Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 10 z 17 PrvníPrvní ... 89101112 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 136 až 150 z 250

Téma: Pocketweather od SBSH, lokalizace

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Fajn postřeh s tím přepsáním českých názvů v locations.zip :yes: , horší je, že nějak vypadla možnost plynulého zmenšování ikon, dost jsem to užíval pro zorganizování zobrazení předpovědi na více dnů přímo na today... přišel již někdo na to, k čemu je v ikonách možnost zrcadlového převrácení ikony???

Jak psal Laca v jiné debatě o počasí, taky jsem zatím trochu zmaten "jak Goro před Tokyem", testujte a seznamujte se a hlavně sem pište postřehy, ať to může někdo poslat autorům programu ještě před vydáním verze PW 1.1 ... jak je to s překladem? Je vidět, že překlad vychází z původní práce, kterou odvedl JP, ale pokračování se asi nekonalo - viz nepřeložené novinky v programu ...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

To zmensovani ikon funguje, ale ne u ikon ve formatu .TGA. Kdyz si tam das jine (.BMP), tak to funguje.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od Jarouš
    ... přišel již někdo na to, k čemu je v ikonách možnost zrcadlového převrácení ikony???
    Je to desna blbost, zrdcadlove je to prevrati (ikony) podle svisle osy. Nejlepe je to videt na ikone deste - zacne prset na druhou stranu
    Jinak se to musim naucit predevsim pouzivat, driv jsem jel kurzorem do strany a prolistoval vsechny polozky. To ted lze take, ale napr. na zalozce "Forecast" to nejdriv odlistuje vsechny detaily, az pak skoci na dalsi zalozku.

Krome zmeny designu a par drobnosti (smer vetru, nastaveni aktualizace map a predpovedi ..) jsem nenasel zadnou zasadni "fucuru"

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

2 Myrek: No jo, já vím, s tím TGA a BMP, ale člověče, ono to neplatí stopro, např. default ikony jsou údajně v BMP, ale podklad pro zatržítko Resize/Stretch u něj nenaskočí, pokud použiji např. StaDock Icons, tak to tam naskočí a funguje....

2 Laca: Jediné možné využití zrcadlového převrácení ikon je snad možné v případě ikon s průhledným pozadím a v případě laborování, tzn. snaze dostat více ikon na Today... text na začátku řádku jde někdy do ikony a místo můžeš získat právě převrácením nějaké šišoidní ikony :-)), je to ptákovina, nejen to zrcadlení, ale i to mé využití

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

začali jste si zvykat na 1.00.94 BETA? Tak uz tu mame 95ku. Ze by zase zacalo obdobi, kdy to clovek nastiha ani nahravat

sosejte zde

Jeste to nemam vyzkouseny, jdu to nalejt do cihlicky

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

Tak uz to mam nahrany Zmeny:
    * Pod porovnavacim oknem ve WeatherConsole jsou sirky sloupcu promenne v zavislosti na sirce dat, ktera jsou zobrazovana
    * V preview v nastaveni je nyni zobrazen i kus Today obrazovky (namisto bileho pozadi)
    * Opravena chyba, pri ktere dochazelo ke kousnuti, pokud bylo nastaveno pouze jedno misto a pritom zvoleno "Dual view"
    * Mista na zalozkach mohou byt tucne :yes:
    *... a dve dalsi pidiprkotiny

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

a to se vyplatí

Byl jsi v testování rychlejší, já si zatím zvykám a snažím se zorientovat

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Tak sem se zaregistroval na foru SBSH a nahlasil pretrvavajici problem s urcenim Ceske Republiky do zony +1 hr.,tak sem zvedav,zda si tam toho nekdo vsimne

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Díky, jsem zvědavej, zda na to konečně někdo na SBSH zareaguje ...
    Nemá někdo informace, zda JP pokračuje v překladu PW, nebo nám autor češtiny definitivně přeběhl ke konkurenci = záhledl jsem od něho i překlad WeatherPanelu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Mnooo kdo by nesel za lepsim, ze?
    Neboj, verim, ze JP bude, nebo urcite pokracuje na prekladu jak toho, tak i tamtoho

