Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 11 z 17 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 151 až 165 z 250

Téma: Pocketweather od SBSH, lokalizace

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Trochu archaická angličtina, ale dalo by se to přeložit takto:
    "Am I correct in saying that Czech Republic is +1 hour and has daylight saving currently in effect?" - Je srozumitelné, když říkám, že časové pásmo České republiky (GMT +1) je v programu zohledněno i s letním/zimním časem?

"PocketWeather is reporting the total current offset, including the daylight saving." - PW zaznamenává kompletní aktuální výsledek (času) včetně letního času.

"Will update the dialog comment to say that it is timezone + daylight saving." - Upravím text položky tak, aby jasně popisovala, že se jedná o čas příslušného časového pásma včetně zimního/letního času.

Tož tak...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od beecher
    To Jarous: Ano, rozumis tomu spravne...
    "PocketWeather is reporting the total current offset, including the daylight saving." -> "PocketWeather zobrazuje celkovy rozdil, tedy vcetne letniho casu..."

Co tam pise dal, ze upravi ten titulek, aby to bylo jasnejsi...
    Ted sem schvalne zkusil Berlin a dela to to same, cili skutecne +2 hr by teoreticky sedelo, ale pak je nesmysl zatrhnout tam i letni cas, pac to zpusobi, ze to prida jeste navic jednu hodinu, jak sem si to ted overil.. sem z toho vazne jelen

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Anglictina opravdu zajimava..lec spis mi prijde, ze uz je to nemoc z povolani..takova stroha, strucna, slouzici jen k prostemu sdeleni.. neco jako stylistika uz pro adrianola asi nema smysl
    Ted sem to overil jeste na Manchesteru, u ktereho to teoreticky nesmyslne udava +1HR zone, takze skutecne to zahrnuje i letni cas, ale opravdu ztraci smysl mit tam jeste moznost letni cas zatrhnout, pac to prida opravdu jeste jednu hodinu navic, potom maji najednou v Manchesteru stejny cas jako u nas

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Dopřeložil jsem si verzi 94a už je tu 95.Uvidíme jestli stačí jen překopírovat.Klasická záměna v adresáři PW
    Připojené soubory Připojené soubory

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Nějaký feedback k překladu Nemyslím to jako kritiku dobré práce, je to námět k vylepšení...

Nastavení - Záložka Dnes:
    - combo Výběr zobrazení a Typ zobrazení nemá přeložené položky
    - Nastavaní tlačítek
    - text Poslední aktualizace je příliš dlouhý
    - Levý posun bych změnil na Levé odsazení nebo Odsazení zleva nebo Odsazení
    Záložka Zobrazování
    - slovo lokace bych změnil na místa...
    - combo Sezónní snímky není přeloženo
    Záložka Jednotky
    - slovo Dohlednost se nevejde
    - -zobrazovat jednotku teploty. bych změnil na
    Zobrazovat jednotku teploty, čili bez úvodní pomlčky, tečky na konci a s velkým písmenem
    Záložka Fonty
    - Fonty velikost prosím změnit na Písmo (x10)
    - Fonty tačítek prosím změnit na Písmo záložek (x10)
    - Uživatelská barva fontů navrhuji změnit na Vlastní barva písma
    Záložka Ikony
    - popisek Velikost se nevejde
    - Mirror icons není přeloženo
    - položky kombíčka Zarovnání nejsou přeloženy
    - Horizontálně bych nahradil slovem Rozestup
    Záložka Aktualizace
    - Při chybě stahov. klidně rozepsat na Při chybě stahování
    - další řádek za slovem max asi tečku
    - Platnost snímků - slovo never (0=never) není přeloženo
    - tlačítko Omezit čas aktualiz. leze ven ze stránky...
    Záložka Spojení
    - u prvních dvou položek bych asi odstranil ty pomlčky a dal tam velká písmena
    - 2. a 3. položka jsou příliš dlouhé
    - tlačítka Nastavit dole bych nahradil slovem Vymazat, protože to ty čítače opravdu smaže

Menu Import a Export nastavaní bych nahradil za nastave

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Koukám na Weather Console a tam bych měl taky pár připomínek , když mi napíšeš, v čem to edituješ, opravím to sám.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Jak překládat je popsáno o několik řádek níže.Na tohle jsem použil ResHacker,existuje i v češtině

Překopíroval jsem to i na verzi 95 a zatím mi to na menu Fonty(písmo) hlásí chybu.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od dzony
    Jak překládat je popsáno o několik řádek níže.Na tohle jsem použil ResHacker,existuje i v češtině

Překopíroval jsem to i na verzi 95 a zatím mi to na menu Fonty(písmo) hlásí chybu.
    Bohuzel na uvedenem odkazu se jiz tento softik nenachazi (myslim tu cestinu).. nemas nahodou verzi 3.4 v cestine sam? Ze bys mi ji poslal pls..nejak uz ji nikde nemohu najit :sarcastic:

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Hi ,shanim nejake podrobnejsi mapy nemate nekdo link kde se daji stahovat primo do pocket weather jak je tomu normalne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Stačí navštívit stránky autora češtiny.Ten odkaz funguje a funguje i odlkaz mojí stránce

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

No po kliknuti na odkaz cestiny me to sice hodi na idnes, ale kdyz zkusis pak cestinu stahnout, tohle je vysledek..proto sem psal, ze to nefacha..ale zkusim dalsi, co pises

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Verze 95 s češtinou kompletní instalace(cab)

Opravena kritika viz níže,přímo do cabu.Stahujte druhý soubor(níže)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Dobra prace! :yes: Jen drobna kritika..nevim, zda to mohlo udelat tve pocesteni, ale kolonka Dnes, kde je mozno nastavit "Leve odsazeni" je ted tak ouzka, ze kdyz tam sipkama volis jednotlive odsazeni, cislo v ni neni videt a muzeme si ho jen domyslet..
    A jeste jeden navrh pro pocesteni..v nastaveni mest, kdyz kliknu na "pokročilé" bych v prekladu volil spis "letni/zimní cas" nez sluneční svit.. je tak trochu zavadejici, ale jen rejpu, neber si to osobne Obdivuju, ze se tu najdou taci odvazlivci, kteri sami od sebe neco takoveho udelaji, se ceni:yes:

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2005

Pro ty co již mají nainstalováné a nechtějí přeinstalovávat nahrada v adresáři

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Je venku PW 1.00.96 a vypadá to, že na náš nátlak je nějak opraveno časové pásmo a Letní/zimní čas, jdeme na to ....

Strana 11 z 17 PrvníPrvní ... 910111213 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SBSH PocketWeather 2.0
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 81
    Poslední příspěvek: 13-02-2009, 12:04
  2. Nastavení a konfigurace programu SBSH PocketWeather v. 1.3
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 30-12-2007, 12:22
  3. PocketWeather - další předpovědi
    Od mmambo v sekci Programy pro Pocket PC