

Téma: zlomeny stylus na LOOX 720

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

nedavno tady nekdo psal ze zlomil oba stylusy.. a ja se mu divil jak se to mohlo stat..
    a ouha.. me se dnes stalo totez a to pri beznem psani..
    vztahuje se na tohle zaruka?
    kdes sezenu novej?
    za kolik?
    stacilo by jen ten plastovy vrsek a na celej stylus...
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... obávám se, že polovinu stylusu nikdo neprodá a tak majitelé PocketLOOXu budou nuceni koupit celou sadu. Každopádnš bych vyzkoušel kontaktovat Getronics, což je jeden ze servisních partnerů FSC a tuším, že mají na starost i PDA. Třeba budou schopni nějak pomoci.

PavelR.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... obávám se, že polovinu stylusu nikdo neprodá a tak majitelé PocketLOOXu budou nuceni koupit celou sadu. Každopádnš bych vyzkoušel kontaktovat Getronics, což je jeden ze servisních partnerů FSC a tuším, že mají na starost i PDA. Třeba budou schopni nějak pomoci.

PavelR.
    Včera jsem dopadl uplně stejně. Taky jsem zlomil stylus . Nová sada pro Looxe 720 přijde na 612,- Kč. Sunnysoft je nema AhaMobile take ne. Je to špatný. Podařilo se Vám najít nejaké řešení? Řekl bych že sehnat samostatny šroubovací vršek nelze. :no:

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak jsem telefonoval na Getronics a samotný vršek stylusu koupit nelze. Jeden stylus pro Loox 720 stojí u nich 222,- kč a nemají je skladem je třeba objednat. Proc kupovat 3 když je možnost koupit jen jeden. Je třeba si dat priste hold bacha a restartovat pda s pomocí sw treba pres pocket plus

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

a neni mozne koupit stylus v jinem provedeni, treba v celokovovem jako je u ipaqu? nevyrabi se nic takoveho?
    stylus skladajici se z dvou casti, je reseni ponekud nestastne

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Také bych koupil raději stylus z jednoho kusu.Ten vršek moc velkou životnost nemá
    A zdá se mi cena za jeden stylus docela vysoká .To by mě zajímalo jaké jsou pořizovací náklady.:sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

Citace Původně odesláno od termit
    Jeden stylus pro Loox 720 stojí u nich 222,- kč
    ... wow, tomu se říká lidová cena za 1 ks.

Nováček
    Registrace
    May 2006

No ted mi poslali jeste upresnující email ze cena 1 ks stylusu pro Loox 720 222,- Kč je bez DPH. Jdu si koupit vteřinové lepidlo

Nováček
    Registrace
    May 2006

Taky mi praskly oba dva stylusy a kdyz jsem to slepil, dalsi den to prasklo znovu ( . Potom ses do stylusu zkusil nasroubovat spejli, bylo to dobre, ac neesteticke, mohl jsem stylus zasunout do PDA (pouzil jsem spejli se spickou a spicku mel z druhe strany, takze pri SR jsem nemusel odsroubovavat spejli.. Jenze se mi potom zlomila i spejle a neslo to vystoubovat. Vzal jsem slabounky vrtak a vrtacku a spejli vyvrtal. Ted jsem tam dal tuhu od propisky (pasuje tam presne a po par minutach se na ni vytvori vcelku pekny zavit. Do konce tuhy jsem vrazil ztupenou spicku od kruzitka tak, abych se o ni nijak nepichl a aby se vesla do malinkate dirka. Jedina vada je vzhled a mirne vycuhovani kvuli vytazeni stylusu, Planuji ale do tuhy od propisky vyvrtat 2 malinke dirky a dat tam slabounky provazek a tuhu trochu zkratit aby nevycuhovala a stylus vytahavat pomoci tohoto provazku..

