Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 17 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 250

Téma: Pocketweather od SBSH, lokalizace

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    je tam malá chybka, u meteoradaru ...
    Dík za upozornění. V mailu odesílaném ode mne je to správně s *.PNG . Zřejmě to chybně překopíroval.
    Posílám ihned požadavek na opravu. Jinak jsem na něm chtěl vědět jak to bude dál s dalšími překlady a opravami – zatím nemá čas, prý dá vědět. :?

Doplněno o odpověď:
    ....
    Opps - sorry - will correct.
    Thanks for letting me know.
    Kind Regards,
    Adrian Oliver
    SBSH Mobile Software.
    ....

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Kdo má zájem může si ZDE stáhnout novou TRIAL verzi PocketWeather 1.00.12. build 721 CZ
    Na první pohled opraveno:
    - extenze u URL meteoradaru *.PNG
    - přepínání nastavení zobrazení ze stránky Today "Zobrazovat údaje ..."
    - delší meteorologické výrazy jsou nyní rozdělovány na více řádků:
    .....
    Note that the weather forecast strings IDS_WEATHER_TEXT_XXX are now automatically split across multiple lines if the text is too wide for the space available. The rules are that it will split at spaces, ",", "." and "-".
    .....

Kompletní přehled změn bude uveden na SBSH s oficiálním vydáním.
    Doplněno:
    - zabalené CABy (pro případ, že nelze stahovat z uvedeného zdroje):

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Odkaz JP na PW 1.00.12 je nefunkční, pokoušel jsem se to sem také vložit, ale nějak nejde vkládat do příspěvků odkaz na URL, dojde k jeho zkomolení... najdete to zde: www.ajoliver.f2s.com/pocketweather/pw.zip, já to natáhl, ale i tam to nyní nějak blbne, no trpělivost, zkoušejte to...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Díval jsem se do fóra SBSH, zda je něco nového pro Pocket Weather.... připravuje se zobrazení ikon v *.png formátu... lokalizace bude vždy pouze částečná, tzn. že textové údaje převzaté z meteo centrály budou vždy v angličtině, např. na prvé straně po klepnutí na Today se jedná o údaj pod textem "Situace nyní"...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

TADY je upozornění na možný problém PW v kombinaci s SpbP+ 2.5!

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    ... lokalizace bude vždy pouze částečná, tzn. že textové údaje převzaté z meteo centrály budou vždy v angličtině, např. na prvé straně po klepnutí na Today se jedná o údaj pod textem "Situace nyní"...
    - upřesnění k zobrazování anglického popisu počasí v části obrazovky „Situace nyní“ ve verzi PW 1.00.12.

Po opakovaných naléháních, (mých již z 22.1. a 31.1. a i ostatních uživatelů ve fóru SBSH), chce autor toto obejít úpravou, která by podle ID ikony počasí vyhledala odpovídající text.
    ..........................
    Regarding the current conditions - as I explained before, this text is provided by the feed in English text and not as a weather text ID.
    Therefore there is no easy way of translating this string. However what I intend to do is use the current condition icon ID to match up a weather text ID which can then be displayed in the translated language.
    I hope to implement this later this week.
    Many thanks for the translations!
    I am working on a work-around - because the weather feed only provides that text as English, I don't fancy providing a translating module. So what I will probably have to do is the the current conditions icon ID and use a lookup to find the appropriate text for it.

Takže můžeme jen doufat, že k té úpravě někdy dojde.
    Nemluvě o vypovídající hodnotě textu vztaženého k omezenému počtu ikon (cca 50) oproti „číselníku“ PW_CSY.dll (cca 176 výrazů).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nová verze 1.00.13 PW je k dispozici na fóru SBSH.
    -----------------------------------------
    Prvé postřehy z nové verze:
    a) Velké díky směřovány k JP za práci na překladu :yes: .
    b) Po instalaci naběhne nová obrazovka, kde je možné zvolit lokalizaci a zároveň zakázat instalaci dalších jazyků, pár drobných úprav v nastavení, další podrobnosti asi vyplynou až z podrobnějšího testování, např. možnosti nastavení/Maps + Comms (počítadlo dat, volba jejich ukládání, statistika atd.).
    c) To, co dle mého názoru stále chybí k dokonalosti, to je čistota grafického zpracování. Já prostě nesnáším, když text začíná na hraně obrazovky nebo ikony. Mám proto dotaz, zda JP na to nemůže při korespondeci s Adrianolem nějak upozornit. Je potřeba to alespoň o bod odsadit a bude to OK. Obrázek přikládám.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00048626_PW_odsazeni_ehI.jpg 
Zobrazení: 31 
Velikost: 52.5 KB 
ID: 1408  

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Chcel by som synchronizovat pocketweather cez activesync. Vie mi niekto poradit?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od podoba pavol
    Chcel by som synchronizovat pocketweather cez activesync. Vie mi niekto poradit?

