Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 17 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 250

Téma: Pocketweather od SBSH, lokalizace

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Laca
    Mám jinou potíž, můžete se podívat na označení dní na 2. screenu? Nevím jestli nemám vlčí mlhu nebo jsem někde zaškrtnul nějakou vychytanou fičuru, ale teď tam mám Po, Út, St, Čt, Pá, So, Po, Út. Chybí vám taky Ne? Na dalších je to OK :?
    Heh, máš postřeh, já to ani nezaznamenal, jsem na tom stejně, neděle se vypařila... teď je otázkou, zda vypadla nebo zda jsou údaje posunuté?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Jo a jeste prosba na prekladatele: neslo by nejak vyrazne zkratit tu hlasku, ze data jsou zastarala a nebyla aktualizovana, co se zobrazuje na Today screen? Je strasne dlouha a hlavne pusobi tak nejak neesteticky :-), ono to, ze ta data jsou neaktualizovana indikuje uz barva te ikony - zkratil bych ten text klidne na pomlcku :-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

už jsem se jednou bezvýsledně ptal, ale taky se vám stává, že, když máte ppc v sesynchronizováno kolíbce, tak při automatické aktualizaci (ať už po zapojení, nebo v dané intervaly) se objeví screen s pocketweather setup, konkrétně záložka "lokace"? mám nastavené 4 města... je to docela otravné to pořád vypínat...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od jeenik
    už jsem se jednou bezvýsledně ptal, ale taky se vám stává, že, když máte ppc v sesynchronizováno kolíbce, tak při automatické aktualizaci (ať už po zapojení, nebo v dané intervaly) se objeví screen s pocketweather setup, konkrétně záložka "lokace"? mám nastavené 4 města... je to docela otravné to pořád vypínat...
    nic takového se mi nestává ... nemůžu sloužit

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    ... teď je otázkou, zda vypadla nebo zda jsou údaje posunuté?
    Podle mě jen vypadla Ne a data Ne se zobrazují jako následující den

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

...nic takového se mi nestává ... nemůžu sloužit
    U mne je to stejné, nestává se to... jeeniku, nemáš v podpisu specifikaci, na čem to provozuješ, já i Láca jedeme na MDA2 a máme i stejně navařeno... sorry, neporadíme, snad jedině kompletní odinstalování včetně vyčištění registrů a nová instalace...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Zde předkládám další verzi pro o.s. WM2003, pre-release BETA-TRIAL PocketWeather 1.00.15 build 875 CZ.
    - jsou doplněny, opraveny některé překlady.
    - na obrazovce „Situace nyní“ přibyla dole nová informace o zemětřesení (pouze > 6 st. RS)

Poznámka:
    - v Nastavení - Mapy, nutno vymazat – „Clear Weather Cache". Toto zajistí, že se pak budou korektně zobrazovat všechny příslušné dny (po, út, st …), viz problém výše.
    Tento refresh dat se jinak provádí jen jednou za den.

Postup:
    1. Vymažete Cache v Nastavení
    2. Vypněte dočasně PocketWeather aplikaci.
    3. Instalujte CAB (je pouze pro WM2003!)
    4. Restartujte PDA
    5. Znovu vše Aktualizujte

<FONT COLOR="#FF0000">Dodatečně přiložena *.DLL knihovna s upraveným čs. překladem z 23.3.2005!</FONT>
    6. Vypněte dočasně PocketWeather aplikaci.
    7. Překopírujte přiloženou knihovnu PW_CSY.dll
    8. Restartujte PDA
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00055814_Earthquakes_7ang.png 
Zobrazení: 31 
Velikost: 103.0 KB 
ID: 1638  
    Připojené soubory Připojené soubory