Preci jen je lepsi mit vedle PDA provazek nez kdyz z nej vycuhuje tuha od propisky se spickou od kruzitka :-), jinak se da tuha ohybat, odsroubovat a bez problemu ji vymenit za novou :yes:

222,- jim za novej stylus davat nebudu.. jeste k tomu, kdyz bych ho do 14 dni opet zlomil...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Spider
    Taky mi praskly oba dva stylusy a kdyz jsem to slepil, dalsi den to prasklo znovu ( . Potom ses do stylusu zkusil nasroubovat spejli, bylo to dobre, ac neesteticke, mohl jsem stylus zasunout do PDA (pouzil jsem spejli se spickou a spicku mel z druhe strany, takze pri SR jsem nemusel odsroubovavat spejli.. Jenze se mi potom zlomila i spejle a neslo to vystoubovat. Vzal jsem slabounky vrtak a vrtacku a spejli vyvrtal. Ted jsem tam dal tuhu od propisky (pasuje tam presne a po par minutach se na ni vytvori vcelku pekny zavit. Do konce tuhy jsem vrazil ztupenou spicku od kruzitka tak, abych se o ni nijak nepichl a aby se vesla do malinkate dirka. Jedina vada je vzhled a mirne vycuhovani kvuli vytazeni stylusu, Planuji ale do tuhy od propisky vyvrtat 2 malinke dirky a dat tam slabounky provazek a tuhu trochu zkratit aby nevycuhovala a stylus vytahavat pomoci tohoto provazku..

Preci jen je lepsi mit vedle PDA provazek nez kdyz z nej vycuhuje tuha od propisky se spickou od kruzitka :-), jinak se da tuha ohybat, odsroubovat a bez problemu ji vymenit za novou :yes:

222,- jim za novej stylus davat nebudu.. jeste k tomu, kdyz bych ho do 14 dni opet zlomil...
    Zlaté české ručičky.
    A co vyzkoušet (má-li někdo tu možnost) zdali tam nepasuje stylus z jiného PPC,který je celokovový?

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2003

uvazuji ze vytisknu tohle forum a pujdu reklamovat!! takze vsichni piste co maj stylus uz zlomenej...
    jestlize se stylus lame skoro vsem,(uz znam 7 lidi!) a me se zlomil za tyden..
    tak to neni nase chyba panove, ale spatne vyrobeny smejd..!!
    a ja se asi postaram o to aby se na to vztahovala zaruka..
    jelikoz se zivim vymahanim dluhu..tak to pujde!
    nevite kde je firma fujitsu pobliz ostravy?

u HP 2210 to byly gum.prouzky a u looxu tohle? AT ME NESE..U!!!!

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Nechci se FSC nijak zastavat ten stylus neni buhvi co, nicmene LOOX mam cca 4mes a oba dva stylusy (pouzivam je stridave) jsou v poradku.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

já mám pda od Vánoc a před týdnem jsem zlomil první, ani nevím jak. Obávám se, že druhý ho bude následovat velice brzy.
    Dám půlku království a princeznu za celokovový stylus !!

Nováček
    Registrace
    Aug 2002

Hmm, tak jsem si jednou na 720 neco vytukaval a najednou koukam... Stylus,konkretne jeho horni cast je nalomena.Pri blizsim zkoumani plastova cast odpadla!Pouzil jsem vterinove lepidlo a zatim OK. No, jak vidim tak, nejsem sam...

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Hlásím se z Ostravy. Stylus taky zlomenej. Pravděpodobně kvůli své délce a tím že jeho plastová část se dotýká při držení boku ruky a tlačí konec do boku a ten se následně zlomí.

Strana 1 z 9 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 07-12-2008, 20:54
  2. Stylus pro Loox 410/420
    Od Kuntakinte_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 16-06-2008, 10:51
  3. Stylus pro LOOX 718
    Od fatty0188 v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 26-11-2006, 23:49
  4. Kde seženu stylus na LOOX 420?
    Od Molex_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 24
    Poslední příspěvek: 07-06-2006, 06:39
  5. Pouzdro Rhinoskin - zlomený držák
    Od Myrek_ce4you v sekci Jak a kde nakupovat?
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-02-2006, 08:56