Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 23

Téma: Velká recenze zařízení Acer n35

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Acer n35 je druhé Pocket PC, které sice nenadchne svými technickými parametry, ale zaujme uživatele hledající chytřejší GPSku. Tedy zařízení, jehož hlavním smyslem je především přesná satelitní navigace, ale které mimo to zvládne i další činnosti jako práce s emaily, připojení na Internet či trocha pobavení na dlouhých cestách, ať už ve formě multimediálního představení nebo her. Acer n35 právě takové Pocket PC je a já si vám jej dneska dovolím představit o trochu víc.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000190_jeRp22920200511783450.jpg[/IMG]

Přečtěte si celou recenzi.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Aug 2004

tak jsem si jej koupil jako navigátora do auta a za tu cenu jsem maximálně spokojený, snad jen, nevím proč nemá cz lokalizaci, koupen u pdacentrum.cz v Brně

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2003

Dobry den, je mozne, ze vzhledem k rychlemu uvolneni nemel nestihl distributor odeslat lokalizaci vcas. Narokujte sveho prodejce.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

- horsi procesor
    - daleko mensi volna pamet (YAKUMO pres 63MB)
    - chudy integorvany SW v ROM (YAKUMO ma MP3, prehravac, graficky editor a prohlizec, e-menu, tuning CPU)
    - zadny software dodavany (YAKUMO ma autoatlas CR)
    - omezene vyuziti infra portu
    - velmi omezena vydrz baterii (YAKUMO 8 hodin)
    - neni lokalizace

Takze pokud to podtrhnu a sectu, neni to zase az tak levne. :$:

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Kocir
    - horsi procesor
    - daleko mensi volna pamet (YAKUMO pres 63MB)
    - chudy integorvany SW v ROM (YAKUMO ma MP3, prehravac, graficky editor a prohlizec, e-menu, tuning CPU)
    - zadny software dodavany (YAKUMO ma autoatlas CR)
    - omezene vyuziti infra portu
    - velmi omezena vydrz baterii (YAKUMO 8 hodin)
    - neni lokalizace

Takze pokud to podtrhnu a sectu, neni to zase az tak levne. :$:
    ...ale ale ale... To jsou mi zavadejici informace

- Procesor je horsi papirove, benchmarkove je plne srovnatelny s Intelem @300MHz.
    - Nene, udelejte HW reset a kouknete se, kolik je VOLNE pameti. Rozdil je sice vyznamny ve prospech Yakuma, ale 63MB ani ve snu. Navic Acer ma zase ROM disk (maly, ale ma ho)
    - Nad kvalitou toho integrovaneho softu se da polemizovat, ale budiz - je to tam
    - Verze s mapou bude, v recenzi je to uvedeno.
    - Infra - souhlasim
    - Yakumo je sice o dost lepsi, ale 8 hodin ani nahodou (beru svuj test max. podsviceni).
    - Jasne, ze je lokalizace...

Argumenty beru, i me v podrobnem porovnani nakonec Yakumo vyslo o fous lepsi, ale zase bych to neprecenoval - antenu ma Acer vyresenou 10x lip, lepsi vystup na sluchatka. Yakumo je zase vyrazne mensi a tak by se dalo pokracovat...

V kazdem pripade dekuji za podnet, na jehoz zaklade jsem se s odstupem na to hodnoceni koukl a v nekolika bodech jsem ho upravil, takze rozdil mezi temito GPS zarizenimi je trochu vetsi.

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

A co USB host?
    U tak málo rozšiřitelného zařízení by se hodil, nevím proč od něj Acer odpustil, když v modelu n30 ho zvládl, a tady?
    NIC

Registrace
    Aug 2000

Ne, o USB host se nic nepise ani tam na to neni kabel.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Dobry den, chtel bych se zeptat jestli bude a kdyz ano tak kdy nejaka velak recenze pda Acer n50. Chtel bych si ho koupit a jelikoz se bude jednat o me prvni pda tak bych chtel ziskat nejake informace ohledne tohohle pdacka. Na prvni pohled se mi docela libi a vybaveni je dle meho nazoru v porovnani za kolik se prodava spickove i kdyz mozna nemam pravdu, nejsem moc velky odbornik.