To by me taky zajimalo????

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

PW by se měl sám aktualizovat vložením přístroje do kolíbky (pokud je příslušný počítač připojen k internetu a v AS možnostech nastavení připojení je zaškrtnuto "Umožnit síti a službě vzdáleného přístupu serverové připojení k počítači".

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Mar 2004

Kdo má zájem (z majitelů o.s. WM2003) může si zde stáhnout novou pre-release TRIAL verzi PocketWeather 1.00.15 build 809 CZ.
    Tento build se liší pouze čs. překlady (použít zvlášť přiloženou PW_CSY knihovnu!), a to zatím JEN na několika obrazovkách v "Nastavení".
    Proč už to sem dávám je skutečnost, že Adrian zveřejnil ver. x_14, kde změny dost ovlivňují původní překlad.
    (Délky čs. překladů v některých textových polích.)
    Autor nemá v tuto chvíli připraveny podklady pro celý kompletní překlad „Nastavení“, takže teď je to bohužel takový „mišmaš“ angličtiny a češtiny.
    Jeho odpověď na to:
    I still need to do those other settings translations - trying to do too much at one...

Takže - co bylo nyní dodáno, to jest přeloženo! Snad i takto to bude pro někoho užitečné.
    Postup:
    1. Instalujte CAB (je pouze pro WM2003!)
    2. Vypněte dočasně PocketWeather aplikaci.
    3. Překopírujte přiloženou knihovnu PW_CSY.dll !!!
    4. Restartujte PDA
    Připojené soubory Připojené soubory

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Hmm, ta čeština zraje jak víno, když jsem nainstaloval včerejší verzi 1.00.14, tak byl trochu problém se zobrazením češtiny = nevešlo se to v některých případech do tlačítka, ve verzi 1.00.15 je to OK... Jen to grafické řešení není stále to pravé ořechové.... text je na Today stránkách na mé cihle nalepen na levý okraj obrazovky nebo na pravou hranu ikony, potřebuje to odsunout minimálně o 1 bod... v pruhu zobrazení na Today to mám pomocí settings/Today nastavené na 3 body (Left Padding) a je to o poznání lepší.... Jinak opět díky JP za práci pro nás

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Uvítal bych pokud by PW uměl zobrazovat i čas, kdy se začne stmívat a kdy nastane tma, jsou na to algoritmy a celkem neni problém je implementovat do PW.
    Chci se proto zeptat, zda by podobnou vlastnost uvital někdo další a zda má cenu s timto požadavkem kontaktovat autory , jsem schopen dodat i potřebné algoritmy pro výpočet.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

vrátím se ještě k verzi 1.00.14 build 804
    poté co jsem ji nainstaloval, tak při každém vložení do synchronizační kolébky se mi spustí PocketWeather Setup s nastavením místa, které se má zobrazovat na Today screen.
    Navíc se mi stalo opakovaně, že můj ipaq 2210 občas "zamrzne", je třeba resetovat zadním tlačítkem.
    Má někdo podobné zkušenosti? Dá se nějak změnit nastavení, aby se setup nezobrazoval?
    Předchozí verze (tuším že jsem měl 1.00.12) byla bezproblémová, sice bez české lokalizace, ale žádný problém jsem neměl.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

opravdu nikomu při každém autoupdate nenaskakuje obrazovka "Pocketweather setupu"? (verze 10014), docela mě to rozčiluje a nevím jak se toho zbavit...

Strana 3 z 17 PrvníPrvní 1234513 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SBSH PocketWeather 2.0
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 81
    Poslední příspěvek: 13-02-2009, 11:04
  2. Nastavení a konfigurace programu SBSH PocketWeather v. 1.3
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 30-12-2007, 11:22
  3. PocketWeather - další předpovědi
    Od mmambo v sekci Programy pro Pocket PC