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

Citace Původně odesláno od Jarouš
    Díky, jsem zvědavej, zda na to konečně někdo na SBSH zareaguje ...
    Nemá někdo informace, zda JP pokračuje v překladu PW, nebo nám autor češtiny definitivně přeběhl ke konkurenci = záhledl jsem od něho i překlad WeatherPanelu
    No doufejme, zatim sem videl jen to, jak tam resi chudaci moc oranzove, nebo malo zlute ikonky na VGA displejich..takove opravdu dulezite veci, jak vsichni vime
    Ale fakt je, ze jestli nekdo nevi, ze Prague je ve stejnem casovem pasmu jako Paris oder Berlin, tak by se mel rychle napravit

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Jojo, taky jsem koukal, v čem všem se nimraj..........
    Osobně to s překladem od JP nevidím moc růžově, vypadá to, že použili jako základní podklad to, co jim bylo kdysi zasláno a všechny novinky jsou nepřeložené...
    Začínám mít dojem, že program je trochu nepřehledný, méně zobrazovaných údajů by možná vyhovovalo více, resp. optimální by byla možnost nastavit si to, co chci vidět a co vědět....
    Možná otestuji něco jiného, registruji dost velký přesun uživatelů od PW k WeatherPanel, uvidíme ....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Tady je dotaz a dnešní odpověď Adriana na problém s časovým pásmem:

QUOTE(xkovi @ Sep 4 2005, 12:53 AM)
    Looks well, but it makes me angry, when I see still that stupid bug with time zone detection. Please, is it possible to correct it? CZECH REPUBLIC IS +1 HR time zone, not +2!!! I'd be very disappointed, if this bug appears in next version when I fill our nice capital "Prague" and see +2 hrs time-zone again. Thanks!

Am I correct in saying that Czech Republic is +1 hour and has daylight saving currently in effect? PocketWeather is reporting the total current offset, including the daylight saving.

Will update the dialog comment to say that it is timezone + daylight saving.

Adrian

Já teda nevím, asi jsem blbej, ale dle logiky zadám příslušné časové pásmo, tzn. GMT+1 a k tomu zaškrtnu dle ročního období Letní/zimní čas.
    Já tu odpověď prostě nechápu, má chabá znalost angličtiny na to nestačí, může někdo vysvětlit, co tam Adrian plácá.... Chápu to správně, že zobrazení GMT+2 pro ČR je správně, neboť se jedná o GMT+1 a posun o 1 hodinu letního času? Pokud se nastavení letního/zimního času děje automaticky, proč je tam u nastavení zatržítko?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2005

No napsal to opravdu divne..jdu schvalne otestovat, co to dela, kdyz nezatrhnu letni cas..ale i tak je to divne..asi mu presne napisu, co to dela kdyz kliknu na co...aby bylo jasny, co chceme... zda se, ze nas problem vubec nepochopil...a nebo sem blbej ja Kazdopadne jeho anglictina mi dava zabrat..takova zmatena

EDIT: On proste upozornuje na to,ze pokud se nemyli, uzivame letni cas a momentalne je "in effect", ovsem,to neznamena, ze jsme +2HR zone.. a dela to navic nezavisle na zatrzeni letniho casu.. prave to testuju na jinych mestech v nasem pasmu v zahranici, co to dela, pak kdyztak napisu na forum..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

To Jarous: Ano, rozumis tomu spravne...
    "PocketWeather is reporting the total current offset, including the daylight saving." -> "PocketWeather zobrazuje celkovy rozdil, tedy vcetne letniho casu..."

Co tam pise dal, ze upravi ten titulek, aby to bylo jasnejsi...

Strana 10 z 17 PrvníPrvní ... 89101112 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. SBSH PocketWeather 2.0
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 81
    Poslední příspěvek: 13-02-2009, 11:04
  2. Nastavení a konfigurace programu SBSH PocketWeather v. 1.3
    Od Jarouš_ce4you_oldd v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 30-12-2007, 11:22
  3. PocketWeather - další předpovědi
    Od mmambo v sekci Programy pro Pocket PC