Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Problémy s reklamací karty MMC

ing.dr (116)|17.1.2005 13:13
tak jsem dnes sel vratit spatne fungujici kartu. sluha co provadel reklamaci mi rekl, ze karta ma jine seriove cislo nez je na obalu a na dokladu o koupi. nechapu jak je to mozne... nemam potrebu neco vymenovat a uz vubec bych se neodvazil takhle okate strelit jinou kartu... i pres to vsechno kartu dal na prezkousení.... tak nevim co budu delat, kdyz mi ten poskok rekne ze je to jina karta a at jdu do pr...

co by jste delali...mam si nechat zavolat sefa kteremu sluha patri nebo se obratit na poldy ( pro vystrahu nejak zvlast mi o prachy nejde ale kdyz neco kupuju tak chci mit jistotu ze v pripade problemu mi zboží vymení) (ale pekne me to stve ...zatim studuju tak se kazda koruna hodi)
nebo se mam obratit na nejakou tu instituci co se zabývá nepořádnými prodejci.

Sluha - zamestnanec firmy (jsem naštvanej proto poskok a sluha)
Miloš Strouhal (3997)|17.1.2005 13:23
No myslím si, že pokud budou opravdu chtít, prohraješ to. Jak jim dosvědčíš, že jsi ty karty nevyměnil? Oni ti budou argumentovat, že jsi si to měl překontrolovat při nákupu, a teoreticky mají bohužel pravdu..:? A nemají nejmenší důvod ti věřit.. Mají tě jako většinu svých zákazníků u zadní části těla, potřebují vydělávat :$: (tedy prodat), ne mít renomé dobrých obchodníků (vstřícně se chovat při reklamacích apod).. ;)
Já jsem paměťovou kartu také jednou reklamoval, a dostal jsem peníze na ruku zpět, po půl roce užívání karty do pěti minut!:yes: Inu vyplatí se nakupovat u osvědčených a dobrých obchodníků..;)

Ps: pokud se cítíš jako sluha, jelikož jsi zaměstnanec nějaké firmy, udělej to jako já.. Mam živnostňák, a nechávám se firmou pro níž dělám "najímat na fakturu".. Tudíž nejsem ani jejich zaměstnancem, přitom mam všechny výsady zaměstnance, ale nemůžou mě klasicky vyhodit, nebo se ke mně chovat jako k běžnému zaměstnanci, prostě mi jen příště nedají kšeft..;) Ale vzhledem k tomu, že pro ně dělám už 1.5 roku, tak....:D
ing.dr (116)|17.1.2005 13:34
je to banda idiotů...už tam nic nekoupím a stejně je někam nahlásím...
stejně to neni možný...teď už asi budu všechno rozdělavat hned v obchodě...ale koho to napadne ze když tam je milion nalepek tak že na karte bude jina...i kdybych to zjistil pri koupi tak mi může říct že jsem to mohl vyměnit že se nedíval...
ing.dr (116)|17.1.2005 13:35
sluhou jsem myslel toto co vyrizoval reklamaci....sebe ne
Miloš Strouhal (3997)|17.1.2005 13:52
[QUOTE="ing.dr"]sluhou jsem myslel toto co vyrizoval reklamaci....sebe ne[/QUOTE]
A co je tohle???..:D
[QUOTE="ing.dr"]
Sluha - zamestnanec firmy (jsem naštvanej proto poskok a sluha)[/QUOTE]
Myslel jsem že to je tvůj podpis.. Aha, no tak nic..:)
ing.dr (116)|17.1.2005 18:59
to bylo jen oduvodneni uziti slova sluha... jsou lidi kteri i pres sve emoce porad rikaji prodavac ja teda ne...inspirace: šimek a grosman
Suoraj (704)|18.1.2005 00:50
A že to bylo v Su_y_oftu ? :D
Pavel Koza (4761)|18.1.2005 07:35
...o duvod vic kupovat karty s dozivotni zarukou;) U nich se vas nikdo na seriovy cislo nepta.

P.S. To neni mineno osobne, ale spis pro ty, kteri se zde porad dokola ptaji, jestli ma smysl platit vic za znackovou kartu.
ing.dr (116)|19.1.2005 10:07
tsbohemia - mam dve a ta jedna nejak nevysla...ale nekam je prasknu at tam udelaj inspekci na podezření že prodávají nově zabalené použité zboží...nebo něco podobného...jsou to šmejdi...zatim jsem vše do kompa kupoval u nich a oni mi provedou tohle...šmejdi
Miloš Strouhal (3997)|19.1.2005 10:18
Také mam od nich 1GB SD kartu asi 3/4 roku. Schválně doma na ta seriová čísla mrknu.. Ale u mne to musí souhlasit, jelikož prodavač přede mnou ten originální obal rozstříhával.. A nijak jinak než rozstříhnutím se do něj člověk dostat nemohl.
ing.dr (116)|19.1.2005 13:28
to je asi nahoda, u druhé karty vše souhlasí ale pamatuju si že ta první mela nějaký divný označení a vubec se nepodobalo tomu na te druhe karte.
byla značky Transcend - obe ale maji rozdilnou anatomii v detalech.
nevite nekdo jestli tahle firma vyrábí nebo jen prebírá pomalejší karty od jinych vyrobcu. no asi o ni prijdu ale aspon jsem se poucil za 800kc...ted uz budu opatrnejsi...
pokud nekdo razi pristi tejden do herlikovic tak at da vedet dame zavod na sjezd. .............
ing.dr (116)|2.2.2005 11:04
info: tak jsem byl pro katru po reklamaci...ten ochotný prodavač zrovna nadával servismanovi že u starou bednu oznacil jako novou a poslal do prodeje,...tak nevim nevim jak to bylo s tou kartou a jinym cislem nez na fakture...kartu mi bez problemu vymenil...nova slape jak nikdy...zatim