Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

dotaz CF GSM

martanx (39)|16.8.2002 13:40
Chtěl bych se zeptat jestli exituje něco jako Nokia card phone ve formátu CF karty
hybo (3107)|16.8.2002 13:44
ano, treba audiovox neco takoveho ma.
john_ce4you (112)|19.8.2002 09:08
ano existuji a to rovnou dve takove:

- pretec
- audiovox

obe maji ve sve nabidce napr. zde:

http://www.euric.com/euric_datenbank/53.html#CIOGPRS_e
http://www.euric.com/euric_datenbank/53.html#RTM8000_e

zatimco audiovox jiz je v prodeji (avsak vecne "neni skladem"), pretec byl jiz nekolikrat opozden....
pretec bude jiste dostupny i nas a to pravdepodobne ne pozdeji nez v ostatnich statech regionu (to je ma zkusenost - pretec zde ma solidni zastoupeni a i ostatni jejich produkty se zde objevuji zaroven s uvedenim na ostatni trhy), audiovoxu se patrne nedockame. ja sam se ho snazim jiz delsi dobu objednat, ovsem zatim (az na spoustu slibu) bez valneho vysledku. kazdopadne take se tesim, at uz na kterykoli z nich....

john
martanx (39)|30.8.2002 17:33
Tak jsem se na to koukal a vypadá to velmi zajímavě. Bohužel jsem tam nenašel váhu, z rozměrů se to moc odhadnout nedá. Trochu mne překvapila délka u Pretecu 92mm se mi zdá trochu moc to by koukalo skoro 5cm z iPAQu. Ještě jednu velmi důležitou věc jsem tam nenašel a to cenu stačila by orientační. I pčes drobné nedostatky se moc těším až se na to budu moci kouknout v reálu.

Díky za dobrej typ.
john_ce4you (112)|9.9.2002 12:57
dalsi upresneni: audiovox mel stat puvodne 180 euro (v jedne firme v nemecku, kde jsem se ho snazil objednat - bohuzel ho meli pouze na webu a ne skladem), firma euric ho uvadela za 185, ale kdyz jim konecne prisel, zvedli to na 235 euro (a snad jeste + 16 procent dan). myslim ze je to jiz dost a ze se mozna vyplati pockat na pretec - neznam sice jeho cenu, ale libi se mi, ze ma svou vlastni barerku (ta neni skoro na zadnem obrazku videt - je az za tou casti, ktera se strka do slotu a bude tedy pak schovana za pda (take jsem zvedav, zda bude pasovat do kazdeho pda - zrejme ale nepujde do hp, ktere ma slot obracene (tedy alespon myslim))). no a tech 5 cm co couhaji z pda je prevazne anten. take nechapu, proc nedelaji integrovanou....
null (0)|9.9.2002 15:26
Na INVEXu ukazoval CF GSM/GPRS kartu i Siemens. Byl to vsak jen prototyp a patrne neopusti vyvojove laboratore Siemensu. Skoda ...

PavelR.