Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 22

Téma: Gmail primo v PocketIE

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Jelikoz mam doma dobre pripojeni na Internet a na displeji hx4700 dost mista, rad bych si cetl emaily na gmailu primo v PocketIE (s nadstavbou Sbp Pocket Plus).
    Drive se mi pri pripojeni na server objevila hlaska ze nemam podporovany prohlizec. Dnes jsem se normalne zalogoval, objevila se hlaska "Loading..." a to je vse. Nemate s timto zkusenosni? Pomohl by treba NetFront?
    Diky za napady.
    Wisp
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od wisp
    Jelikoz mam doma dobre pripojeni na Internet a na displeji hx4700 dost mista, rad bych si cetl emaily na gmailu primo v PocketIE (s nadstavbou Sbp Pocket Plus).
    Drive se mi pri pripojeni na server objevila hlaska ze nemam podporovany prohlizec. Dnes jsem se normalne zalogoval, objevila se hlaska "Loading..." a to je vse. Nemate s timto zkusenosni? Pomohl by treba NetFront?
    Diky za napady.
    Wisp
    A proč to číst přes web, když PocketOutlook umí z GMailu stahovat poštu přes POP3?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Jelikoz vetsinu dne ctu Gmail na stolnim PC a i vlastni idea tohoto freemailu je podle meho zalozena spise na praci primo na serveru a ovladani uctu pomoci IE tak bych rad rozchodil Gmail v PocketIE. Asi mi nezbyde nic jineho nez si NetFront do PDAcka nainstalovat - nevite nekdo zda NetFrontu nevadi MW2003SE?
    Snad mi Java v NF pomuze Gmail v PocketIE rozhybat.
    Wisp

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Pro přístup na gmail přes PIE zkuste http://pocketgmail.com/

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od yasmeene2
    Pro přístup na gmail přes PIE zkuste http://pocketgmail.com/
    Diky za radu, shodou okolnosti jsem si dnes pri cteni emailu na PC vsiml odkazu na novinky v GMailu kde se chlubi ze jiz podporuji jakykoliv prohlizec. Ale pocketgmail je samozrejme lepsi. Musim rict ze kombinace realVGA na hx4700, pripojeni na Internet pres WiFi+ADSL a pocketgmail je podle meho idealni pro emailovani (kdyz se cloveku nechce zapinat velkej pocitac).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od wisp
    ...kde se chlubi ze jiz podporuji jakykoliv prohlizec...
    Tak to ať mě moc neštvou, protože dneska mi to v opeře hlásilo, že mám špatný prohlížeč. Než sem našel, kam sem zahrabal IE.....

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Jenom doplnění. Na standardní adrese třeba www.gmail.com to chodí i s PocketIE, verze 4.01, to je verze ve WM2003. Je to skoro stejné jako s IE 6.0. Je zajímavé, že basic HTML už pár dní inzerují, ale do včerejška mi to nešlo, po přihlášení se stránka začala načitat a nic...
    Od včerejška to chodí. Zdá se, že to zavádějí nějak postupně. V různých diskuzích se objevuje, že to někomu chodí a někomu ne...
    Nicméně pocketgmail.com je super...
    Taky se dá přistupovat do schránky, či spíše "upozorňovat" na novou poštu přes rss na adrese https://gmail.google.com/gmail/feed/atom. Jde to i s NewsBreak od Ilium Software. Jenom, i když mám WM2003, jsem musel použít postup pro WM2002, dá se najít na www.iliumsoft.com. Certifikát o kterém tam tvrdí, že je ve WM2003 obsažen u mne tedy určitě nebyl. Dokud jsem jej nevyexportoval z PC a nenainstaloval na PPC, nechodilo to.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Jak to tak posloucham, zlaty POP3 pristup... Funguje to uz veky (mysleno obecne) a neresim problemy s kompatibilitou prohlizecu...
    A at je filozofie GMailu jakakoliv, je to stale E-MAIL!!!

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2002

Další doplnění k http://pocketgmail.com. Mé nadšení poněkud ochladlo. Funguje to sice super, je to přesně formátované na QVGA, ale stránku provozuje někdo z Polska, nikoliv Google. Sám tam píše, že je to jen otázka času, než mu to google zatrhne, tak ať si to užíváme dokud to jde. Taky ujišťuje, že hesla ani přístupová jména neukládá.. no, snad opravdu ne.. Souhlasím, že pop3 funguje fajn, ale přístup přes web je někdy k nezaplacení. Třeba jsem na gprs a potřebuju někomu přeposlat zprávu s obrovskou přílohou. Přes pop3 ji musím napřed stáhnout a potom znova poslat.. přes web to mám za chvilku a zbytečně nepřenáším tunu dat. ;-)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Jak to tak posloucham, zlaty POP3 pristup... Funguje to uz veky (mysleno obecne) a neresim problemy s kompatibilitou prohlizecu...
    A at je filozofie GMailu jakakoliv, je to stale E-MAIL!!!
    je videt, ze vubec neznas gmail, to neni jen email, vyzkousej a uvidis...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pouzivam Centrum a jsem nadmiru spokojen (aspon maji POP3 100% funkcni, narozdil od radoby "POP3 pristupu")...

EDIT:
    V tom, ze GMail neni jenom e-mail se asi neshodnem. Opravdu to neni nic jineho a nemusim to zkouset, zkuste mi poslat e-mail na richard.bukovansky@gmail.com, jestli vam odpovim , tuhle schranku mam jiz minimalne rok). Jedine, co GMail prinesl, byla 1GB schranka, ale to je asi tak vsechno.
    A co potrebuji vic od e-mailove schranky, nez aby mi prijala a ulozila mou postu a ja si ji pak pres nejaky protokol mohl stahnout do meho e-mailove klienta? Webove rozhrani a reklamu v poste vyhradne pro mne? Ne, diky. :sarcastic: :no:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Vidim, ze marketing Googlu skvele funguje a ze ten umely hype kolem nej stvoril iluzi uberemailu. Souhlasim s Beecherem, ze pro vyzvedavani posty na POcket PC neni nad stary dobry pop3 protokol...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Neni nad stary dobry IMAP4 protokol...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2004

oba panove se pletete, nejde vubec o 1GB (mimochodem, ted tam mam 2412 MB a obsazeno jen 143 MB, je to jen marketingovy tah). Na gmailu je dokonale to, ze nepracujete se zpravami, ale s threadem (tezko rict jak to prelozit) zprav, takze kdyz si pisete s kamaradem a vymenite si 30 meilu, tak je vam gmail hodi k sobe, to se neda vysvetlit, staci vyzkouset... Prijde mi, ze gmail dela emailovou schranku hodne prehlednou...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od cubas
    ..vymenite si 30 meilu...
    jezis a naco 30?!

ale nie, v pohode. ono je to o tom na co to clovek potrebuje..
    niekomu vyhovuje ukladat do zloziek a niekomu spajat maily dohromady..
    radsej by som pouzil nejaky instantmessenger..
    pocketgmail.com nie je nic moc :sarcastic:
    tak tak ..stary dobry pop3..

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. PocketIE - hesla, downloading
    Od mad.hat v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 06-07-2005, 21:55
  2. Jak prohlasit PocketIE za velky IE
    Od Yen_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 11