Predem dekuji za odpoved

Martin

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od cinko
    Dobry den, chtel bych se zeptat jestli bude a kdyz ano tak kdy nejaka velak recenze pda Acer n50. Chtel bych si ho koupit a jelikoz se bude jednat o me prvni pda tak bych chtel ziskat nejake informace ohledne tohohle pdacka. Na prvni pohled se mi docela libi a vybaveni je dle meho nazoru v porovnani za kolik se prodava spickove i kdyz mozna nemam pravdu, nejsem moc velky odbornik.
    Podle mych informaci je uvedeni n50 na trh v nasi republice otazkou spis mesicu nez tydnu, proto brzkou recenzi slibit nemohu. Kazdopadne recenze urcite bude

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Taky jsem zakoupil Acera n35ku,od firmy kvt a po rozbalení jsem ho opět vrátil na českou lokalizaci,která sice byla avizovaná ale nebyla tam.Už ho mají týden a pořád se na něco vymlouvají...prý to trvá víc jak 4 hod a podobně.Tak čekám.
    Může mi někdo poradit jakou mapu si mám zakoupit?Uvažoval jsem o Navigátoru4 od palmpc ale po prostudování jsem zjistil,že to není to pravé ořechové.Musí se trasa plánovat v PC a potom to jde bez problémů.Já by jsem chtěl mít možnost plánovat přímo v PDA.
    Jde mi o podrobnou mapu ČR a potom Evropu...konkrétně Německo,Rakousko,Polsko a hlavně Itálii a Španělsko.Do Itálie jezdím už 4 roky a proto ji chci podrobně.
    Děkuji.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Podle mych informaci je uvedeni n50 na trh v nasi republice otazkou spis mesicu nez tydnu, proto brzkou recenzi slibit nemohu. Kazdopadne recenze urcite bude
    No nektere net obchody ho uz nabizeji za celkem slusnou cenu slabsi model za priblizne 9.900 a n50 premiuim za 11 200. Proto jsem se ptal na recenzi

Registrace
    Aug 2000

No nektere net obchody ho uz nabizeji za celkem slusnou cenu slabsi model za priblizne 9.900 a n50 premiuim za 11 200. Proto jsem se ptal na recenzi
    Tak se jich schvalne zkuste zeptat, za jak dlouho Vam ho dodaji Ceny jsou sice znamy, ale jelikoz o tomto zarizeni mlci jak globalni, tak CZ web Aceru si skutecne nemyslim, ze sance na brzke dodani je nejak vysoka...

Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od brmbol
    Taky jsem zakoupil Acera n35ku,od firmy kvt a po rozbalení jsem ho opět vrátil na českou lokalizaci,která sice byla avizovaná ale nebyla tam.Už ho mají týden a pořád se na něco vymlouvají...prý to trvá víc jak 4 hod a podobně.Tak čekám.
    K tomu snad PDA nepotrebujou, staci dat do obalky CD a poslat...

Citace Původně odesláno od brmbol
    Může mi někdo poradit jakou mapu si mám zakoupit?Uvažoval jsem o Navigátoru4 od palmpc ale po prostudování jsem zjistil,že to není to pravé ořechové.Musí se trasa plánovat v PC a potom to jde bez problémů.Já by jsem chtěl mít možnost plánovat přímo v PDA.
    Jde mi o podrobnou mapu ČR a potom Evropu...konkrétně Německo,Rakousko,Polsko a hlavně Itálii a Španělsko.Do Itálie jezdím už 4 roky a proto ji chci podrobně.
    Děkuji.
    O mapach je tady toho spousta, zacnete zde, pripadne pouzijte vyhledavani (ja VIM, neni dokonale...ops: )

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    Tak se jich schvalne zkuste zeptat, za jak dlouho Vam ho dodaji Ceny jsou sice znamy, ale jelikoz o tomto zarizeni mlci jak globalni, tak CZ web Aceru si skutecne nemyslim, ze sance na brzke dodani je nejak vysoka...
    Tak jsem se schavlne zeptal a termin dodani stanovili na 1 tyden, coz neni az tak dlouha doba a pride mi ze i na nektere modely, ktere jsou v prodeji jiz delsi dobu, ale obchod je nema na sklade se ceka tak 1 tyden.

Registrace
    Aug 2000

Tak jsem se zeptal osoby primo nejpovolanejsi a nejdrive se na Acer n50 muzeme tesit koncem unora

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Velká recenze zařízení Acer c530 / c510
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 30-07-2007, 19:24
  2. Velká recenze zařízení Acer n300
    Od Pavel Koza v sekci Acer
    Reakcí: 497
    Poslední příspěvek: 20-03-2007, 01:30
  3. Velká recenze zařízení Acer n50