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

tak jsem se na to vrhnul Nemám sice teď moc čas (práce .. fuj, fuj), ale letmým pohledem je všechno OK a především přeloženo ! Zůstává pár položek v nastavení, ale jinak jedem v češtině. JP díky!
    Potvrzuju, že chyba zobrazení "Ne" je pryč.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Díky za aktualizaci, instalace dle návodu zcela bez problémů, jen se do prvého načtení dat zjevilo datum 1.1.1970 na spodní hraně Today, po refresh je to OK.
    Mám pár dotazů:
    - Pokud mám aktivní zatržítko v lokacích v "Použít místní zdroj...", tak jsem informován na posledním řádku, že počasí je sledováno přes LKPR (v mém případě) a je tam údaj o vzdálenosti a směru, jak si mám tyto údaje dekódovat, co přesně znamenají... jde o to, že Praha je od meteo stanice v Ruzyni vzdálena 1 km v úhlu -90°?
    - Údaje o zemětřesení na Today, dnes např. zemětřesení 6,9 v Argentině, SALTA, ale co znamenají číselné údaje 21 12:23 558? Datum 21 a čas 12:23? To možná, ale co údaj 558?
    - V nastavení jednotek je možnost nastavení vzdálenosti, ale jaké? Vzdálenost čeho od čeho? Domníval jsem se, že např. vzdálenost lokace od zdroje dat, ale pokud to přepnu např. do Miles, tak je Písek furt vzdálenej od LKPR 87 km a to i po SR....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nějak nevím proč, ale dnešek mi to zobrazuje jako čtvrtek Už jsem to i 2 x přeinstaloval a vyčistil cache a pořád stejné.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

... počasí je sledováno přes LKPR (v mém případě) a je tam údaj o vzdálenosti a směru, jak si mám tyto údaje dekódovat, co přesně znamenají... jde o to, že Praha je od meteo stanice v Ruzyni vzdálena 1 km v úhlu -90°?
    ... v nastavení jednotek je možnost nastavení vzdálenosti, ale jaké? ....
    - Přesně tak, je to vzdálenost od zdroje a úhel směru.
    - Vzdálenost ( Nastavení - Jednotky) = v originálu jednoduše "distance" . Možná, že by zde lépe seděla "viditelnost" s kterou to souvisí. Tedy nikoliv s LKPR!
    - Ostatní bude ještě upravováno a popsáno s vypuštěním ostré verze.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od JP
    ... počasí je sledováno přes LKPR (v mém případě) a je tam údaj o vzdálenosti a směru, jak si mám tyto údaje dekódovat, co přesně znamenají... jde o to, že Praha je od meteo stanice v Ruzyni vzdálena 1 km v úhlu -90°?
    ... v nastavení jednotek je možnost nastavení vzdálenosti, ale jaké? ....
    - Přesně tak, je to vzdálenost od zdroje a úhel.
    - Vzdálenost ( Nastavení - Jednotky) = v originálu jednoduše "distance" . Možná, že by zde lépe seděla "viditelnost" s kterou to souvisí. Tedy nikoliv s LKPR!
    - Ostatní bude ještě upravováno a popsáno s vypuštěním ostré verze.
    Díky za potvrzení a vysvětlení, nějak jsem si nespojil nastavení vzdálenosti s dohledností/viditelností... dohlednost je ten správnější termín, který se zejména v leteckých předpovědích užívá, dávám k úvaze je zařazení do překladu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

- Údaje o zemětřesení na Today, dnes např. zemětřesení 6,9 v Argentině, SALTA, ale co znamenají číselné údaje 21 12:23 558? Datum 21 a čas 12:23? To možná, ale co údaj 558?
    Data budou čerpána zřejmě zde. Číslo 558 odpovídá položce Depth, což by měla být hloubka ve které zemětřesení vzniklo. Kdo umí lépe anglicky než já, tady je popis.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Data budou čerpána zřejmě zde. Číslo 558 odpovídá položce Depth, což by měla být hloubka ve které zemětřesení vzniklo. Kdo umí lépe anglicky než já, tady je popis.
    Dóóóbře Láco! Máš pravdu, nenapadlo mne se podívat v PC na stránky zemětřesení... údaj 21 12:23 558 lze proto dekódovat jako 21. března ve 12:23 hodin bylo zemětřesení, jehož ohnisko bylo v hlubce 558 km epicentra, přičemž epicentrum bylo v Salta/Argentina... ale 6,9, to byla již slušná prda...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Dodatečně přiložena PW_CSY.DLL knihovna s upraveným překladem z 23.3.2005 na<FONT COLOR="#FF0000"> 7. stránce</FONT> tohoto threadu.

Strana 5 z 17 PrvníPrvní ... 3456715 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SBSH PocketWeather 2.0
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 81
    Poslední příspěvek: 13-02-2009, 11:04
  2. Nastavení a konfigurace programu SBSH PocketWeather v. 1.3
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 30-12-2007, 11:22
  3. PocketWeather - další předpovědi
    Od mmambo v sekci Programy pro Pocket PC